استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
US Army Tank Robot Cargo Plane

US Army Tank Robot Cargo Plane

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۲۸
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۲۵
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏ربات تانک ارتش ایالات متحده تبدیل بار هواپیما حمل و نقل یک بازی شبیه سازی، آماده بازی جدید حمل و نقل ربات ارتش بازی یک بازی ربات حمل و نقل واقعی با لمس تحول ربات ایالات متحده است.
‏بنابراین آماده باشید تا از بازی تانک ارتش لذت ببرید، این بازی شگفت انگیز ربات حمل و نقل تانک شامل ماشین عضلانی ارتش، حمل و نقل تانک ارتش، کامیون ارتش به همراه هواپیمای حمل و نقل ارتش ایالات متحده برای حمل و نقل محموله های سنگین، بر خلاف سایر بازی های تبدیل ربات از طریق بازی های تحویل هواپیمای باری ارتش ایالات متحده.

ویدئو معرفی بازی

‏ما بازی سرگرم کننده شگفت انگیزی را برای شما به ارمغان می آوریم تا به عنوان بازی تحویل محموله ارتش با هدایت تانک های ارتش ایالات متحده به کمپ پایگاه ارتش بر فراز دریاها با کمک حمل و نقل هواپیمای باری ارتش، بازی کنید.
‏روبات تانک ارتش ایالات متحده تبدیل بار هواپیمای حمل و نقل بازی حمل و نقل ارتش ما همان چیزی است که شما نیاز دارید! بهترین بازی حمل و نقل ربات یا بازی شبیه ساز خودروی نظامی هفته برای تمرین بازی رانندگی هواپیمای ارتش و بازی ربات حمل و نقل واقعی از طریق کامیون تریلر رانندگی برای تحویل ماشین عضلانی ارتش به فرودگاه ارتش برای بارگیری وسایل نقلیه ارتش در هواپیمای باری ارتش.
‏جنگجو مکانیک در تانک های ارتش و ربات های مکانیکی که در حال حمل و نقل برای جنگ ربات ها با ربات های نبرد آینده نگر و روبات های آینده نگر هستند. سعی کنید در یکی از بهترین بازی های حمل و نقل ارتش ایالات متحده و بازی شبیه ساز وسایل نقلیه نظامی، خود را به یک سرمایه دار حمل و نقل محموله ارتش، حمل کننده ماشین عضلانی یا حمل کننده تانک ارتش تبدیل کنید.
‏بازی واقعی حمل و نقل ربات را با بازی های ربات های ارتشی تجربه کنید. ، بازی های ماشین ارتش ، بازی های رانندگی کامیون ارتش با انجام این بازی شبیه ساز کامیون حامل ماشین ارتش.
‏چالش‌های هیجان‌انگیز جدید برای بازی شبیه‌ساز حمل و نقل وسایل نقلیه ارتش با انتقال تانک ربات به پایگاه ارتش در سطوح مختلف هیجان‌انگیز اینجاست.

نظرات و امتیاز ها

۲۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی
١٥ دی ١٤٠١

خیلی خیلی بده نصب نکنید عکس هاش الکی هستش 🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮 نصب نکنید یک ستاره هم خیلی خیلی زیاده🤮🤮🤮🤢🤢

۱۳ ۹
ابوالفضل حوائج
٥ دی ١٤٠١

افتضاح بود بازی اینترنتی هست نصب نکنید

۱۱ ۶
اویس
٢١ دی ١٤٠١

7 1

۱۳ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده