استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Robot Pilot Airplane Games 3D

Robot Pilot Airplane Games 3D

نسخه۱.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۱۴
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۹
حجم۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Buntoo Games
‏به عنوان ربات خلبان در بازی های هواپیما رایگان بازی کنید تا از سرگرمی بی پایان بازی های شبیه ساز هواپیما و بازی های فرود هواپیما در یک مکان لذت ببرید. این شبیه ساز خلبان هواپیما یکی از بهترین بازی های هواپیما برای ارائه تجربه بازی های خلبانی هواپیمای واقعی با طعم بازی های روبات خلبان است. آیا می خواهید خلبان متخصص بازی های هواپیما یا بازی های پرواز هواپیما شوید؟ شبیه ساز پرواز جدید هواپیما را در دوره بازی های شبیه ساز خلبانی و بازی های هواپیمای روبات دریافت کنید که دارای مفهومی شگفت انگیز از بازی خلبان ربات است. بنابراین ، آماده شوید تا به عنوان خلبان ربات برای خاموش و فرود در بازی های پروازی هواپیما و بازی ربات هواپیما عمل کنید. اگر اشتیاق به پرواز در هواپیما را دارید یا می خواهید خلبان شوید ، این شبیه ساز خلبان هواپیمای روبات به شما این امکان را می دهد تا از واقع بینانه ترین محیط های شهر ، اقیانوس ها در این بازی هواپیمای خلبان ربات پرواز کنید. پرواز شما آماده پرواز است ، در این بازی های شبیه ساز پرواز قرار بگیرید و کنترل اکثر هواپیماهای واقعی تا کنون را انجام دهید.
‏این شبیه ساز خلبان هواپیما مخصوصاً برای دوستداران بازی های رایگان هواپیما و بازی های خلبانی هواپیما طراحی شده است. ما سعی کرده ایم که سرگرم کننده بازی های هواپیما رایگان یا بازی های خلبان روبات را که همه شما در شبیه ساز پرواز هواپیما از بازی های شبیه ساز هواپیمای جدید می خواهید گنجانید. برخلاف سایر بازی های هواپیما و بازی های پرواز هواپیما ، این شبیه ساز پرواز هواپیما کنترل صافی از هواپیما رانندگی دارد. شما بسیاری از مأموریت های غیب و غریب از بازی های فرود هواپیما و بازی های شبیه ساز خلبان را پیدا خواهید کرد که هرگز احساس حوصله شما نمی کنند. نه تنها بازی های رانندگی هواپیمای هوایی تجاری بلکه تجربه پرواز بازی های جت هوایی به همراه شلیک هواپیما تغییراتی در پرواز شما از بازی های پرواز هواپیما ایجاد می کند. بیایید با شناور از طریق هوا در بازی های شبیه ساز پرواز آماده پرواز و پرواز با هواپیما شویم و اشتیاق خود را برای تبدیل شدن به خلبان حرفه ای در بازی های خلبانی هواپیمای واقعی را برآورده کنیم.
‏این بازی هواپیما یک دسته کوچک شگفت انگیز از بازی های فرود هواپیمای رایگان و بازی های خلبان ربات برای پرواز هواپیمای تجاری در بازی های شبیه ساز هواپیما است. با کیفیت بالا محیط 3D ، صدای هواپیما و نمای داخلی کابین خلبان هواپیما بازی را واقعی تر می کند. بیایید در آسمان شناور شویم تا تجربه نهایی شبیه سازی پرواز را در این بازی های رانندگی هواپیما که با بازی های شبیه ساز خلبانی ادغام شده است ، پیدا کنیم. مسافران را انتخاب کنید و اولین پرواز خود را به عنوان ربات خلبان در بازی های جدید پرواز هواپیما یا بازی های شبیه ساز خلبان انجام دهید. این بازی های رایگان هواپیما ، پرواز واقعی هواپیما را برای همه افرادی که می خواهند در بازی های شبیه ساز هواپیما با داشتن احساس واقعی از بازی های خلبانی هواپیما ، روبات خلبان شوند ، فراهم می کنند. بر خلاف دیگر بازی های شبیه ساز پرواز هواپیما ، شما از تانکر نفتی و آتش نشانی کامیون و تجربه بازی های جت هوا برای شلیک جت های دشمن لذت خواهید برد.
‏ویژگی ها:
‏• حالت های مختلف برای سرگرمی بی پایان در سایر بازی های خلبانی هواپیما.
‏• هواپیماهای متعدد و جت هوایی برای پرواز در بازی های پرواز.
‏• شبیه ساز پرواز هواپیما با داشتن محیط 3D واقع بینانه.
‏• کنترل صاف هواپیما و کنترل کامیون آتش نشانی.
‏• بازی های هواپیما با پیچ و تاب خلبان ربات بازی.
‏آیا تا به حال در مورد خلبان شدن در بازی های پرواز هواپیما 2020 آرزو داشته اید؟ اگر بله ، پس منتظر چه چیزی هستید؟ بیایید اشتیاق شما را به پرواز در بازی هواپیما رایگان تغذیه کنیم و به اولین پرواز هواپیمای خود در بازی های شبیه ساز هواپیما به همراه بازی های رایگان هواپیما 2020 برویم.
‏‏به روز رسانی جدید شگفت انگیز!!!
‏- ربات خود را آموزش دهید تا خلبان شود
‏- با هواپیماهای مختلف پرواز کنید
‏- پرواز و فرود هواپیما را به عنوان خلبان ربات تمرین کنید
‏- فرود اضطراری و پارکینگ هواپیما را مدیریت کنید
‏ >- داستان بسیار جذاب
‏- بازی هواپیما برای کاربران اندروید 13 ارتقا یافته است

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر هادی
٢٥ خرداد ١٤٠٢

‏✓ فعشلخ۸هبل ‏✗ هسیجحقز فالیعسثتبسهلیقب🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷❤

میپسندم۳ نمیپسندم۳
عکس کاربر فهیم
٢٧ فروردین ١٤٠٢

‏✓ Fahim

میپسندم۵ نمیپسندم۰
عکس کاربر 🤴محمدصدرا دادار
٤ شهریور ١٤٠١

😯😯😯😭🤔🤔🤔

میپسندم۶ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده