خانه بازی اکشن
FRAG Pro Shooter

FRAG Pro Shooter

مبارزان حرفه ای

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳,۸۴۰
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Oh BiBi
‏‏اماده باش تا بهترین بازی در سبک قهرمانی و تیر اندازی رو بازی کنی!طراحی شده برای دستگاه های موبایل ، FRAG یک تجربه با کیفیت عالی برای شما در گوشی و تبلت خواهد بود!! مبارزه های تیمی تن به تن در ان واحد! o هزاران بازیکن را در این زمان کوتاه اما با ارزش به مبازه تن به تن فرا بخوانید! o کارکتر خود را در نمای اول شخص کنترل کنید - کارتر ها به طور خودکار تیر می زنند! o قهرمان های خود را سریع عوض کنید و سود ببرید! o مردن بد نیست:به جای کارکتری دیگر سریع به دنیا بیایید! قویترین تیم را جمع کنید!! o نقشه جنگ خود را بر اساس نحوه بازی خود بریزید: هجومی،دفاعی یا برابر! o نزدیک به ۴۰ کارکتر عالی می تونی انتخاب کنی تا نقشه جنگ خود را بسازی! o هر کارکتر قدرت مخصوصی داره که می تونه نتایج جنگ را عوض کنه:همه را امتحان کن تا بهترین ترکیب ها را پیدا کنی! o کارکتر خود را تقویت کن تا حتی از انچه که هستند بهتر باشند! دوست ها و رقیب های جدید پیدا کن و سوپر استار شو! o طرفدار های خودت را گسترش بده تا محبوب بشی!! o در یک کلوپ عضو شو یا کلوپ خودت رو بساز تا یک تیم معروف بشی! o بازی ها و نقشه های خودت رو ضبط کن و به اشتراک بزار و از بقیه رو بررسی کن تا بهتر بشی! نکته ها -هر کارکتر توانایی ها و ضعف های خودش رو داره:همه رو امتحان کن تا بهترین رو برای خودت پیدا کنی! -به سپر های دشمن حمله کن تا کلی امتیاز بگیری،اما مراقب کمین ها باش! -ماموریت های خودت رو انجام بده برای جایزه های شگفت انگیز! ما را دنبال کنید تا از اخبار و بروزرسانی ها با خبر شوید:
‏‏به به روزرسانی FRAG 1.7.8 خوش آمدید!
‏- 1 قدرت اضافی FRAG اکنون برای هر شخصیت قابل باز شدن است!
‏- شخصیت جدید ما تاکشی انترس در آرنا
‏- رویداد جدید kozmos skins که از 11 مارس آغاز می شود.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟