استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ball Robot Transform Bike War

Ball Robot Transform Bike War

نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۴
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۱۶
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Game Ace
‏‏غول چرخش ربات در بازی دوچرخه بال ربات - بازی های تبدیل ربات. با دوچرخه ربات توپی نهایی: ترانسفورماتور ربات بزرگ یک ابرقهرمان واقعی است. پس با بهترین مهارت های تیراندازی استاد بازی ربات پلیس دوچرخه باشید تا تیراندازی گانگسترهای شهر و جنایات مافیایی را به پایان برسانید. تیم گانگستری باید با بازی‌های روبات‌های تبدیل اسپین‌بال غافلگیر شود، بنابراین در تبدیل ربات‌های خشمگین مهارت پیدا کنید. با شبیه‌سازی ربات‌ها و گزینه‌های تیراندازی سفارشی در تبدیل ربات توپی - بازی‌های دوچرخه باید در شهر مدرن به حمله گانگستری شلیک کنند. جنگ تبدیل دوچرخه ربات شهر شما را به بهترین تیرانداز ماجراجو تبدیل می کند - نبرد ربات توپ در بازی های تیراندازی گانگستری. زمین ربات گانگستر واقعی چالش های جدیدی برای دوستداران بازی های دوچرخه سواری ربات در مناطق جنگی دارد. در بازی Ball Robot Transform Bike War: Robot Games - بازی توپ روباتی آینده نگر، احساس شما را به عنوان یک گیمر با دستگاه های بدنه فولادی گانگسترهایی که باید نابود شوند، افزایش می دهد. از تبدیل واقعی ربات دوچرخه‌سوار لذت ببرید: بازی‌های ربات توپی با تیراندازی ماشینی به سطح سرگرم‌کننده بعدی منتقل می‌شوند.

ویدئو معرفی برنامه

‏برای بازی تبدیل ماشین توپ ربات آماده شوید. جایی که ماجراجویی ربات قرمز در این بازی آغاز خواهد شد، ماشین ها و ربات ها با ماشین ربات پرنده و ربات توپ قرمز 2020 مبارزه خواهند کرد. پرواز و تیراندازی از ویژگی های اصلی ربات آینده نگر و ربات غول پیکر است. در این بازی‌های ماشین قرمز ربات به ربات خط مقدم تبدیل شوید. بیایید از ماشین ربات توپ پرنده لذت ببریم و آن را هم اکنون به صورت رایگان دریافت کنیم.
‏روبات های شهر گانگستری بقا باید مهارت های هدف گیری دقیق شما را در بازی توپ روباتی آینده نگر تقویت کنند. با ربات‌های شهر گانگستری بقا، شهر بزرگ را به پناهگاهی امن تبدیل کنید تا در ربات کیو بال از بین برود. دوچرخه ربات توپ نهایی: ترانسفورماتور ربات بزرگ نبرد شهری آینده نگر در دنیای حماسی است. بازی‌های ربات موتوری با غول ربات‌ها از شما یک جنگجوی فولاد می‌سازد. با بازی‌های ربات‌های سنگین، با از بین بردن ریشه‌های ضرب و شتم، یک رهبر تبدیل شوید. برخلاف بازی‌های روبات‌های متحول کننده، این بازی ابرقهرمانی واقعی xp شما را به عنوان تیرانداز افزایش می‌دهد.
‏ بنابراین برای دانلود 'Ball Robot Transform Bike War: Robot Games' منتظر چه چیزی هستیم؟
‏ >
‏شبیه ساز دوچرخه تبدیل ربات پرنده: بازی های تیراندازی ربات و بازی های تبدیل ربات دارای قدرت های فوق العاده جدیدی برای باز کردن قفل هستند. در بازی Ball Robot Transform Bike War: Robot Games، در اینجا برخی از عناصر کامل وجود دارد:
‏- شهر نبرد ربات بیگانه با شبیه ساز اکشن گانگستری واقعی.
‏- بازی های جنگی ربات و بازی های تیراندازی بهترین سلاح ها یا تفنگ های تهاجمی نصب شده است.
‏- بازی های تبدیل کننده ربات موتوری با سطوح پیشرفته.
‏- بازی های تبدیل ربات توپی با جنگ شهری حماسی برای توقف.
‏- ابرقهرمان روبات واقعی با گزینه های تیراندازی مخفیانه.
‏- فیزیک با کیفیت بالا نسبت به تیراندازی بازی های ربات
‏- شیدایی حماسی در بازی های تبدیل ربات توپی.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر omidabasi
٢٥ اسفند ١٤٠١

بازیه خوبیه ولی اگه به ماشین تبدیل میشد بهتر بود به هر حال بازی خوبیه ممنون از سازنده

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد حسنی
١٤ آذر ١٤٠١

سلام بازی خوبی هستش ولی شهرش زیاد خوب نیستش و رباتاش خیلی ضعیفن ولی بازی خوبی بود.

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Ashuramaru
٢٧ فروردین ١٤٠٢

خیلییییی خفنهههه جنگ رباتاش باحالهه

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده