استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Flying Ghost Robot Car Game

Flying Ghost Robot Car Game

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۰۲
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۹۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Buntoo Games
‏‏بازی ربات ماشین با سرگرمی بازی ربات پرنده آماده است تا شما را با جنگ های شگفت انگیز ربات در بازی تبدیل ربات به وجد بیاورد. دوستداران بازی های ربات پرنده یا بازی های تبدیل ماشین ربات می توانند به جنگ های منحصر به فرد ربات ها در بازی ربات های تبدیل کننده بپیوندند. آیا می خواهید با بازی های ماشین ربات و بازی های تیراندازی ربات چیز جالبی به دست آورید؟ برای سرگرمی بی پایان نبرد چند ربات در بازی تبدیل ربات به بازی های تبدیل ربات بپرید. این بازی ربات بیگانه با ویژگی های هیجان انگیز تبدیل ربات ماشین همراه با بازی های ربات ارواح در یک مکان است که می خواهید در بازی های ربات سه بعدی داشته باشید. بنابراین آیا برای اهداف بازی های جنگی ربات های هیجان انگیز در جنگ های تبدیل ربات این بازی ماشین ربات ارواح آماده هستید؟ اگر بله، منتظر نمانید. به عنوان یک قهرمان واقعی ربات به عنوان یک ربات روح پرنده با گیم پلی منحصر به فرد بازی های ربات های متحول کننده در این بازی ربات پهپاد پرنده بازی کنید.
‏ما در حال ارائه یک طعم نهایی از بازی های چند روباتی ادغام شده با بازی های تبدیل ماشین برای همه طرفداران بازی های ماشین روباتی در این جنگ ماشین ربات دیوانه، برخلاف دیگر بازی‌های ربات‌های ماشینی، چندین سواری بر روی ماشین‌های کالسکه، یوزپلنگ و اسب‌ها خواهید یافت. آیا شما کسی هستید که به بازی های تبدیل کننده ربات معتاد شده اید، پس این بازی ربات تبدیل کننده چندگانه قطعا برای شما مناسب است. فقط روی بازی های ربات سه بعدی تمرکز کنید و با بازی حالت های مختلف هیجان انگیز در بازی های تبدیل ماشین روبات، بخشی از یک نبرد جالب ربات باشید. در جنگ ربات ها باید با ماموریت های چالش برانگیز تیراندازی ربات روبرو شوید. تنها چیزی که نیاز دارید تبدیل شدن به یک ربات ارواح پرنده و تبدیل شدن به ربات جنگجو در نبرد شهری بازی های ربات پرنده است. از ابرقدرت های نهایی برای از بین بردن دشمنان بزرگ و دیگر ربات های پرنده شیطانی استفاده کنید تا در نبرد ربات بازی ربات ارواح پیروز شوید. این بازی تبدیل ربات حاوی شخصیت های قدرتمند متعددی است تا خواسته و نیاز بازیکنان بازی های جنگی ربات ها را برآورده کند.
‏شاید شما بازی های تغییر شکل ربات های زیادی را انجام داده باشید، اما این بار از لذت نادیده گرفته شده بازی های ماشین روباتی برخوردار خواهید شد. در دسته بازی های تبدیل ربات. با مشاهده علاقه روزافزون به بازی‌های تبدیل ماشین، ما یک تجربه واقعی تبدیل ربات را با گیم پلی جذاب بازی‌های تیراندازی ربات ارائه می‌کنیم. جلوه های صوتی خیره کننده شما را به بازی جدیدترین بازی ربات بیگانه معتاد می کند. بنابراین آماده باشید تا به عنوان یک ربات ابرقهرمان در این بازی ماشین روباتی متحول شوید. ربات خود را در بازی های ربات به ماشین، روح، پهپاد، یوزپلنگ و اسب تبدیل کنید و مانند یک جنگجو وارد نبرد با انواع مختلف ربات های دشمن، اسکلت، غارنشین و ماشین های تیراندازی و غیره شوید. وظیفه شما محافظت از شهر در برابر تخریب است. بازی ربات ماشین. ماموریت های تیراندازی ربات را کامل کنید و سکه دریافت کنید تا شخصیت های ربات قدرتمندتر را باز کنید تا تجربه نهایی بازی های مبارزه با ربات را داشته باشید.
‏بازی ماشین ربات ارواح: بازی های جنگی ربات
‏• نبرد هیجان انگیز ربات ها در بازی های تبدیل ماشین.
‏ >• قوی ترین شخصیت های چند رباتی برای بازی کردن.
‏• بازی های تیراندازی رباتی با ماشین با ماموریت های چالش برانگیز.
‏• گرافیک سه بعدی با کیفیت بالا.
‏برای پرش در منطقه جنگی جذاب، محیط واقعی گدازه آماده شوید. و میدان های نبرد شب ترسناک برای جنگ ماشین روبات. اگر برای دانستن عنصر سرگرم کننده تبدیل بازی های ربات در همه چیز هیجان دارید، پس این بازی ربات ولی به شما اجازه می دهد تا یک تجربه عالی در نبرد ربات ها ارائه دهید. از این بازی ماشین ربات ارواح برای تجربه نهایی بازی های ربات پرنده و بازی های تبدیل ماشین ربات لذت ببرید.
‏‏بازی های پازل هیجان انگیز اضافه شد
‏بازی بهبود یافته است

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده