استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Wild Dino Hunting: Zoo Hunter

Wild Dino Hunting: Zoo Hunter

نسخه۱.۱.۳۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۸
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۰
حجم۱۰۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Zee Play Games
‏‏Real Dinosaur Hunter 3D: Wild Animal Hunting Games
‏تیراندازی با دایناسور به شما امکان می دهد تا شکارچی ماهر شوید، بازی تیراندازی دایناسور مستقیماً شما را به صحنه در جنگل می برد و می توانید دایناسورهای جنگل را قبل از شروع شکار در این شکارچی از بین ببرید. بازی اسلحه را بلند کنید تا در بازی تیراندازی دایناسور جنگل مستقیماً هدف را ببینید، به شکارچی برتر دینو در جهان تبدیل شوید. اندام های بسیار مهم را برای آسیب بیشتر هدف بگیرید و به پادشاه شکارچی داینا تبدیل شوید. در نمای تک تیرانداز خود حیوانات وحشی، بازی تیراندازی دایناسورهای جنگل، سایر حیوانات جنگل را خواهید دید. شما همچنین می توانید بازی شکار گوزن، شکار دینو واقعی را همزمان تمرین کنید. بازی Dino Hunter دارای تمام خانواده دایناسورهای جنگلی است که در تاریخ موجود است. بهترین بازی شکار تفنگ تک تیرانداز خود را بارگیری کنید، در این بازی شکارچی دینو واقعی با چالش روبرو شوید. اگر دلتان برای شکار دینو واقعی تنگ شده است، این بازی تیراندازی دایناسور برای شما مناسب است. شما برای تیراندازی با دایناسورهای جنگل انتخاب شده اید.
‏Ready Aim Fire:
‏شکار حیوانات وحشی بازی های شکار جنگل سافاری 3 بعدی به شما بهترین شکار حیوانات را ارائه می دهد، بازی شکار با تفنگ تک تیرانداز را انتخاب کنید و مهارت های شکار حیوانات خود را در حالت نفس گیر نشان می دهد. جنگل های سافاری
‏در این بازی شکار حیوانات وحشی، باید تیراندازی دایناسورهای جنگلی، شکار آهو دویدن، شکار کروکودیل، شکار گراز، شکار غول پیکر تی رکس، شکار شیر، بازی شکار ببر، شکار حیوانات وحشی را شکار کنید. به عنوان یک شکارچی داینا، باید کاملاً هدف گیری کنید تا شلیک خود را از دست ندهید و تیراندازی دایناسورهای جنگلی، شکار گوزن های جنگلی، شکار ترسناک تی رکس را از دست بدهید.
‏بازی آفلاین: بازی تیراندازی دایناسور - شکارچی دایناسور جنگلی :
‏این بازی تیراندازی دایناسور جنگلی را می توان به صورت آفلاین بازی برای تیراندازی آفلاین دایناسور، شکار آفلاین آهو، شکار آفلاین شیر، شکار آفلاین ببر، شکار آفلاین تی رکس انجام داد. ما برای شما اسلحه های کاملا متفاوتی داریم که می توانید از آنها برای تیراندازی دایناسورهای وحشی، شکار گوزن واقعی، شکار ببر، شکار تی رکس استفاده کنید. این بازی تی رکس، بازی تیراندازی دایناسور، بازی شکار ببر، بازی شکار شیر، بازی شکار گوزن را می توان در هر زمان و در هر مکان به صورت آفلاین بازی کرد.
‏اکشن بدون توقف:
‏در این بازی تیراندازی دایناسور، حرکت در شکار جنگل سافاری برای یافتن اکشن بی وقفه، دویدن شکار آهو، شکار شیر خروشان، شکار ببر خمیده، شکار حمله به تی رکس، تیراندازی خانواده بزرگ دایناسورها. اگر عاشق شکار هستید، تجربه شکار در محیط های مختلف شکار جنگل سافاری را دوست خواهید داشت، تیراندازی دایناسور در برف، بازی تی رکس شما را می ترساند زیرا بازی تی رکس از کشنده ترین تی رکس موجود در شکار جنگل سافاری استفاده می کند.
‏شبیه سازهای زندگی:
‏شکارچی دایناسور واقعی 3D شبیه ساز دایناسور واقعی، شبیه ساز کشنده تی رکس، تی رکس در مقابل دایناسور، شبیه ساز شیر، شبیه ساز ببر، شبیه ساز گوزن، شبیه ساز حیوانات وحشی را به شما ارائه می دهد. در محیط بازی جنگل سافاری بدوید و شکارچی دایناسور رویایی خود را در درون خود بیابید.
‏بازی های شکار دایناسور:
‏این شکارچی حیوانات وحشی 3D - بازی رایگان شکار دینو شما را به سطح بعدی شکار می آورد. و تیراندازی با تک تیراندازهای مدرن که می توانند حیوانات را از کیلومترها دورتر شکار کنند. بازی تیراندازی تک تیرانداز حیوانات دایناسور واقعی یک بازی ماجراجویی شکار جدید است که در آن بهترین اسلحه تک تیرانداز را برای شکار سافاری انتخاب می کنید. همه جای جنگل را بررسی کنید تا بدانید هدف شما کجاست، از دریاچه ها بپرید، کوهنوردی کنید، طعمه خود را جستجو کنید و سپس به دایناسورهای سه بعدی، گوزن و اسب آبی، شیر، ببر و غیره شلیک کنید.
‏چرا تیراندازی دایناسور جنگلی را بازی کنید. بازی - بازی شکارچی واقعی دینو
‏ کنترل های صاف برای شکار
‏🌟 تیراندازی دایناسور برای نشان دادن مهارت های تیراندازی شما
‏🌟 حیوانات دیگر برای شکار تک تیرانداز
‏🌟 بازی سه بعدی شگفت انگیز با گرافیک جنگل
‏🌟 اعتیاد آورترین گیم پلی بازی ماجراجویی شکار تک تیرانداز
‏ > برای کشتن بازی شکار نهایی در Dino Hunter وارد ماموریت تیراندازی دایناسور یک عمر شوید.
‏‏اشکالات جزئی رفع شد
‏دینو جدید اضافه شد

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر محمد
٢٣ خرداد ١٤٠٢

حالم بهم خورو🤢🤢🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤬🤬🤬

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر MR . RADIN GHORBANI
١٧ تیر ١٤٠١

mr. radin. ghorbani1393@gmail. com

میپسندم۵ نمیپسندم۲
عکس کاربر amirmahdi
١٢ اردیبهشت ١٤٠٠

💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝💝

میپسندم۴ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده