استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Cake Maker - Cooking Cake Game

Cake Maker - Cooking Cake Game

نسخه۱۳.۶.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۷/۰۶
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۹
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آشپزی و رستوران
سازنده Sweet Maker Shop
‏‏دستور العمل های شیرین سرگرم کننده بازی پخت و پز به ارمغان می آورد مجموعه ای از بزرگترین کیک غذایی کیک نانوایی دستور العمل کیک در سراسر جهان است. این بازی پخت و پز دسر به طور کامل رایگان برای همه کاربر در فروشگاه Play است. بهترین آشپز دسر در این بازی پخت و پز نانوایی ساندویچ بستنی است. آیا شما عاشق غذاهای نانوایی هستید و می خواهید بهترین نانوایی های آشپزخانه شوید؟ شما قطعا وسوسه خواهد شد برای خوردن دسر خود را برای اولین بار. این بازی پخت و پز DIY رایگان شما را با تمام دستور العمل های نانوایی شیرین راهنمایی و بهترین در غذا ساخت بازی پخت و پز. این بهترین فعالیت سرگرم کننده یادگیری رایگان برای بچه ها در مورد آشپزی دسر در بهترین حالت است. صاحب آشپزخانه نانوایی کیک آشپزی خود باشید و دکوراسیون کیک را انجام دهید. نشان دادن مهارت های آشپزی کیک خود را به تمام کاربران در فروشگاه Play.

ویدئو معرفی برنامه

‏این شیرینی پخت و پز جدید شیرین بازی پخت و پز را دانلود کنید. استفاده از آشپز حرفه ای شیرین دسر آشپز برای پخت کیک فنجان در این بازی پخت و پز DIY. شما در حال حاضر در بهترین کیک نان شیرین فروشگاه شیرینی فروشی برای کیک brownie و ساندویچ بستنی. شرکت در مسابقات سالن شیرین پخت و پز بهترین آشپز دسر سال! در این بازی نانوایی آشپزی بسیار سرگرم کننده است که در آن شما متخصص کیک نوشیدنی یخ زده هستید. فروشگاه نانوایی کیک را اجرا کنید و دکوراسیون کیک را هم اکنون انجام دهید. بچه ها قطعا از این بازی پخت و پز لذت خواهند برد و به آن معتاد خواهند شد. بهترین آشپز شیرین دسر در شهر است، بنابراین خودتان را ثابت کنید و موز طعم کامل را با مواد مختلف تهیه کنید.
‏ما بازی پخت و پز را فقط در رویای خود انجام داده اید. لذت بردن از این بازی پخت و پز پخت و پز سرگرم کننده که در آن هر کس می تواند دستور العمل های شیرین جالب در یک محیط دوستانه لذت ببرید. این رویا را تبدیل به بهترین صاحب مغازه نانوایی شیرین کنید. یاد بگیرید که طبخ کنید کیک کیک، کوسه کیک، کیک تمشک و ساندویچ بستنی را تهیه کنید.
‏شما به بهترین بازی پخت و پز خوش آمدید. بچه ها همیشه از مواد تشکیل دهنده خرید لذت می برند. بنابراین، ما پخت و پز دسر منجمد نان کیک را تنظیم کرده ایم. اما شما نمی توانید کیک را در نانوایی شیرین بخورید تا زمانی که خودتان به خرید تمام مواد نانوایی بروید. اولین قدم این است که سفر به فروشگاه پخت و پز دسر را بخرید تا مواد لازم برای دستور غذای شیرین را بخرید. در ابتدا تمام اجزای اولیه را خریداری کنید و در غیر اینصورت نتوانید دکوراسیون کیک، کیک کیک و ساندویچ بستنی را بپوشانید.
‏لذت بردن از خمیر و پختن سالن دسر شیرین با دستور العمل های خوشمزه و تبدیل شدن به معروف نانوایی در شهر. لذت بردن از تن از سرگرم کننده! گام به مغازه نانوایی ناز شیرین نوشیدنی دسر خود را آماده کنید! مخلوط کردن تمام مواد تشکیل دهنده با هم، یاد بگیرید چگونه به طبخ دسر خود را و همچنین اضافه کردن نهایی دکوراسیون دکوراسیون کیک به آن لمس کنید. شما همچنین فرصتی برای ساخت ساندویچ های بستنی خود دارید.
‏گام به آشپزخانه بروید و دسر شیرین را شروع کنید و لذت ببرید. این بهترین بازی پخت و پز آشپزی دسر شیرین است که در آن ماموریت شما این است که غذاهای مختلف شیرین را برای مشتریان خود تهیه کنید. عجله کن! مشتریان شما منتظر بستنی منجمد شیرین شما هستند.
‏نحوه بازی
‏شیر بازی برای آشپز آشپز آشپز آشپزی بازی پخت و پز
‏نوع دسر را که می خواهید طبخ کنید را انتخاب کنید
‏به نانوایی شیرین برای مواد تشکیل دهنده شیرینی کیک بروید
‏دستورالعمل ها را دنبال کنید
‏ضرب و شتم همه مواد تشکیل دهنده را به سس شکلات کامل است
‏خمیر را برای کیک تمشک، موز و ساندویچ بستنی بگذارید
‏حالا سس را در خمیر مخلوط کنید و آن را در قالب قرار دهید
‏منتظر بمانید تا کیک کاملا آماده شود
‏کیک را با دکوراسیون کیک متفاوت بپزید
‏ویژگی ها
‏محیط مغازه نانوایی شیرین واقع گرایانه
‏انواع مختلفی از دسر را تهیه کنید
‏کیک تمشک، موز موز، کیک فنجانی، ساندویچ بستنی
‏دکوراسیون کیک خوشمزه و وسوسه انگیز برای پاشیدن
‏گرافیک HD رنگارنگ و شگفت انگیز
‏تازه چه خبر است
‏ویژگی های جدید اضافه شده است
‏بازی کنترل پیشرفت ها
‏دستور العمل های جالب تر
‏جلوه های صوتی پس زمینه جدید شگفت انگیز و بسیار جذاب
‏دکمه اضافه شده برای تماشای اضافه کردن برای باز کردن قفل

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر الهه
٦ فروردین ١٤٠٢

خیلی بازی بدی هست حوصله سر بره

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر مرضیه جلدانی
٢٣ اسفند ١٤٠١

خوب بود

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر یکتا
٢٦ اسفند ١٣٩٩

خوبه ولی یه مشکل داره اینه فقط میتونی یه کیک درست کنی برا همین دو تا ستاره کم میدم

میپسندم۳ نمیپسندم۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده