استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Modern Ops Fps Shooting Games

Modern Ops Fps Shooting Games

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۳
تعداد دانلود۷۰۰
حجم۳۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده InterBolt Games
‏‏بیایید با ورود به بازی ضد حمله ضد تروریستی، از بازی های ضد تروریستی رهایی پیدا کنیم. از بازی های واقعی تیراندازی کماندویی لذت ببرید و به جهان نشان دهید که نیروی ویژه مدرن همیشه آماده است تا بازی ضد تروریسم را در میهن دوست داشتنی ما ریشه کن کند. بازی‌های تیراندازی ضد تروریستی افراطی با اطمینان کامل از مهارت‌های تیراندازی کماندویی فریم در ثانیه ساخته شده‌اند. فقط کافی است در میدان تیراندازی ضد حمله ویژه فرود بیایید تا گانگسترها را حذف کرده و به آنها شلیک کنید. پس از آزادی از نیروهای ضد تروریستی، صلح و هماهنگی ایجاد کنید، پس بازی های تیراندازی فریم بر ثانیه را انجام دهید تا پس از انجام تمام ماموریت های مخفی بازی کماندویی رزمی، تکنیک های بازی تیراندازی تک تیرانداز را تقویت کنید. در این بازی تیراندازی مدرن با فریم در ثانیه شما بخشی از تیم تیراندازی ضد تروریستی خواهید شد و عملیات کماندویی واقعی را در مناطق مختلف رهبری خواهید کرد. در این بازی FPS عملیات ویژه، خود را به سلاح های مدرن مجهز کنید و با نبردهای حیاتی و بهترین دشمنان حمله اسلحه مبارزه کنید. همه بازی های اسلحه رایگان دیگر را فراموش کنید زیرا ما به شما بازی تیراندازی پر اکشن را رایگان می دهیم تا بازی جنگ ارتش فوق العاده 2021 را بررسی کنید. اگر می خواهید به نیروهای تیراندازی عملیات ویژه بپیوندید، بازی های اسلحه آفلاین را انجام دهید و از بازی ضربات رزمی 2021 که جنگ نسل پیشرفته است لذت ببرید. کماندوهایی که در حال انجام عملیات مخفیانه برای از بین بردن حمله مسلحانه ضد تروریسم هستند. بازی‌های جنگی تروریستی و بازی‌های تیراندازی رایگان را انجام دهید تا کماندوی جنگجوی تیراندازی بازی‌های ضد تروریستی باشید.
‏بازی ضد تروریستی را بازی کنید و برای محافظت از جهان در بازی‌های ماموریت تیراندازی ضد تروریستی، بازی تیراندازی جنگی را امتحان کنید. اگر بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه را دوست دارید، پس برای تجربه واقعی تیراندازی در بازی ضربه‌ای انتقادی مدرن آماده هستید، استعداد خود را در تیراندازی تک تیرانداز نخبه به ما نشان دهید. ماموریت های تیراندازی ضد تروریستی باند ضد تروریستی را به عنوان کماندوی واقعی در بازی های تیراندازی سرگرم کننده بازی های تفنگ fps رایگان انجام دهید. همین حالا با فریم در ثانیه نبرد ضربه ای رایگان بازی کنید و با تکمیل بازی تیراندازی مهم سه بعدی، مردم را نجات دهید. چالش تک تیرانداز بازی های ضد اسلحه را به پایان برسانید و فداکاری های ابرقهرمانان شجاعی را که از حمله ضد تروریسم دفاع می کنند به یاد بیاورید. تبدیل شدن به بهترین تیرانداز از خفا برای از بین بردن هلیکوپترها، تانک های تروریستی و بمب گذاران انتحاری. شما طیف گسترده ای از سلاح ها را با اسلحه های مدرن یا مسلسل، تفنگ تک تیرانداز، تپانچه، نارنجک و موشک انداز برای کمک به بازی کماندویی واقعی دارید. حمله نیروی ویژه ما به عملیات کماندوی واقعی را رهبری کنید و اردوگاه های گانگسترها را نابود کنید تا کشور خود را از تروریسم نجات دهید. اجازه می دهد تا بازی مبارزه با تیراندازی مدرن خشم را آغاز کنیم که آسان نیست، اما مانند سایر بازی های مهم کاور ضربه ای بسیار چالش برانگیز است تا شما را به قهرمان سرباز تبدیل کند. ضد حمله ماموریت مخفی جدید را کامل کنید تا غیرنظامیان کشور خود را در بازی های تیراندازی رایگان نجات دهید.
‏قهرمانان شجاع آماده پذیرش چالش بازی تیراندازی فریم در ثانیه هستند. اکنون زمان شروع بازی اکشن حیاتی و پیوستن به عملیات gun strike است که یک بازی تیراندازی آفلاین 3 بعدی فریم در ثانیه با بازی تیراندازی تک تیرانداز تاکتیکی پیشرفته 3 بعدی است. از بازی‌های تیراندازی رایگان 2020 با ترکیبی از بازی‌های ضد تروریستی و بازی‌های تیراندازی فریم بر ثانیه لذت ببرید. به عنوان قهرمان تیراندازی فریم در ثانیه در بازی تیراندازی آفلاین کماندویی در فریم بر ثانیه عضو حمله تروریستی خشم شوید. این بهترین بازی تیراندازی فریم بر ثانیه و بازی کماندویی فریم بر ثانیه 2021 با عملیات های مختلف کماندویی است. از بازی‌های اسلحه جدید 2020 با بهترین مسابقات مرگ تیمی سربازان فوق‌قهرمان در بازی‌های تیراندازی رایگان یا بازی‌های ضد تروریستی 2021 لذت ببرید. به عنوان بهترین بازی تیراندازی کماندویی در اعتصاب انتقادی مدرن در برابر دشمنان جهانی، چالش تک‌تیرانداز بازی تیراندازی کماندویی فریم بر ثانیه و بازی 3 بعدی اسلحه را انتخاب کنید. برای دریافت هیجان بازی تیراندازی با اسلحه. چالش ضد حمله تروریستی بازی‌های تیراندازی جدید و بازی‌های فریم در ثانیه 2021 را به پایان برسانید. بهترین ماموریت تیراندازی سه‌بعدی حمله با سلاح در اینجا بازی‌های تیراندازی رایگان است که در آن مامور مخفی حمله تیراندازی فریم در ثانیه تبدیل به بازی حمله جنگی حیاتی می‌شود.
‏‏نقشه‌های جدید
‏ماموریت‌های تیراندازی جدید
‏طیف وسیعی از سلاح‌ها
‏حالت‌های جنگ هیجان‌انگیز
‏مسابقه مرگ تیم

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده