استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Barber Salon Beard & Hair Game

Barber Salon Beard & Hair Game

نسخه۱.۶.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۲۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۹
حجم۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Sweet Maker Shop
‏‏به آرایشگاه بهترین بازی آرایشگری در جهان خوش آمدید. اکنون زمان آن است که رویای خود را به واقعیت تبدیل کنید، آرایشگاهی که در آن از ساختن طرح های شگفت انگیز از بازی های ریش و مو لذت می برید، یک مدل موی عالی با ابزارهای بسیار حرفه ای آرایشگر انجام دهید. بازی ها. بازی های آرایشگاه بچه ها سرگرم کننده واقعی هستند، شما می توانید تمام چیزهای جالبی را که در دنیای واقعی بازی های آرایشگری دیده اند، پیدا کنید.

ویدئو معرفی بازی

‏اکنون بچه ها می توانند کارهای سنگین را بدون دست زدن به ماشین های خطرناک آرایشگاه انجام دهند. این آرایشگرهای کوچک می توانند در یک فروشگاه آرایش موی زیبایی بدون دست نخورده شدن با ابزار تیز سرگرم شوند. وارد کار انتخابی خود شوید و از بازی های سالن ریش دیوانه برای بچه ها لذت ببرید.
‏در اینجا در این بازی های سالن ریش و مدل مو، با انتخاب شخصیت مورد نظر خود، یک ظاهر واقعی و تغییر ظاهر را تجربه خواهید کرد تا در بسیاری از روش های مختلف بازی های مو، ظاهری فانتزی به او بدهید.
‏این بازی‌های فانتزی سالن مو و ریش، بیایید مراحل آسان را دنبال کنیم و تنها با استفاده از تخیل خود و دادن راهی برای بیرون آمدن به آنها، شاهکاری بسازیم. ابتدا موها را بشویید، رنگ کنید و یک مدل زیبا بسازید. لباس های شگفت انگیز و چیزهای جالب را برای ظاهری چشمگیر انتخاب کنید. پس حرفه ای و خلاق باشید و امتیاز نیز کسب کنید.
‏بیایید بهترین آرایشگاه را داشته باشیم، اصلاح ریش دیوانه وار مشتری خود را شروع کنیم. کف را به آرامی روی صورت بمالید و سپس آن را بتراشید.
‏در این بازی آرایشگر مو و ایستگاه اصلاح ریش، رئیس خود باشید و سبک ها و مدل های جدید را امتحان کنید. به دنیا یک شما جدید نشان دهید و اشتیاق خود را به انجام برسانید. لذت بردن...

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی اصغر
٢٣ اسفند ١٤٠١

اینجا نوشته افلاین باز می ری تو بازی تا اینترنت رو روشن نکنی نمیر توبازی😡🤬

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر Milad Classic
١٩ آذر ١٤٠١

افتضاح چی بود نصب نکنید

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر Ali.V
١٧ آذر ١٤٠٠

خیلی بد

میپسندم۱۰ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده