استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Prisoner Transport Games

Army Prisoner Transport Games

نسخه۱.۰.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۳
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۴۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Zee Play Games
‏‏بازی Army Prisoner Transport به یک راننده کارآمد نیاز دارد که بتواند وظایف سخت و حساس بازی های جنایی ارتش را با حمل و نقل زندان برای برآورده کردن نیاز مدیریت کند. با پیروی از مسیرها و قوانین تعیین شده، گامی جسورانه برای کمک به مسئولان بازی های جنایی ارتش سه بعدی برای انتقال زندانیان زندان و همه مجرمان برجسته در شبیه ساز محموله ارتش به مقصد تعیین شده بازی های حمل و نقل اتوبوسرانی ارتش بردارید. آئین نامه. از بازی های ارتش رایگان با محموله های سنگین، حیوانات و شبیه سازی حمل و نقل نجات ارتش و بازی های زندان لذت ببرید. ماموریت های شدید نجات ارتش را برای انتقال حیوانات، وسایل نقلیه و زندانیان انجام دهید.
‏مسابقه بازی حمل و نقل ارتش ایالات متحده به عنوان بازی رایگان با زندانی در ماهرترین و معتبرترین شیوه در دنیای همیشه در حال تغییر و پست مدرن شبیه ساز حمل و نقل ارتش نهایی و حمل و نقل زندان برای شروع حرفه جدید خود به عنوان بازی‌های شبیه‌ساز اتوبوس ارتش شماره یک از بازی‌های زندان ارتش آینده‌نگر و مدرن.
‏نام خود را برای Army Jail Criminal Transport – Prison Games با نشان دادن استعدادهای رانندگی خود از طریق این کامیون ارتش خارج از جاده ثبت کنید. شبیه ساز برای شروع حرفه جدید خود به عنوان راننده کارآمد بخش حمل و نقل مجرمان اتوبوس شبیه ساز ارتش جدید. انواع قوانین و مقررات را دنبال کنید تا امتیاز خود را در بازی های ارتش رایگان حمل و نقل اسرا افزایش دهید تا راننده جسور شوید. از این فرصت بازی های حمل و نقل جنایی زندان محموله واقعی ارتش استفاده کنید و آن را به شیوه ای به روز بازی کنید تا با در نظر گرفتن نقش واقعی و افسانه ای حمل و نقل ارتش با اتوبوس چند مسابقه ای، از تمام ویژگی های بازی های زندان ارتش جدید 2021 لذت ببرید.
‏ویژگی های Army Prison Rescue
‏کمپین حساس حمل و نقل مجرمانه.
‏بازی های جنایی کامیون حمل و نقل ارتش کاملاً توسعه یافته
‏موتور قدرتمند برای سفرهای بی وقفه.
‏تغییر دنده اتوماتیک با قدرت فرمان.
‏لاستیک‌های بدون لوله برای سواری طولانی بدون پنچر.
‏بازی‌های زندان کامیون‌های ارتش ما
‏کنترل‌های بازی آسان و دوستانه
‏نجات زندان ارتش و بازی‌های نظامی ایالات متحده
‏دسترسی کامل به سیستم حمل و نقل اسیران حساس ارتش.
‏مهارت های خود را لهستانی کنید تا با پاکسازی تمام سطوح این امنیت بالا در بازی فرار از زندان، حرفه ای برای حمل و نقل ارتش زندانی شوید. بازی های زندان را با شبیه ساز حمل و نقل انجام دهید تا این کار دشوار به نظر بازی های جنایی ساده و آسان باشد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده