استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها ورزشی
Mounted Horse Racing Games

Mounted Horse Racing Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۸۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Crazy Games To Play
‏‏آیا آماده بازی بهترین بازی پرش نمایش اسب با موضوع بازی های واقعی اسب دوانی هستید؟ سپس باید در سال 2022 بازی‌های مسابقه اسب سواری را انجام دهید. یکی از بازی‌های شبیه‌ساز اسب دربی در سال 2022. سوار اسب‌های ثابت و با بازی‌های سرگرم‌کننده اسب برای سال 2021 شوید و مهارت‌های واقعی سوارکاری را نشان دهید. به عنوان یک اسب سوار واقعی زین کنید و در بازی های اسب دوانی در سال 2021 برنده شوید.
‏دوست دارید بازی های واقعی پرش با اسب را انجام دهید، پس باید این بازی های مسابقه اسب دوانی دربی را انجام دهید. یکی از بهترین بازی‌های مراقبت از اسب را که می‌توانید در مسابقات قهرمانی اسب‌دوانی سواری با آن‌ها روبرو شوید، بازی کنید. سوار بر اسب زیبای عرب یا اسب نر اسپانیایی، در این بازی اسب های اصطبل، اسب های مختلفی دریافت می کنید. وقتی می‌توانید در این بازی‌های مجازی اسب‌سواری، زین کرده و یک اسب واقعی را سوار کنید، بازی‌های نجات حیوانات یا پرورش اسب را متوقف کنید. یکی از بهترین بازی های مراقبت از اسب اینجاست تا شما را در یک استادیوم اسب دوانی سواری سرگرم کند. جدیدترین بازی های شبیه ساز اسب را به صورت رایگان بازی کنید و مهارت های واقعی پرش اسب را در مسیرهای مسابقه دربی نشان دهید. در میان رقبای معروفی بدوید که معادل ستاره های سوارکاری و اسب سواری مهارت دارند.
‏اگر به دنبال یک بازی شبیه ساز اسب سواری هستید که در آن می توانید مهارت های پرش اسب را نشان دهید و رقبا را در مسیر مسابقه دربی شکست دهید. سپس باید بازی های مسابقه اسب سواری را دانلود کرده و بازی کنید و مسابقه دهندگان رقیب را در پایان عکس شکست دهید. در اوقات فراغت خود شبیه ساز اسب دربی شگفت انگیز را بازی کنید. در مسابقه دربی اسب سواری در سال 2021 روی پیست های خاکی و مسیرهای طوفان برفی سوار شوید و با اسب ها مسابقه دهید. مدیر مزرعه خود باشید و اسب های واقعی را برای مسابقه در میان اسب سواران کلاس برتر جهان در جدیدترین بازی های اسب دوانی سواری 2022 انتخاب کنید. چهره موانع پرش اسب نمایشی چالش برانگیز در بازی های واقعی اسب دوانی.
‏برای همه طرفداران بازی های شبیه ساز اسب! بهترین بازی اسب دوانی اینجاست تا شما را در چند ساعت سرگرم کند. تحویل پیتزا یا بازی با اسب پلیس را فراموش کنید. شما بازی های ربات اسب را تمام کرده اید، اکنون این بازی های سرگرم کننده اسب شگفت انگیز را انجام دهید.
‏بازی‌های نمایش پرش با اسب تمام شد، اکنون این بازی شبیه‌ساز اسب دربی را در تلفن هوشمند و تبلت خود بررسی کنید.
‏‏اشکال جزئی رفع شد

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده