استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۱/۰۱
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۷
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده farm.games.gold
‏‏مزرعه لبنیات بازی ای است که وظایف کشاورزان را که در یک مزرعه بزرگ کار می کنند شبیه سازی می کند. با مزرعه لبنی، بازیکنان به کشاورزان تبدیل می شوند تا همه چیز را از کاشت و به محصولات زراعی تا زمان برداشت، جمع آوری و خرید حیوانات و مراقبت از آنها تا زمان بلوغ تبدیل کنند؛ به طور همزمان به طور دستی تجربه می شود که تولید مواد غذایی و مواد غذایی از محصولات کشاورزی را در محصولات خوراک دام تولید می کند. این تجارب بسیار جالب و جذاب را به ارمغان می آورد. آیا شما آماده بازی کردن و ساخت مزرعه خود در این بازی هستید؟

ویدئو معرفی بازی

‏بازی مزرعه رابط کاربری گرافیکی زیبا با شکوه، عکس ها نزدیک بودن با حومه شهر و تلفن های موبایل نرم اشباع روستایی است که باعث می شود یک فضای مزرعه بزرگ است. این واقعا کنجکاو، هیجان زده، هیجان زده با هر بازیکن در این بازی است.
‏لطفا بارگیری کنید و بازی کنید
‏در اینجا کمی راهنمایی در مورد اینکه چگونه مزرعه کوچک لبنیات:
‏- هنگامی که افراد جدید به سختی بازی کنند در دستورالعمل های بازی قبل از عمل، اختیار است.
‏- بازی بازی شامل مراحل زیر است:
‏o رشد محصولات غذایی مانند برنج، ذرت ... برای خدمت به بخش های زیر:
‏لوازم جانبی پوشاک برای بازیکنان برای خرید گیاه تولید خوراک دام خود را در مغازه ها و ماشین آلات ایستگاه انتخاب شده و سپس کارخانه مواد غذایی را در آغاز غرفه را انتخاب کنید. پس از پایان خرید دستگاه، بازیکنان اصلی روی صفحه نمایش را انتخاب می کنند که موفقیت قرار دادن ماشین از مبلغ کسر می شود. سپس فقط به دستگاه تغذیه کنید و نوع غذای تولید شده برای تغذیه جوجه ها، گاوها را انتخاب کنید ... یک دوره معینی از زمان انتظار می رود محصول برداشت شود و غذا برای دام فراهم شود.
‏لوازم جانبی برای ساخت کیک، تولید عسل ... به فروشگاه برای خرید ماشین آلات ضروری برای نانوایی برای تولید و پردازش این کیک، مواد غذایی مورد نیاز برای بازار نیز.
‏لوازم جانبی پوشاک برای سفارش در مقابل جدول: سفارشات وجود دارد بازیکنان کلیک بر روی پانل خارج از نظم سفارش، آیتم ها مشخص می شود بازیکنان کامل می توانید سفارشات و دریافت تحویل اول، امتیاز تجربه زمانی که سفارشات تحویل تکمیل شده است.
‏o احیا
‏بریدن درختان برای کاشت تنها برای برداشتن اره درخت کمتر خواهد بود و شما یک چوب برای ارتقاء انبارها و حکم مشابه کوچک است، اما راهنمایی تنگ و کاربر را به کوچک و battens 1 نقطه تجربه برای هر خط و کاشت مهاجران برش درختان.
‏کاج برای تمیز کردن گودال آب و خشک درخت استفاده می شود
‏او از مواد منفجره برای بمب گذاری به تخته سنگ های کوچک استفاده کرد.
‏- با هر سطح، الماس، طلا و دیگر انواع دانه ها، نژادهای مختلف، انواع پیچ ها، انفجار چسب ...
‏- انبار را ارتقا دهید زمانی که انواع لوازم مورد نیاز زمانی که بازیکن از طریق سطح بالا جمع آوری کرد، ریز ریز کردن چوب ...
‏- خرید اشیاء تزئینی در فروشگاه را به باغ خود را زیبا به بالا، تزئین شده در سبک ترجیحات مردم است.
Update more challenges
Fix bugs

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر mozhgan
٦ خرداد ١٤٠٣

‏✓ نقطه قوت ندارد ‏✗ چرا هرچی میرزا رم قیب میشه نمیتونم حیوانات رو توی جاشون بزارم لطفا رسیدگی کنید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حسین
١٦ آذر ١٤٠٢

‏✓ حجم کم ‏✓ گیاهان متفاوت ‏✓ حیوانات متفاوت ‏✗ الماس کم ‏✗ وسایل های گرون عالیه ولی ای کاش الماس بیشتر میداد دنبالم کن دنبال شو.

میپسندم۸ نمیپسندم۳
عکس کاربر ۲۹۵۵۲۰
٥ آبان ١٤٠١

خییییییییلی خیلی بازی بدیه یک ستاره هم زیادی شه

میپسندم۱۲ نمیپسندم۸

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط