استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Fps Robot Shooting : Gun Games

Fps Robot Shooting : Gun Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۳۰
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۳۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Buntoo Games
‏‏آیا شما عاشق بازی های تیراندازی ربات هستید و آماده بازی جدید تیراندازی ربات در فریم بر ثانیه هستید؟ بازی ضد تروریستی تجربه بازی های تیراندازی با اسلحه را در محیط ربات ضد تروریستی به شما می دهد و به شما کمک می کند تا به بهترین تیرانداز اول شخص تبدیل شوید. مهارت های خود را در تیراندازی با اسلحه نشان دهید و از بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه آفلاین لذت ببرید. این بازی تیراندازی با اسلحه به گونه ای طراحی شده است که میل شما به بازی های تیراندازی آفلاین را برآورده کند. این بازی ضد تروریستی دارای محیط‌های شگفت‌انگیزی است که محیطی عالی از بازی‌های تیراندازی ربات‌ها را به شما می‌دهد که در بسیاری از بازی‌های ربات یا بازی‌های فریم بر ثانیه دیده نمی‌شود. بنابراین این بازی ضد تروریستی را بازی کنید و قدرت شلیک با اسلحه خود را به عنوان یک تیرانداز حرفه ای در بازی های تیراندازی با اسلحه ثابت کنید. صحنه های این بازی تیراندازی ربات به گونه ای طراحی شده است که با روحیه و سلیقه شما در بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه مطابقت داشته باشد. بنابراین، بازی های اسلحه را به عنوان تیرانداز حرفه ای در فریم در ثانیه در حمله ضد تروریستی که به عنوان بازی های تیراندازی 2021 موجود است، انجام دهید.
‏بازی تیراندازی ربات با سطوح بسیار نفس گیر و چالش برانگیز طراحی شده است. در بازی‌های تیراندازی، باس‌های دشمن در طول ماموریت‌های هیجان‌انگیز چالش‌های سختی را برای شما به ارمغان می‌آورند. برخلاف سایر بازی‌های تفنگ و بازی‌های فریم بر ثانیه، در داستان این بازی تیراندازی فریم بر ثانیه، سه حالت هیجان‌انگیز از جمله مرگ تیمی با محیط‌های بسیار در هر حالت دریافت خواهید کرد. تیرانداز اسلحه قهرمان! اجازه ندهید دشمنان شما با مهارت های تیراندازی فریم در ثانیه شما در مبارزه با حملات تروریستی در بازی های تیراندازی با اسلحه مطابقت داشته باشند. هیچ بازی gun wali مجموعه ای بهتر از تفنگ تهاجمی، نارنجک، تپانچه، تفنگ ساچمه ای، smg و مسلسل نسبت به این بازی تیراندازی ربات فریم بر ثانیه ندارد.
‏شما بازی های تیراندازی فریم در ثانیه و بازی های تیراندازی ربات را بازی کرده اید، اما این شمارنده بازی تروریستی هیجان واقعی بازی اعتصاب با اسلحه را برای بازی به عنوان تیرانداز اول شخص در اختیار شما قرار می دهد. حالت حمله هوایی جدید به روز شده می تواند تجربه مقابله با حملات تروریستی را به شما بدهد. حالت ها و سطوح شما را به دنیای دیگری از بازی های تیراندازی با اسلحه می برد. بنابراین، اگر می خواهید تجربه واقعی بازی با فریم در ثانیه را در میدان جنگ داشته باشید. شما باید خود را به عنوان بهترین تیرانداز و مبارز در بازی های جنگی فریم بر ثانیه ثابت کنید. همچنین دوستان خود را دعوت کنید و هم اکنون بازی های تیراندازی آفلاین را روی موبایل دانلود کنید! این پر از سرگرمی و چالش است!
‏ویژگی های کلیدی بازی
‏• 200 سطح نفس گیر برای تیراندازی حرفه ای فریم در ثانیه.
‏• بازی های تیراندازی 3 فریم در ثانیه حالت ها: شغل، مسابقه مرگ تیمی، حمله هوایی
‏ • چندین میدان نبرد واقع گرایانه برای تجربه واقعی بازی های فریم در ثانیه آفلاین.
‏• ماموریت های تیراندازی چالش برانگیز بر اساس داستان.
‏• جلوه های صوتی و گرافیک واقعی.
‏• چالش های عالی تیراندازی فریم بر ثانیه.
‏اگر دوست دارید به دنبال بازی های تفنگ سه بعدی هستید، شانس قهرمان شدن در بازی های تیراندازی با اسلحه را با انجام بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه از دست ندهید. برای برنده شدن در ماموریت های ضد تروریستی در بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه، دقت و دقت بالایی لازم است. تنها چیزی که نیاز دارید این است که هنگام شلیک به هدف خود در بازی های تیراندازی با اسلحه متمرکز بمانید.
‏‏حالت‌های جدید هیجان‌انگیز اضافه شد
‏بازی بهبود یافته است

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده