استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها تناسب اندام
رژیم لاغری 15روزه

رژیم لاغری 15روزه

نصب در حال دریافت
نسخه۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۱۷
قیمت۵,۰۰۰ تومان
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده گروه ایرانیان
‏‏رژیم لاغری 15 روزه چیست؟ رژیم لاغری 15 روزه شامل یک برنامه رژیم غذایی ۱۵ روزه و یا ۱۳ روزه است که شامل غذاهای حاوی پروتئین و کم چربی است. همچنین رژیم لاغری 15 روزه به عبارت “رژیم غذایی ۱۳ روزه در راه بهشت” معروف است. رژیم لاغری 15 روزه یکی از رژیم های متداول این روزها است که در مدت کوتاهی سبب لاغری می شود. افراد از رژیم لاغری 15 روزه برای از دست دادن سریع وزن به منظور شرکت در یک رویداد پیش رو مانند عروسی یا مراسم مشابه استفاده می کنند.
‏اگرچه برنامه رژیم لاغری 15 روزه کمتر از دو هفته طول می کشد اما بسیار سخت است و می تواند بسیار دشوار باشد. رعایت رژیم لاغری 15 روزه به این معنی است که دقیقا باید همان چیزهایی را که رژیم لاغری 15 روزه به شما پیشنهاد می دهد ، بخورید. مشخصات دقیق رژیم لاغری 15 روزه بر اساس اینکه چه کسی آن را تهیه کرده است، متفاوت است اما تغییرات زیادی به وضوح دیده نمی شود. در اینجا برخی از محدودیت هایی که احتمالا در نسخه های مختلف رژیم لاغری 15 روزه پیدا خواهید کرد را برایتان آورده ایم.
‏محدودیت های مهم رژیم لاغری 15 روزه
‏بدون آدامس
‏بدون روغن پخت و پز
‏بدون سس سالاد
‏بدون شیرینی، شکر
‏بدون مصرف هیچ غذایی که در برنامه برنامه غذایی ۱۵ روزه یا ۱۳ روزه ذکر نشده است
‏همانطور که در بالا ذکر کردیم رژیم لاغری 15 روزه به نام های رژیم ۱۵ روزه ، ۱۴ روزه و ۱۳ روزه هم خوانده می شوند. در اصل همه این رژیم ها اشاره به رژیم لاغری 15 روزه دارد. ما در این اپلیکیشن یک برنامه غذایی برایتان آورده ایم که می توانید آن را به انتخاب خود ۱۳ روز، ۱۴ روز و یا حتی ۱۵ روز ادامه دهید.
‏در رژیم لاغری 15 روزه ، آنچه را که برای هر وعده غذایی باید بخورید، دقیقا مشخص شده است. برای این که به شما درباره نوع وعده های غذایی که در رژیم لاغری 15 روزه توصیه شده است اطلاعاتی بدهیم، در این اپلیکیشن یک نسخه محبوب از رژیم لاغری 15 روزه را برایتان آورده ایم.
‏نکته قابل ذکر این است که بعضی از برنامه های رژیم لاغری 15 روزه ، برای ۱۵ روز تعبیه شده است به دلیل اینکه معتقدند از روز سیزدهم تا پانزدهم، مرحله تثبیت است. با اینکه رعایت این ۱۳ روز رژیم کافی است ولی اگر دوست دارید ۱۵ روزه این رژیم را بگیرید دو روز را به انتخاب برای روز چهاردهم و روز پانزدهم انتخاب کنید.
‏پس اگر به دنبال کاهش وزن و لاغری سریع هستید ، اپلیکیشن رژیم لاغری 15 روزه را دانلود کنید و از برنامه روزانه ای که در اختیارتان قرار داده شده استفاده کنید.
‏ویژگی های اپلیکیشن رژیم لاغری 15 روزه :
‏** طراحی کاربردی
‏** منوی علاقمندی ها
‏** قابلیت جستجو در مطالب
‏** تنظیمات پیشرفته
‏** قابلیت به اشتراک گذاری مطالب

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده