استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Bike Stunt Game Bike Racing 3D

Bike Stunt Game Bike Racing 3D

نسخه۳.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۱۸
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۱
حجم۱۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده DET Games 2019
‏‏Bike Stunt Game Bike Racing 3D
‏به تجربه جدید بازی های دوچرخه شیرین کاری خوش آمدید! بازی‌های شیرین کاری دوچرخه، بعد هیجان انگیز برای مسابقه بدلکاری دوچرخه در بازی‌های دوچرخه 2021 برای همه دوچرخه‌سواران است!

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی‌های مسابقه بدلکاری دوچرخه‌سواری توسط Det Games برای دوستداران بازی‌های مسابقه دوچرخه‌سواری معرفی شده است. دوچرخه رمپ غیرممکن است: بازی های شیرین کاری دوچرخه 2021 برای کاربران بازی های موتور کراس و بدلکاری دوچرخه. بنابراین آماده بازی در مسابقه دوچرخه سواری غیرممکن با رمپ - درایو بازی سه بعدی شیرین کاری دوچرخه در مسیرهای دشوار. اجرای شیرین کاری موتور سیکلت در بازی های دوچرخه سواری. Bike Stunt Racing 3D با گرافیک دیوانه کننده و شیرین کاری بازی موتور سیکلت است! این بار بازی‌های رایگان مسابقه دوچرخه‌سواری: شیرین کاری دوچرخه‌سواری که در بازی‌های دوچرخه‌سواری برای همه کسانی که عاشق بازی‌های شیرین کاری دوچرخه هستند موجود است. بازی Ramp Bicycle Racing 3D آسان است اما تسلط بر آن سخت است که شما را در ساعات نفس گیر نگه می دارد. مسابقه دهید، بپرید و در مسیر خود تصادف کنید، سایر شیرین کاری های دوچرخه سواری دیوانه را که در مسیر مرزی شگفت انگیز مسابقه می دهند نشان دهید. همانطور که در این ماجراجویی دوچرخه سواری ورزشی به بازی های مسابقه بدلکاری و فیزیک واقعی موتورکراس تسلط دارید. در اینجا شانس شما برای اثبات این است که شما رقابتی ترین سوارکار بدلکاری غیرممکن هستید! وقت خود را برای تماشای دیگر بازی‌های مسابقه بدلکاری تلف نکنید، فقط همین حالا دانلود کنید.
‏╰☆☆ویژگی‌های بازی‌های شگفت‌انگیز دوچرخه‌سواری ☆☆╮
‏☛ حس واقعی شیرین کاری دوچرخه ۳ بعدی
‏☛مگا رمپ چالش‌برانگیز شیرین کاری.
‏☛اکشن کامل مسیرهای سرعت بدلکار.
‏☛گرافیک سه بعدی منحصربفرد و کنترل های روان.
‏☛از موانع برای انجام شیرین کاری های دیوانه کننده اجتناب کنید.
‏☛ رمپ های باورنکردنی برای لذت بردن از شیرین کاری های غیرممکن.
‏ br>🏍به دنیای بازی بازی‌های مسابقه بدلکاری خوش آمدید🏍
‏بازی Ramp Bike Impossible و Bike Stunt 3d از بازی‌های رایگان موبایلی است که میلیون‌ها بازیکن بازی که دوست دارند موتورسوار و استاد بدلکاری باشند، از بازی‌های دوچرخه‌های شیرین کاری 2019 لذت می‌برند. stunt 3d به تازگی بازی‌های دوچرخه‌سواری آفلاین رایگان را شروع می‌کند تا قهرمان بدلکاری استاد ترفندها شود. شبیه ساز دوچرخه به شما این شانس را می دهد که در شیرین کاری های پیچیده شبیه ساز موتوری به یک ابرقهرمان تبدیل شوید. بازی سه بعدی شیرین کاری رمپ دوچرخه 2020 یک شبیه ساز رانندگی سه بعدی برای شیرین کاری دوچرخه دیوانه به شما ارائه می دهد. شما را در شبیه ساز دوچرخه پیشگام کنید و بازی های مسابقه دوچرخه سواری به شما سرگرمی موتور سیکلت می دهد یک بازی جالب برای پسران است. بازی واقعی دوچرخه Wala یک گیم پلی منحصر به فرد است که به شما امکان می دهد تا حرفه ای از بازی های موتور سیکلت سوار ترافیک را انجام دهید.
‏بازی رایگان شیرین کاری دوچرخه 2020 شما باید ترفندهای شگفت انگیزی را انجام دهید و شبیه ساز موتور مسابقه سه بعدی دوچرخه شیرین کاری کنید. در بازی‌های سه‌بعدی شیرین کاری دوچرخه‌سواری شدید مانند Moto rider، ساعت‌های هیجان‌انگیز شیرین‌کاری دوچرخه‌سواری بازی مسابقه دوچرخه‌سواری سه‌بعدی را در رمپ بزرگ ببینید. بدلکار دیوانه همیشه برای نشان دادن مهارت‌های حرفه‌ای در بازی‌های مسابقه‌ای ما، بدلکاری‌های پیچیده انجام می‌دهد.
‏Ramp Bike Impossible Bike Stunt 3d Game 2021 کاملاً با بازی های شیرین کاری دوچرخه و بازی مسابقه دوچرخه سواری متفاوت است. Crazy Bicycle Stunts بازی مسابقه ای 3D Moto یک بازی شیرین کاری دوچرخه غیرممکن است که به ویژه برای آن دسته از بازیکنان بازی طراحی شده است که بازی دوچرخه Wala را به عنوان یک چالش در نظر می گیرند. در دانلود رایگان برای بازی مسابقه دوچرخه سواری کاربر مورد توجه 2019 موجود است. کاربر دوست دارد بازی های مسابقه دوچرخه سواری غیرممکن را بازی کند. استاد بدلکاری نیاز به موتور سواری نهایی در مسیرهای آسمان شما را عصبانی می کند، راننده دوچرخه را در بازی های موتور سیکلت عصبانی می کند، شما باید بازی مسابقه سه بعدی دوچرخه Wala رایگان داشته باشید. دوچرخه رمپ با مسابقه دوچرخه‌سواری واقع‌گرایانه سه بعدی در مسیرهای دیوانه که همیشه سرگرم کننده است. بهترین دوچرخه خود را در بازی مسابقه دوچرخه شیرین کاری خوب ما انتخاب کنید. این بازی به هیچ گونه اتصال Wi-Fi نیاز ندارد، بازی دوچرخه سواری کاملا رایگان آن بدون اینترنت است.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر tarehg
١٠ مهر ١٤٠١

جااب

میپسندم۱۰ نمیپسندم۲
عکس کاربر ebrakhim. kadkhodaei
٢١ شهریور ١٤٠١

خوب

میپسندم۱۰ نمیپسندم۳
عکس کاربر نادر هیاویی
٢ شهریور ١٤٠١

1

میپسندم۱۳ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده