استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Heli Robot Car Game:Robot Game

Heli Robot Car Game:Robot Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۸
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۸۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Buntoo Games
‏‏ما بازی‌های ماشین روباتی را برای طرفداران نبرد روبات‌های آینده‌نگر ارائه می‌کنیم تا در بازی‌های تبدیل ربات هلیکوپتری بازی کنند که سرگرمی واقعی بازی‌های تیراندازی ربات را در بر می‌گیرد. از بازی های ماشین پرنده و بازی های ماشین روباتی لذت خواهید برد. بازی ربات هلیکوپتر شامل داستان جذاب جنگ ربات ها در برابر ربات های دشمن چندگانه آینده نگر است. تنها چیزی که باید به عنوان قهرمان واقعی ربات در بازی های ربات پرنده بازی کنید تا قهرمان بازی های تیراندازی ربات شوید. جنگ ربات های پرنده در شهر مافیای گانگسترها به تازگی آغاز شده است، شما یک قابلیت تبدیل ربات هلیکوپتر منحصر به فرد با قدرت های جنگنده ربات هوایی در بازی های مبارزه با ماشین ربات 2021 دارید. بنابراین زمان مناسبی است که شما در نبرد روبات های آینده بی پایان ماشین ربات شرکت کنید. بازی که در آن از هیجان واقعی بازی های تبدیل ربات ادغام شده با بازی های جنگی ربات لذت خواهید برد. بیایید این بازی تبدیل ربات را انجام دهیم و از تجربه نهایی بازی های پرواز در بازی های ربات تبدیل لذت ببریم.

ویدئو معرفی برنامه

‏بازی های ربات هوایی با تبدیل ربات هلیکوپتری وقتی با بازی های تیراندازی ربات مافیایی و حمله هوایی در آمیخته شود خلاق ترین موضوع می شود. بازی های ربات هواپیما هنگامی که به جنگ تبدیل ربات هوایی علیه ربات‌های جنگجوی مکانیکی و ربات‌های متحول کننده واقعی ملحق شدید، کار تیراندازی ربات شما در همان لحظه شروع می‌شود، جایی که باید از حمله هوایی با حمله هوایی برای کشتن مافیا در بازی‌های ربات پرنده استفاده کنید. یک بازی ماشین ربات هلیکوپتر با تجربه جالب در عصر بازی های ربات 2021 و هیجان بازی های واقعی مبارزه با ربات ها را در بازی های جنگ ربات های آینده دریافت کنید. تبدیل بازی های ربات همراه با طعم ربات هلیکوپتری شما را به سطح بعدی هیجان می برد. به عنوان یک قهرمان روبات بزرگ ظاهر شوید، به عنوان یک ناجی شهر در میان مجموعه عظیمی از ماشین های جنگی ربات های متحول کننده که قصد دارند حملات هوایی مرگبار بر فراز شهر را انجام دهند، تکامل پیدا کنید.
‏شما ممکن است بسیاری از بازی های ماشین روبات های آینده را با واقعی تجربه کرده باشید. بازی های تبدیل ربات، اما این شبیه ساز ربات جت هوایی دارای ماموریت های متنوعی برای نابودی دشمن است. تبدیل به ربات هلیکوپتری شوید و بر خلاف سایر بازی های ربات هوایی، ماموریت های وحشتناک حمله ربات هوایی را آغاز کنید. آیا برای جنگ واقعی ربات ها و جنگ ربات های بازی های ربات هلیکوپتری و بازی های ربات تبدیل کننده آماده هستید؟ بازی به عنوان ربات تبدیل کننده ربات هواپیما برای کشتن رقبای ربات هلیکوپتری که در این جدیدترین اضافه شده به بازی های تبدیل ربات فضایی و بازی های تیراندازی واقعی ربات تبدیل می شود. در بازی‌های تبدیل ربات و بازی‌های جنگی ربات‌های هلیکوپتری، مأموریت‌های تیراندازی ربات‌ها با تغییرات مختلف ربات وجود دارد. حمله ربات هوایی را با هلیکوپتر ربات تبدیل کننده و ربات جنگجوی مکانیکی خود بر روی مافیای شهر و جنایتکاران دنیای اموات انجام دهید. با ربات هلیکوپتر بزرگ خود تیراندازی کنید و همه دشمنان را در مبارزه شدید با سگ ها و مبارزه با ربات های هوایی در بازی های ربات بکشید.
‏Helicopter Robot Car Transform دارای ویژگی های کلیدی زیر است:
‏• چندین شخصیت ربات و سفارشی سازی شده پوسته ها.
‏• داستان جذاب با ماموریت های چالش برانگیز.
‏• محیط واقعی بازی های مبارزه با ربات.
‏• حالت های متعدد در بازی های هلیکوپتر بازی کنید.
‏• چندین ابرقدرت رباتیک برای بازی.
‏ > شما باید یک ماشین جنگی را برای جنگ ربات های آینده مدیریت و کنترل کنید، تا در هوا و فضا در برابر نیروهای ربات شیطانی برای محافظت از زمین خود در بازی های ربات هوایی نبرد کنید. این بازی ربات هلیکوپتری و بازی ربات جت هوایی را در محیطی بسیار دقیق، با کنترل های روان ربات های پرنده و فیزیک واقع گرایانه به مراتب بهتر از سایر بازی های ربات هواپیما بازی کنید.
‏‏گیم پلی پیشرفته

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده