استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
House Construction Truck Game

House Construction Truck Game

نسخه۱.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۳۰
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۶
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده InterBolt Games
‏‏★City Construction Games Grand Excavator Simulator
‏بهترین بازی های مدرن ساخت و ساز خانه رایگان، بازی خانه ساز یا شبیه ساز خانه مدرن 2021 اینجا در منطقه ساخت و ساز است. اگر به ساخت و ساز و چیزهای سازنده فکر می کنید، این بازی مدرن خانه سازی 2021 – شهرساز یک کار جدید و چالش برانگیز در میان بهترین بازی های نجار یا بازی های ساخت و ساز جدید است که به صورت رایگان برای بازی آفلاین موجود است. شبیه ساز بزرگ بیل مکانیکی 2021 به شما این انعطاف را می دهد تا بازی سازنده خانه شهر را طراحی و بسازید یا خانه را در مکان رویایی خود بسازید. تمام ابزارهای ساخت و ساز برای بچه ها که برای خانه ساز مورد نیاز است به شما داده می شود و باید به تخیل خود اجازه دهید تا روی شبیه ساز ساخت خانه رویایی من در این بازی های کاردستی خانه ساز و بازی های نجار برای منطقه ساخت و ساز کار کند.

ویدئو معرفی بازی

‏★بازی‌های بیل مکانیکی بزرگ شبیه‌ساز ساخت خانه‌های شهری
‏شما باید تعداد زیادی بازی ساخت‌وساز، بازی‌های ساخت پل، بازی‌های شهرساز و بازی‌های صنایع دستی شهر را بازی کرده باشید. این بازی خانه ساز مدرن یکی از انواع با تجربه ساخت و ساز جزئیات گرا است.
‏ما تجربه واقعی بازی های صنایع دستی شهر را به شما می دهیم و به شما در ساخت کشتی شهر کمک می کنیم. شهر شبیه ساز صنایع دستی در بهترین بازی های ساخت خانه یا شبیه ساز خانه سازی. مانند سایر بازی های سایت ساخت و ساز، بازی های قطار چینی یا بازی های ساخت و ساز رایگان برای بچه ها نیست، اما این بازی خانه ساز مدرن 2021 به شما امکان می دهد با مواد و آخرین کارهای شبیه ساز خانه سازی در بهترین بازی های ساخت خانه - شهرساز بازی کنید.
‏★ New City Construction Simulator: Snow Excavator Games
‏بازی های جدید کاردستی خانه بیکار در شبیه ساز شهر ساخت و ساز پر از بازی های جدید سایت ساخت و ساز است، اما ما به شما طعم جدید برای وسایل نقلیه ساختمانی متعدد مانند بیل مکانیکی شن و ماسه در منطقه ساخت و ساز، اپراتور جرثقیل، کامیون ساختمانی و بازی های کامیون سیمان. به شما یک سایت ساخت و ساز هواپیما داده می شود و تمام مصالح ساختمانی لازم برای استفاده از وسایل نقلیه ساختمانی متعدد مانند بیل مکانیکی شن و ماسه، اپراتور جرثقیل و کامیون ساختمانی و بازی کامیون سیمان برای طراحی و ساخت کار خانه ساز در این بازی شهرساز 2021 به شما داده می شود. شهر ساخت و ساز بسیاری از بازی‌های سازنده شهر، تجربه ساخت و ساز عالی را به شما می‌دهند، اما بهترین تجربه ساخت‌وساز تنها در بازی‌های ساخت و ساز خانه - City Builder در دسترس است. ساخت فونداسیون، تزریق، ساخت دیوار، ساخت و ساز سقف را کاوش کنید. نصب درب، پنجره و تمامی وسایل مورد نیاز در ساخت خانه.
‏★بازی شبیه ساز ساخت و ساز خانه در بازی شبیه ساز بیل مکانیکی از بازی های کامیون.
‏شما باید بازی های زیادی را در شبیه ساز ساخت تونل یا ساخت و ساز شهر در سربالایی انجام داده باشید. بازی ساخت و ساز جاده اما این بازی کاردستی شهر یکی از بهترین بازی های خانه سازی یا بازی های خانه ساز سال است. کنترل مواد در بازی های خانگی یا بازی خانه ساز مدرن بهترین انعطاف پذیری برای طراحی و ساخت خانه مدرن شماست. با این بازی های ساخت و ساز رایگان با منطقه ساخت و ساز نهایی که مانند بازی های قطار چینی نیست، کشتی شهری بسازید و بسازید. بولدوزر را در بازی شهر بزرگ برانید و تماس خانه سازی را که نهایی کرده اید کامل کنید. شما که یک شهرساز هستید از ساخت خانه با بازی های نجار و شبیه ساز نجار لذت خواهید برد.
‏★شبیه ساز ساخت خانه رویا
‏بازی خانه ساز جدید مدل های جدیدی برای مصالح خانه، وسایل نقلیه چندگانه ساخت و ساز از جمله بازی های خانه ساز، بازی های کامیون سیمان 2021 در اختیار شما قرار می دهد. و بازی های نجار ویژگی های استفاده از چندین وسیله نقلیه ساخت و ساز به شما مزیتی در نهایی کردن بازی های ساخت و ساز یا بازی های ساخت خانه با build sim در بازی شهرساز برای قطار منطقه ساخت و ساز چین می دهد. اولین تجربه از بهترین بازی‌های کاردستی خانه.
‏شبیه‌ساز بیل مکانیکی بزرگ برف را بازی کنید: بازی ساخت جاده شهری و بازخورد دادن.

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر سهیلاسرکوهی
٢٩ آذر ١٤٠٢

س

میپسندم۱ نمیپسندم۲
عکس کاربر حسین کللی
٢٢ خرداد ١٤٠١

خیلی خیلی عالیه

میپسندم۲۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر Matin Haddad • متین حداد
١٢ بهمن ١٣٩٦

خیلی سخته ولی باحاله

میپسندم۳۳ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده