استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخهxlsviewer-۳.۵۴.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۹
حجم۸۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده A1 Office Apps
‏‏نمایشگر XLSX: برنامه نمایشگر و خواننده فایل XLS با خواننده فایل XLSX می تواند خواننده پیش فرض XLS شما باشد و مستقیماً فایل XLS / CSV / XLSX / XLSM را از مدیر فایل، ظرف ایمیل یا وب در این صفحه خوان بدون باز کردن برنامه باز کند.< br>
‏نمایشگر XLS: برنامه نمایش فایل XLS کارآمدترین ابزار بهره وری اداری برای خواندن فایل های اکسل است. نمایشگر فایل XLS برای کاربران سراسر جهان توسعه یافته است. ویژگی‌های برنامه صفحه‌گسترده و گزینه‌های قالب‌بندی، خواندن و استفاده از کتاب کار شما را آسان‌تر می‌کند. در برنامه نمایشگر XLS و مشاهده فایل XLS، همه فرمول‌ها و فرمت‌های نمودارها و صفحه‌گسترده‌ها برای هر دستگاه یکسان عمل می‌کنند. صفحه گسترده موبایل یک برنامه ساده و سبک است. می‌توانید اسنادی را که در حافظه داخلی کارت‌های SD (حافظه خارجی) یا حتی فایل‌های دانلود شده یا فایل‌هایی که به‌عنوان پیوست ایمیل ارسال می‌شوند را باز کنید. خواننده کلمه سند بسیار ساده است و استفاده از آن را آسان می کند.
‏با ابزارهای قالب‌بندی قوی و ویژگی‌های عالی، صفحه‌گسترده‌ها و فایل‌های داده را در مسیر خود قرار دهید. فایل خوان به شما امکان می دهد نمودارها و صفحات گسترده خود را برای رفع نیازهای خاص خود بسازید. نمایشگر XLSX: برنامه نمایش فایل XLS را می توان در هر دستگاه اندرویدی دانلود کرد، بدون مشخصات لازم، ویرایشگر اکسل یک ابزار بسیار انعطاف پذیر است. XLSX Viewer: برنامه XLS File Viewer ساخته شده و برای کاربران در سراسر جهان در دسترس است.
‏XLSX viewer: ویژگی برنامه نمایشگر فایل XLS و گزینه‌های قالب‌بندی، خواندن و استفاده از کتاب کار شما را آسان‌تر می‌کند. در نمایشگر XLSX: برنامه مشاهده فایل XLS همه فرمول‌ها و فرمت‌های نمودارها و صفحه‌گسترده‌ها برای همه دستگاه‌ها یکسان عمل می‌کنند. می‌توانید فایل XLS خود را از هر دستگاهی بازبینی کنید و صفحه‌گسترده ایجاد کنید، کپی کنید، مخفی کنید و به راحتی با بهترین Doc Reader آشکار کنید. Document Viewer به شما امکان می دهد نمودارها و صفحات گسترده خود را برای رفع نیازهای خاص خود بسازید. نمایشگر XLSX: برنامه نمایش فایل XLS کارآمدترین ابزار بهره وری اداری برای خواندن XLS و فایل های مرتبط مانند XLSM، XLTM، XLTA، CSV است. تجزیه و تحلیل داده‌ها، صفحات گسترده و ویژگی‌های تجاری را در تلفن همراه خود با فایل سند دریافت کنید. نمودارها را وارد کنید تا داده‌های خود را زنده کنید و از ویژگی‌های تجزیه و تحلیل داده‌ها مانند افزودن برچسب‌های نمودار استفاده کنید.
‏نمایشگر XLSX: برنامه نمایش فایل XLS یک برنامه قدرتمند برای همه کسانی است که قبلاً خارج از دفتر بودند یا زیاد سفر می کردند، اما در عین حال باید ببینند که عملکرد آنها چگونه است. پروژه
‏+ دیروز چه فروش داشت
‏+ مجموعه کلی امروز چیست.
‏نمایشگر XLSX: برنامه مشاهده فایل XLS موثرترین ابزار بهره وری اداری برای خواندن فایل های اکسل و سایر فرمت های مرتبط مانند CSV، XLSM، XLTM، XLTA و غیره است.
‏‏ویژگی‌های جدید و بهبود یافته XLS Viewer معرفی شد -
‏* برنامه XLS اکنون برنامه‌های اشتراک جدیدی را برای پاسخگویی به نیازهای مختلف کاربران ارائه می‌کند.
‏* عناصر مختلف UI-UX برای تجربه کاربری ساده‌تر دوباره مرتب شده‌اند.
‏ * سرعت و عملکرد برنامه برای بهبود تجربه کلی کاربر بهینه شده است.
‏* طرح‌بندی ویژگی اشتراک‌گذاری به روز شده و برای قابلیت استفاده بهتر بهبود یافته است.
‏* خرابی‌ها و باگ‌های رایجی که توسط کاربران گزارش شده‌اند، رفع شده‌اند. این نسخه جدید

نظرات و امتیاز ها

۳۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مجیدآتین
١١ مرداد ١٤٠٢

‏✓ fftttft ‏✓ cchhh ‏✗ gguhh fghyg

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر maza
٢٠ خرداد ١٤٠٢

‏✗ فارسی نداره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ★《♥︎◆(Baby،shoti)◆♥︎》★
١٧ دی ١٤٠٢

عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده