استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
Police Robot Car Transporter

Police Robot Car Transporter

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۴/۰۴
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۲.۵
تعداد نظرات۶
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Mizo Studio Inc
‏‏شما ممکن است بازی های حمل و نقل پلیس زیادی را انجام داده باشید، اما این بازی حمل و نقل ربات جدید با مجموعه ای از چالش ها همراه است. بازی ماشین ربات پلیس یک نسخه کاملاً جدید در دسته بازی های ربات پلیس است که در آن می توانید ماموریت های حمل و نقل هواپیمای پلیس را انجام دهید. این بازی ماشین ربات برای همه کسانی است که می خواهند همزمان یک ناقل هواپیمای پلیس و یک متخصص تبدیل ربات باشند. پلیس NYPD و LAPD با یک ماموریت پلیس مخفی همکاری کرده اند تا ماشین روباتی را به ربات پلیس تبدیل کنند تا جرم و جنایت را از شهرهای خود ریشه کن کنند. شما می توانید کامیون حمل و نقل پلیس مدرن، ماشین، دوچرخه و هواپیمای پلیس را بازی همه در یک برای پلیس نیویورک رانندگی کنید. این، همراه با استراتژی درگیر در بازی های حمل و نقل ماشین و تکنیک تبدیل بازی های ربات، این شبیه ساز ربات را سرگرم کننده می کند. بنابراین آماده باشید تا ماشین روباتی و دوچرخه را با کامیون پلیس به فرودگاه منتقل کنید و سپس هواپیمای باری را به عنوان خلبان هواپیما به جزیره مخفی که مرکز تحقیقات پلیس NYPD در آن قرار دارد پرواز دهید. ماشین‌ها و دوچرخه‌ها به ربات‌هایی تبدیل می‌شوند که در هیچ بازی پلیس ربات دیگری دیده نمی‌شوند. بعداً، ربات‌هایی که ربات‌های تبدیل‌کننده را در هواپیمای پلیس برای مبارزه با جرم و جنایت با پلیس نیویورک منتقل می‌کنند. پس با رانندگی سریع ماشین پلیس و ماموریت های تیراندازی ربات بازی های ماشین پلیس وارد عمل شوید تا از سرگرمی های بی نظیر لذت ببرید. با ماموریت های داستانی جذاب بازی های هواپیما در این بازی ربات حمل و نقل ماشین لذت ببرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏در این بازی حمل و نقل ربات، شما ماشین های ربات و موتورهای ربات را در کامیون پلیس و هواپیمای باری به محله های پلیس نیویورک منتقل می کنید تا متحول شوند. آنها را به روبات تبدیل می کنند. هیچ بازی حمل‌ونقل خودرو به اندازه این بازی‌های ربات پلیس، گیم‌پلی را ارائه نمی‌کند. پس از آن، روبات های تبدیل کننده برای کشتن مجرمان آموزش داده می شوند. اگر از طرفداران بازی های حمل و نقل پلیس هستید و از بازی های تبدیل ربات لذت می برید، این بازی هواپیمای پلیس را دوست خواهید داشت. مدل‌های سه‌بعدی واقعی ماشین‌های ربات، هواپیماهای پلیس، ربات‌های موتور و محیط بسیار دقیق، شبیه‌ساز ربات پلیس را جذاب‌تر می‌کند. گیم پلی جذاب بازی های ربات با کنترل های وسیله نقلیه بازی های حمل و نقل ترکیب شده است تا این بازی پلیسی جدید را به پیش ببرد. ماموریت های حمل و نقل ماشین و تیراندازی ربات این بازی ماشین روبات پلیس شما را در سبکی فراتر از آنچه در بازی های پلیسی دیگر دیده اید، می برد.
‏اگر آماده هستید خلبان هواپیما شوید، متخصص تبدیل ربات و یک ربات حرفه ای تیراندازی به تنهایی، بازی حمل و نقل ربات. با این شبیه ساز ربات، به مجموعه بازی های ربات پلیس و بازی های تبدیل کننده خود اضافه کنید.
‏ویژگی های بازی ماشین روبات پلیس:
‏- مدل های ربات متحول کننده شگفت انگیز ماشین، ربات موتور و هواپیما
‏- پلیس با تنظیم بسیار بالا کنترل‌های ماشین، موتورسیکلت و هواپیما
‏- صداها و انیمیشن‌های واقعی بازی‌های هواپیمای پلیس
‏- مراکز آموزشی تفصیلی پلیس NYPD که در سایر بازی‌های پلیس دیده نشده است
‏- بازی چند نقشی با نقش حمل‌کننده ماشین در بازی‌های حمل و نقل هواپیما
‏ - ماموریت های داستانی جذاب حمل و نقل هواپیمای پلیس.
-Game Play Improved
-Minor Bugs Resolved
-New Sounds added

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عرفان حیاوی
٢ مرداد ١٣٩٩

بده داخلش نمیره ادعا میکنم این بازی مزخرفه

۸ ۷
امیر محمد مروج
٥ بهمن ١٣٩٨

خیلی چرته

۵ ۲
komail
٥ خرداد ١٣٩٨

خیلی بده داخلش نمیره

۱۲ ۸

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده