استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
FRAG Pro Shooter

FRAG Pro Shooter

مبارزان حرفه ای

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲۵.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۳۰
تعداد دانلود۷۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۳,۲۸۹
حجم۹۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Oh BiBi
‏‏آماده باش تا بهترین بازی در سبک قهرمانی و تیر اندازی رو بازی کنی! طراحی شده برای دستگاه های موبایل ، FRAG یک تجربه با کیفیت عالی برای شما در گوشی و تبلت خواهد بود!! مبارزه های تیمی تن به تن در لحظه! هزاران بازیکن را در این زمان کوتاه اما با ارزش به مبازه تن به تن فرا بخوانید! کارکتر خود را در نمای اول شخص کنترل کنید - کارتر ها به طور خودکار تیر می زنند! قهرمان های خود را سریع عوض کنید و سود ببرید! مردن بد نیست: به جای کارکتری دیگر سریع به دنیا بیایید!

ویدئو معرفی بازی

‏ قویترین تیم را جمع کنید!! نقشه جنگ خود را بر اساس نحوه بازی خود بریزید: هجومی، دفاعی یا برابر! نزدیک به ۴۰ کارکتر عالی می تونی انتخاب کنی تا نقشه جنگ خود را بسازی! هر کارکتر قدرت مخصوصی داره که می تونه نتایج جنگ را عوض کنه همه را امتحان کن تا بهترین ترکیب ها را پیدا کنی! کارکتر خود را تقویت کن تا حتی از آنچه که هستند بهتر باشند! دوست ها و رقیب های جدید پیدا کن و سوپر استار شو!
‏ طرفدار های خودت را گسترش بده تا محبوب بشی! در یک کلوپ عضو شو یا کلوپ خودت رو بساز تا یک تیم معروف بشی! بازی ها و نقشه های خودت رو ضبط کن و به اشتراک بزار و از بقیه رو بررسی کن تا بهتر بشی! نکته ها -هر کارکتر توانایی ها و ضعف های خودش رو داره: همه رو امتحان کن تا بهترین رو برای خودت پیدا کنی! -به سپر های دشمن حمله کن تا کلی امتیاز بگیری،اما مراقب کمین ها باش! -ماموریت های خودت رو انجام بده برای جایزه های شگفت انگیز! ما را دنبال کنید تا از اخبار و بروزرسانی ها با خبر شوید:
‏‏به روز رسانی 2.25 : سرقت از باشگاه FRAG
‏- بهبودهای متعادل برای 9 فرگر!
‏- رویداد انجمن 'Who Stole the FRAG Powers'
‏- پوسته های جدید 'FRAG Club'!
‏- رفع اشکال، بهینه سازی و بیشتر!

نظرات و امتیاز ها

۱۳,۲۸۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ارمیا حکاکی
پریروز

‏✓ یه کم داشتن پول ‏✗ نبود جام بی نهایت ‏✗ نبود پول بی نهایت ‏✗ قفل بودن شخصیت ها ‏✗ نبود الماس در کل خیلی خیلی بده بود نسخه مد نشده خودم بیشتر بود پولم

۷ ۴۳
Girls
١٦ ساعت پیش

عالیه ولی این نسخه مود نی

۴ ۰
عماد
٣ ساعت پیش

از نظر من بازیش الیه ممنون از سازندش 👍

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های محبوب

دفاع از قلعه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده