استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Unicorn Diary With Lock

Unicorn Diary With Lock

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۰.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۷۶
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Virtual Narnia
‏‏🦄 دختران، تمام چیزی که تا به حال در یک برنامه خاطرات می خواستید اینجاست! دانلود 'Unicorn Diary With Lock'، رازها، امیدها و رویاهای خود را به اشتراک بگذارید! برنامه های معمولی 'خاطرات مخفی' را فراموش کنید، جدیدترین دفتر خاطرات صورتی را با اثر انگشت دریافت کنید و 'ژورنال' خود را با قفل به دلخواه سفارشی کنید! پس زمینه دفتر خاطرات را تغییر دهید، از همین امروز شروع به روزنامه نگاری کنید! زیباترین دفتر خاطرات تک شاخ با اثر انگشت به شما امکان می دهد تمام افکار و برنامه های خود را بنویسید! به یک سنجاق، الگو یا اثر انگشت به عنوان قفل فکر کنید. بهترین دوستی که شما را ناامید نمی کند، دفترچه خاطرات مخفی و 'کتاب ساز حافظه' با فونت ماشین تحریر! هر چیزی که شما را آزار می دهد، می توانید آن را در یک دفتر خاطرات مخفی با یک قفل اثر انگشت برای دختران بنویسید. هر تعداد مدخلی که می خواهید در این «دفترچه خاطرات شخصی» و دفترچه یادداشت با قفل اثر انگشت بنویسید، زیرا اسرار شما را فاش نمی کند. شما همیشه می توانید روی بهترین دفتر خاطرات 'تک شاخ' با الگوی قفل حساب کنید تا به شما گوش دهد! این 'دفتر خاطرات مخفی من با رمز عبور' است که شما را تشویق می کند تا در مورد تمام لحظات خاص خود بنویسید. این دفتر خاطرات تک شاخ را به صورت رایگان نصب کنید، در مورد عشق پنهانی خود بنویسید، چیزهایی که شما را می ترساند، چیزهایی که شما را شاد می کند... دانلود رایگان دفتر خاطرات دختران نوجوان!

ویدئو معرفی برنامه

‏چگونه از دفتر خاطرات تک شاخ استفاده کنید با قفل:
‏کتاب خاطرات مخفی تک شاخ را با قفل دانلود کنید!
‏نوع رمز عبوری را که دوست دارید انتخاب کنید – پین، الگو یا اثر انگشت!
‏پس زمینه خاطرات را تغییر دهید!
‏فونت های شیک را انتخاب کنید!
‏ >ماه و روز را انتخاب کنید!
‏یک عنوان وارد کنید و شروع به نوشتن کنید!
‏یک عکس به دفترچه خاطرات اضافه کنید!
‏اموجی های تک شاخ شایان ستایش را اضافه کنید!
‏اگر می خواهید ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید!
‏🌸 Unicorn Diary With Lock دارای دفترچه خاطرات مخفی من برای نوجوانان و دفتر خاطرات با ایموجی است! مجله مورد علاقه خود را با قفل دریافت کنید و شروع به نوشتن در دفتر خاطرات تک شاخ خود برای پسران و دختران کنید! دفتر خاطرات مخفی من با قفل و عکس زیباترین دفتر خاطرات تک شاخ صورتی پر زرق و برق است که می توانید آرزو کنید! دانلود رایگان!
‏🦄 آیا به کسی نیاز دارید که به او اعتماد کنید؟ حتی بهترین دوست شما هم قابل اعتماد نیست. با Unicorn Diary With Lock یک مجله قابل قفل دریافت خواهید کرد که اسرار شما را ایمن نگه می دارد. یادداشت برداری خلاقانه را امتحان کنید و اجازه دهید این مجله با رمز عبور، که بهترین برنامه ریز روزانه نیز است، همراه مورد اعتماد شما باشد. شگفت انگیزترین کتاب های خاطرات مخفی برای دختران را با قفل داشته باشید و عمیق ترین رازهای خود را به اشتراک بگذارید. از آن یک دفترچه بسازید، از یک دفتر خاطرات کاوایی به عنوان دفترچه ای برای نوشتن روزانه استفاده کنید. هنگامی که دفتر خاطرات مخفی را با قفل اثر انگشت نصب کردید، مطمئن خواهید بود که هیچ کس به افکار خصوصی شما دسترسی نخواهد داشت. از دفتر خاطرات مخفی من برای نوجوانان و دفتر خاطرات تک شاخ با رمز عبور کاملا رایگان استفاده کنید! فونت ها و پس زمینه های شیک را امتحان کنید، جالب ترین دفتر خاطرات برای نوشتن چیزهای مهم شما را ناامید نخواهد کرد! اگر عاشق انجام بازی های خاطرات مخفی برای دختران هستید، این دفتر خاطرات زیبای تک شاخ شما را شگفت زده خواهد کرد.
‏🦄 هنگام نوشتن مطالب در بهترین دفتر خاطرات مخفی برای دختران، احساس شادی و الهام کنید! حالت قفل عالی را برای دفتر خاطرات مخفی خود با رمز عبور انتخاب کنید! هر تعداد مدخل را که می خواهید در یک دفتر خاطرات با یک تکشاخ قفلی بنویسید! بهترین دفتر خاطرات صورتی با رمز قفل برای دختران اینجاست! به جای گرفتن قلم و کاغذ، فقط دفتر خاطرات خود را با رمز قفل برای دختران باز کنید و فوراً الهام بخش خواهد شد!
‏🦄 یادداشت های روزانه اهداف را بنویسید، مطالبی را بنویسید که شما را آزار می دهد، اهداف واقعی روزانه را مشخص کنید، و موارد دیگر! از جدیدترین تکشاخ دفتر خاطرات عزیز به عنوان یک دفترچه خاطرات با محافظت از رمز عبور استفاده کنید! ژورنال نویسی هدایت شده ممکن است پرطرفدار باشد، اما همچنین می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد. با بهترین دفترچه خاطرات رایگان - Unicorn Diary With Lock، می‌توانید هر تعداد که می‌خواهید مدخل اضافه کنید، در مورد خودتان و همه مشکلاتتان با سرعت دلخواه بنویسید. گوشی خود را سفارشی کنید و از بهترین دفتر خاطرات با قفل و کلید استفاده کنید! دانلود رایگان یک مجله رویایی مدرن با رمز عبور - عکس ها را مخفی کنید و شروع به نوشتن پیام های عاشقانه و اسرار اصلی خود کنید! از حریم خصوصی خود با یک دفتر خاطرات مفید با رمز عبور برای دختران محافظت کنید! یک دفتر خاطرات محرمانه هرگز اسرار شما را فاش نخواهد کرد! اکنون بارگیری کن!

نظرات و امتیاز ها

۷۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
l̶o̶n̶e̶l̶y̶ ̶g̶i̶r̶l̶🍫
١٢ فروردین ١٤٠٢

خب خیلی خوبه قفل داره ولی خب وقتی قفل میزنم دیگه چیزی نمیاره😷🙄👽

۳ ۱
حسین
٢٣ بهمن ١٤٠١

خیلی بازی خوبی است وافعا نشد کنید

۵ ۸
💗love💗
دیروز

عالی کلی برنامه چیدم 💗💗

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده