استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Flying Superhero Robot Mission

Flying Superhero Robot Mission

نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۸۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده PMS Games
‏‏بازی‌های ماموریت قهرمان ربات ابرقهرمان، وظیفه بسیار نجیب و سختی را برای انجام مأموریت ربات برای یک فرد ادعا شده غیرقانونی ارائه می‌کنند که توسط مقامات شهری بازی‌های نجات‌دهنده ربات پزشک ابرقهرمان به‌طور جنایتکارانه پشت میله‌ها قرار گرفته است. Superhero Grand Light speed hero superhero Speed ​​Hero Games با توانایی شما و اجازه ندهید در این وضعیت اسفبار بازی های ربات بزرگ بمیرد زیرا او هیچ کار غیرقانونی انجام نداده است و نجات او کاملاً بی اساس است و فقط به دلیل رشوه هنگفتی که به زندان داده شده است. شکستن مقامات توسط جنایتکاران بازی های فرار از زندان پلیس.. ماموریت های این بازی های شبیه ساز ابرقهرمان واقعی پرواز و ماموریت ربات نجات و قهرمان سرعت روبات پلیس جدید هستند که همه اقدامات شبیه سازی ربات های پرنده را به ارمغان می آورند. ابرقهرمان ربات عنکبوتی قهرمان سرعت پرواز در این شهر ربات ترفندهایی از ماموریت ربات ابرقهرمان بدلکار پرواز با تمام قدرت قهرمان آتش پرنده در ماموریت نجات بزرگ بازی های ابرقهرمانی نجات آمبولانس دارد. برای کنترل قدرت قهرمان ربات پرنده در برابر دشمنان شهر برای نجات مردم، باید در این بازی ربات پلیس پرواز به اندازه کافی شجاع باشید تا آرامش را در ربات نجات شهر به ارمغان بیاورید و همه افراد مشکل را نجات دهید. این بازی ربات ماموریت ابرقهرمانی پرواز ربات یکی از بهترین بازی های قهرمان نجات در بازی های ربات پلیس ابرقهرمانی پرواز برای کمک به افراد بی گناه در بازی های ابرقهرمانی ربات های بزرگ و شبیه ساز نجات آمبولانس شهری است.
‏ماجراهای بازی های ابرقهرمانی پرواز، ربات پرواز بازی قهرمان:
‏در بازی های قهرمان سرعت عنکبوتی با قهرمان سرعت پرواز این بازی های نجات ربات پرنده. اکشن در این ماموریت های نجات ابرقهرمانی شما را در سطوح مختلف عمل در پرواز ابرقهرمان با تمام قدرت های قهرمانی سرعت عنکبوت پلیس این بازی های قهرمان سرعت ابرقهرمان عنکبوتی با تمام چالش های بازی های قهرمان عنکبوتی سرعت می برد. کلاس خود را با قدرت های قهرمان با سرعت نور این بازی عنکبوت ابرقهرمانی پرنده نشان دهید. به عنوان ماموریت نجات ابرقهرمانی، قدرت بازی های بزرگ نجات ربات نجات از قاتلان است. در بازی های ربات نجات، ابرقهرمان بازی های ابرقهرمانی پرواز، مردم را در این بازی شهری نجات می دهد. قدرت ماموریت های ابرقهرمانی با بازی های ربات های ابرقهرمانی، نجات افراد در بازی های ربات های پرنده است. مردم بی گناه این شهر به عنوان شبیه ساز قهرمان سرعت نور بازی های پروازی منتظر شما هستند تا آنها را نجات دهید. قدرت بازی های ربات ابرقهرمان عنکبوتی پرنده با قهرمان عنکبوتی هر دو در این قهرمان بازی های ربات پرنده ترکیب شده است که در آن شما باید مردم شهر را به عنوان قهرمان طناب عنکبوتی نجات دهید و طلوع جدیدی را از افراد در حال انقراض بازی های ابرقهرمان عنکبوتی با قدرت بسازید. بازی های عنکبوت پرنده.
‏بازی ماموریت نجات فرار از زندان Police Speed ​​Hero
‏در قهرمان ربات پرنده، مردم شهر را در این قهرمان ربات های سرعتی نجات دهید، خود را به عنوان بازی های جنگی ربات نگه دارید و وظیفه خود را انجام دهید قهرمان ربات عنکبوتی پرنده در این بازی های قهرمان ربات. همه مردم را در ابرقهرمان قهرمان ربات پرنده نجات دهید و در این شهر بازی های ربات نجات و نجات دهید. به عنوان بازی شبیه ساز جنایت، افراد بی گناه باید با قدرت های پرواز ربات ابرقهرمان عنکبوت پرنده این بازی شبیه ساز ابرقهرمان عنکبوتی 2022 نجات یابند. این یک بازی ربات نجات قهرمان نجات پرواز است. بازی های قهرمان ربات پرنده با تمام بازی های قهرمان سرعت با تمام توانایی ها برای نجات مردم در قهرمان نجات ربات واقعی و ایجاد یک تاریخ جدید از عملیات نجات در این مواقع.
‏Grand Superhero Prison Break Jail Rescue Mission- Flying Superhero Robot Hero Game ویژگی ها:
‏• نجات ربات بازی های ابرقهرمانی پرنده با انیمیشن های سه بعدی.
‏• ماموریت های نجات سریع قهرمان طناب عنکبوتی و ماموریت های هیجان انگیز.
‏• نجات ماجراجویانه برای نجات افراد در ربات پزشک نجات.
‏ >• بازی های ربات پرنده در این بازی هیجان انگیز مرد عنکبوتی پرنده مرد بازی ابرقهرمانان.
‏بازی های عنکبوتی پرنده ربات با تمام ماموریت قهرمان نجات عنکبوت با تمام توانایی ها برای نجات مردم در قهرمان نجات ابرقهرمان واقعی و ایجاد یک نور جدید بازی های قهرمان سرعت ربات عملیات نجات عنکبوت قهرمان سرعت در این موقعیت ها.

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mahdiyar
١ اسفند ١٤٠٠

عالیه حتما نصب کنید ممنون میشم اگه لایک کنین دمتون گرم

میپسندم۱۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر محمد طاها جوهری
٢٧ بهمن ١٤٠٠

عاااااالیییییییییییه 🤕🤕🤕🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑

میپسندم۸ نمیپسندم۴

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده