استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Rescue Robot Car Transform

Rescue Robot Car Transform

نسخه۱.۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۱
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۱۱
حجم۶۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Epic Games Production
‏‏به بازی های تبدیل کننده ربات آتش نشان پرنده 2020 خوش آمدید که چالش برانگیزترین ماموریت های نجات آتش نشانی شهر را همراه با تبدیل ماشین روبات پرنده آینده نگرانه به ارمغان می آورد. بازی‌های ربات تبدیل کامیون آتش‌نشانی به‌خصوص برای همه کسانی که عاشق بازی‌های نجات کامیون آتش نشانی و مأموریت‌های نجات اضطراری هستند طراحی شده‌اند. این بازی تبدیل ماشین ربات پرنده به شما این شانس را می دهد که ماشین آتش نشانی نجات خود را مانند یک هلیکوپتر اضطراری در آسمان پرواز کنید تا شهر را نجات دهید و به قهرمان ربات فوق العاده پرنده بازی های تبدیل کامیون ربات مدرن 2020 تبدیل شوید. شما به عنوان یک ربات پرنده سریع قهرمان طناب وظیفه نجات شهر بزرگ را به عهده گرفت، بنابراین شبیه ساز کامیون آتش نشان پرنده خود را به نجات ربات سبک سرعت تبدیل کنید تا ماموریت نجات آتش را به موقع انجام دهید. شما وقت ندارید، بنابراین در جدیدترین بازی‌های تبدیل کامیون‌های تبدیل ربات آتش‌نشان از ابرقدرت‌های خود استفاده کنید تا آتش را خاموش کنید و از بازی‌های تبدیل‌کننده ربات نجات با ماشین آتش‌نشانی در پرواز 2020 لذت ببرید.
‏بازی‌های تبدیل ربات کامیون آتش‌نشانی پرنده
‏ بازی های جدید تبدیل ماشین ربات آتش نشان پرنده 2020 به شما این شانس را می دهد که قهرمان ربات فوق العاده پرنده را به بازی های شبیه ساز ماشین آتش نشانی پرواز آینده و بازی های هلیکوپتر نجات 2020 تبدیل کنید. ممکن است بسیاری از بازی های ترانسفورماتور ربات ماشین پرنده را در این دوره تبدیل ماشین فوق العاده ربات بازی کرده باشید، اما این نجات بازی های ترانسفورماتور ربات هلیکوپتری با تحول واقعی ربات ذهن شما را متحیر می کند. ربات ابرقهرمانی سبک سرعت خود را به شبیه ساز هلیکوپتر نجات 911 یا حتی شبیه ساز کامیون آتش نشانی در حال پرواز برای خاموش کردن آتش در بازی های ربات نجات پرواز قهرمان سبک تبدیل کنید.
‏بازی های تبدیل ربات نجات 911 هلیکوپتر نجات 2020
‏روبات آتش نشانی تبدیل کننده ربات نجات بازی جدیدترین بازی ترانسفورماتور ربات ماشین پرنده سال 2020 با ترکیبی از تبدیل ربات هلیکوپتر نجات 911، ترانسفورماتور ماشین ربات آتش نشان و بازی ربات کامیون آتش نشانی 2020 است. موتور آتش نشانی اضطراری خود را برای خاموش کردن آتش در یک ساختمان برانید، باید پرواز کامیون های آتش نشانی را به همراه تغییر شکل ربات نجات پرواز هلیکوپتر تجربه کنید. ما بازی‌های ربات‌های ابرقهرمانی سبک سرعت را با ایده‌ای منحصربفرد از تبدیل ربات ماشین آتش نشانی به هلیکوپتر نجات ۹۱۱ به شما پیشنهاد می‌کنیم.
‏قهرمان ربات نور سرعت - بازی‌های ربات ابرقهرمانی
‏این بازی ربات والا به‌ویژه برای همه کسانی که عاشق بازی های دویدن ربات های سرعت نور به همراه مبارزه با ربات های بزرگ هستند. شما باید در بازی‌های مبارزه با حلقه ربات واقعی با استفاده از قدرت‌های ابرقهرمانی با سرعت نور زنده بمانید. بازی های قهرمان با سرعت فوق العاده زیادی وجود دارد، اما این بازی ربات قهرمان طناب پرنده در ماموریت های بزرگ نجات ربات ذهن شما را منفجر می کند. بازی‌های ربات‌های ابرقهرمانی باورنکردنی 2020 را با تلفن همراه خود بازی کنید و از نبرد ربات‌های بزرگ در تبدیل ماشین ربات‌های پر سرعت لذت ببرید.
‏ویژگی‌های 'تبدیل ماشین ربات نجات - بازی‌های ربات آتش‌تراک'
‏انیمیشن تبدیل ماشین واقعی ربات
‏عملکرد ربات با سرعت فوق‌العاده در حال اجرا
‏کنترل‌های صاف کامیون آتش نشانی پرنده
‏ماموریت نجات هلیکوپتر 911
‏تغییر ربات کامیون آتش نشانی پرنده
‏قدرت های ابرقهرمانی چند ربات
‏نجات شهر در نبرد بزرگ ربات
‏دانلود 'Rescue Robot Car Transform - FireTruck Robot Games 2020' بهترین بازی های ترانسفورماتور ربات ابرقهرمانی در بین همه سایر بازی های ربات سرعت نور. ما دوست داریم پیشنهادات شما را بشنویم.
‏‏- تیراندازی با ربات بهبود یافت
‏- قدرت های فوق العاده جدید اضافه شد
‏- سیستم اطفای حریق بهبود یافت
‏- فیزیک کامیون تغییر کرد

‏از اینکه از ما حمایت می کنید متشکریم.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر مجتبی غلام نژاد
٤ اسفند ١٤٠١

ههههههههههه

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۵۰۸۱۹۳
١٨ بهمن ١٤٠١

این بازی خیلی خوب است.

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر ♡FATEMEH♡Rajaee♡
١ بهمن ١٤٠١

عالی هست

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده