استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Animals Transport Truck Games

Animals Transport Truck Games

نسخه۱.۰.۶۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۶
حجم۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Zee Play Games
‏‏در بازی های کامیون حیوانات مزرعه، در صندلی راننده کامیون وسیله نقلیه قرار بگیرید و حیوانات وحشی را حمل کنید. بیایید به ماموریت نجات حیات وحش بپریم، از بازی های حمل و نقل لذت ببریم و به عنوان راننده کامیون نجات حیوانات، شاتل حمل و نقل را برانیم. کامیون حمل و نقل حیوانات یک نسخه ویژه در کامیون حمل و نقل حیوانات وحشی است تا نیازهای روزافزون حمل و نقل حیوانات را از طریق بازی های نجات حیوانات برآورده کند. به یاد داشته باشید که در بازی حمل و نقل حیوانات ژوراسیک، ممکن است موجودات وحشی و خشمگین را در سطوح خاصی جابجا کنید. پشتیبان واقعی خود را به رانندگی با کامیون حیوانات بدهید تا همه مسائل مربوط به نجات حیوانات را در مناطق دوردست این بازی حمل و نقل حیوانات پست مدرن حل کنید. بازی های باغ وحش به شما امکان می دهد ماموریت حمل و نقل حیوانات مختلف را کشف کنید. بهترین مهارت های رانندگی کامیون را در بازی باری تریلر کامیون حیوانات به کار ببرید.
‏افراد در باغ وحش منتظر مزرعه و حیوانات وحشی هستند تا به شیوه خودشان از بازی رانندگی کامیون حیوانات استقبال کنند. حمل و نقل کامیون حیوانات، حیوان مزرعه را به کامیون حمل و نقل برای حمل و نقل به باغ وحش بارگیری کنید و رانندگان کامیون را در بازی حمل و نقل حیوانات مزرعه بفرستید. به عنوان حیاط مزرعه بازی شبیه ساز کامیون حیوانات وحشی، به عنوان راننده کامیون باری ایفای نقش کنید و مزرعه و حیوان وحشی را از حمل و نقل حیوانات باغ وحش انتخاب کنید و برای بازی های کامیون باری حیوانات به شهر یا باغ وحش منتقل کنید. راننده کامیون حمل و نقل حیوانات شوید و از بردن کامیون باری حیوانات جنگل به جنگل، شهر، مزرعه یا خانه حیوانات دریغ نکنید زیرا انواع حیوانات را تحت فرمان و کنترل خود حمل می کنند. یک کامیون حیوانات حرفه ای در باغ وحش باشید، باید کامیون حیوانات مزرعه را در یک بازی رانندگی کامیون حمل و نقل حیوانات وحشی حمل کنید.
‏کامیون تریلر وسیله نقلیه دارای یک بازی شگفت انگیز کامیون حیوانات مزرعه و بازی های حیوانات وحشی است. از بازی های کامیون حیوانات وحشی لذت ببرید و به یک راننده حمل و نقل موجودات وحشی تبدیل شوید. کمربند ایمنی خود را به عنوان راننده کامیون حمل و نقل حیوانات سافاری در بازی های حمل و نقل نجات حیوانات ببندید. شما یک بازی مجلل نجات حیوانات از بازی های رانندگی کامیون حمل و نقل دارید که شما را با بوی های آینده نگرانه از کامیون حمل و نقل نجات حیوانات وحشی توانمند می کند. دستورات رانندگی کامیون نجات حیوانات مزرعه داخلی خود را در رانندگی با تریلر طولانی حیوانات خارج از جاده به سبک راننده سافاری حرفه ای ارائه دهید. در صندلی رانندگی یک کامیون حیوانات وحشی قرار بگیرید و محموله حیوانات جنگل را با خیال راحت و لذت بخش به تمام مناطق مقصد بازی های حیوانات شهری ببرید.
‏از بازی های کامیون حمل و نقل حیوانات وحشی لذت ببرید و به یک راننده حمل و نقل موجودات وحشی تبدیل شوید. برای آخرین مفهوم و ماجراجویی کار حمل و نقل کامیون نجات حیوانات آماده شوید، باید کامیون حمل و نقل حیوانات وحشی را رانندگی کنید و ماموریت نجات حیوانات مزرعه خود را انجام دهید. محیط بازی حمل و نقل حیوانات وحشی با نقش راننده کامیون حیوانات به شیوه طبیعی بازی های کامیون حمل و نقل حیوانات مزرعه در بازی کامیون حیوانات وحشی تیون شده فعلی 3d می باشد. یک پیچ و تاب در این بازی سافاری به عنوان مسابقه حیوانات وحشی این است که مانند یک حمل کننده حیوانات واقعی یا راننده کامیون در دنیای بازی های حمل و نقل حیوانات رانندگی کنید. در بازی های حیوانات ژوراسیک بازی های حمل و نقل حیوانات وحشی، یک حمل کننده کامیون حیوانات بازی های بار حیوانات ژوراسیک شوید. سعی کنید با ارائه بهترین خدمات رانندگی بازی های نجات حیوانات، روی اهداف خود بسیار متمرکز باشید.
‏حیوانات مزرعه ای زیادی وجود دارند که با کمک کامیون حمل حیوانات شهری از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شوند. از بردن محموله نجات حیوانات سافاری به جنگل، شهر، خانه مزرعه یا خانه حیوانات دریغ نکنید زیرا انواع حیوانات حیات وحش برای حمل وسایل تجملاتی تحت فرمان و کنترل خود دارید. بنابراین حیوانات مزرعه را بارگیری کنید و با احتیاط در جاده های خارج از جاده و جاده های شهری رانندگی کنید تا حیوانات مزرعه و حیوانات وحشی مانند اسب های وحشی را از اصطبل حمل کنید. کامیون تریلر حمل و نقل دارای یک موتور قدرتمند به عنوان یک کامیون حمل بار حیوانات برای رانندگی بازی های مزرعه بزرگ برای حمل حیوانات وحشی در این حمل و نقل کامیون حیوانات مزرعه است. با حمل و نقل همه حیوانات، پارک حیوانات باغ وحش خود را افتتاح کنید و حمل و نقل حیوانات مزرعه خود را انجام دهید.

‏کاربران عزیز، در این آپدیت ما چندین حیوان وحشی جدید را در محیط مسحور شده جدید اضافه کرده ایم، ویژگی های کلیدی این به روز رسانی به شرح زیر است
‏* بازی بهبود یافته و چالش برانگیز.
‏* حالت حمل و نقل Dino
‏ * حالت حمل و نقل اسب
‏* اشکالات جزئی رفع شد.
‏* گرافیک بهبود یافته است.

‏این بازی حمل و نقل حیوانات وحشی را دانلود و بازی کنید.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر جانم فدای علی
٢٦ فروردین ١٤٠٢

‏✓ عالی ‏✗ ندارد عالی است

میپسندم۷ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر حسین رستمی
٢٦ تیر ١٤٠٠

اصلا بازیش بدرد نمیخوره یکی ستاره هم زیاده

میپسندم۴ نمیپسندم۱۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده