استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Robot Game, Transformers Robot

Robot Game, Transformers Robot

نسخه۱.۳۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۱
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۲۳
حجم۷۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Zego Studio
‏‏از پیچ و تاب جدیدی از بازی ربات اتوبوس، بازی های پلیس پرواز، و بازی های تبدیل کننده ربات ماشین پرنده لذت ببرید که تمام هیجان بازی های ربات جت هوایی را در بر می گیرد. بازی های تبدیل ماشین ربات اتوبوس با بازی Bus Robot و بازی ماشین ربات هواپیما چرخش جدیدی پیدا کردند. جنگ های دگرگونی چند ربات در بازی های ربات های ماشین پرنده همیشه منبع سرگرمی عالی هستند. این ترکیب شگفت انگیز از بازی های ربات اتوبوس و بازی های رانندگی اتوبوس چیزی منحصر به فرد را برای دوستداران بازی های اتوبوس به ارمغان می آورد. جنگ ربات ها در شهر به سطحی رسیده است که ربات اتوبوس باید برای مقابله با وضعیت رو به وخامت مداخله کند. بازی ربات اتوبوس، پلیس پرواز که قابل تبدیل به ماشین پرنده است و هواپیمای جت برای رویارویی با نیروهای شیطانی بازی ربات ماشین پرنده به داخل شهر فرود آمده است. جنگجویان ربات بیگانه خطرناک و قدرتمند هستند، اما ربات اتوبوس دارای قدرت تیراندازی و توانایی تبدیل بازی های ربات است. جنگ ربات های متحول کننده بین نیروهای بیگانه و یک ماشین پرنده در بازی جدید ربات اتوبوس و بازی های هواپیمای جت تازه شروع می شود.
‏نبرد هوایی ربات های جت و ماشین های ربات پرنده انتظار می رود جزو خطرناک ترین جنگ های روبات ها باشد. . در این بازی ربات ماشین و بازی رانندگی اتوبوس ربات، شما باید کنترل کامل نبرد شهر در برابر نیروهای ربات شیطانی را به دست بگیرید. در مقابل دشمنان خم نشوید، از قدرت تبدیل چند ربات خود استفاده کنید و به جنگنده بازی جدید اتوبوس ربات، پلیس پرواز و بازی های ماشین روبات تبدیل شوید. اگر به دنبال بازی ربات اتوبوس، پلیس پرواز یا بازی‌های رانندگی ماشین هستید، باید به دانلود یک بسته انحصاری که دارای ویژگی‌های بسیار متنوعی است فکر کنید. خود را برای جنگ های نامحدود بازی های تبدیل ربات و بازی ربات اتوبوس، پلیس پرواز آماده کنید.
‏این بازی ربات اتوبوس، پلیس پرواز ترکیبی عالی از بازی ربات اتوبوس، پلیس پرواز، و بازی های هواپیما است. قرار است نبرد بزرگ تبدیل ربات بین جت های پرنده و ربات های جنگجوی بزرگ آغاز شود. به جنگ‌های نهایی روبات‌ها و نبرد بزرگ ربات‌های مبارز بپیوندید تا بازیکن بازی‌های تیراندازی ربات اتوبوس و بازی‌های تیراندازی با ماشین شوید.
‏ترکیب تبدیل ربات ماشین لیموزین در بازی‌های رزمی ربات، لذت بازی ربات را به حداکثر می‌رساند. جنگ در بازی های تبدیل چند ربات که ترکیبی از پیچ و تاب بازی های ماشین لیموزین است. این بازی ماشین ربات لیموزین پلیس پرنده نبرد ربات حاوی چندین دگرگونی ماشین ربات است تا از بازی های ربات پرنده و بازی های تیراندازی ربات لذت بی پایان بدهد. بخشی از این نبرد روبات‌های آینده‌نگر باشید و ماموریت‌های بازی ماشین روباتی را برای کشتن ربات‌های گانگستر انجام دهید. استفاده از سلاح های مخرب شما را به سمت موفقیت در این بازی تبدیل ربات لیموزین پلیس راهنمایی می کند. شما این شانس را خواهید داشت که چالش های هیجان انگیز تبدیل ماشین ربات لیموزین را در بازی های تبدیل ماشین ربات بازی کنید. تبدیل ربات ماشین به ربات ماشین لیموزین برخلاف دیگر بازی های ربات رایگان، شما را با تغییرات باورنکردنی چند روباتی خود مجذوب خود می کند.
‏‏+ نسخه_1.0.31: نقشه را به روز کنید.

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر SONICXSHADOW GENERATIONS
٣٠ فروردین ١٤٠٢

کاشکی مثله عکسش بود ولی یه خوبی داره هم ماشینش موشک و لیزر میزنه هم پرنده میشه موشک میزنه

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر کارنیج
٢٧ بهمن ١٤٠٢

‏✓ عاااااااااااااااالی بهترین بازی دنیابود هرکی این بازی رادید لتفن نسب کنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر بن‌تن
٥ خرداد ١٤٠٢

‏✓ بازی ‌بدی

میپسندم۸ نمیپسندم۷

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده