استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Ice Cream Cone-Ice Cream Games

Ice Cream Cone-Ice Cream Games

نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۵/۰۶
تعداد دانلود۳۷ هزار
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱۷
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Sweet Maker Shop
‏‏بستنی فروشی اکنون برای سرو بستنی های خوشمزه و ست کردن آن با یک کیک کوچک یخ زده باز است. کامیون بستنی خود را به سمت دختران و پسران گرسنه برانید. سپس این دسر یخی خوشمزه را برای مشتریان خوشحال خود سرو کنید. کاپ کیک های بستنی در فصل تابستان امسال هستند! غذاهای تک شاخ یخ زده خود را به بازدیدکنندگان مغازه خود بفروشید. به آنها قیفی شیرین سرد، بستنی بستنی، آب نبات و بستنی های رنگین کمانی با آبپاش هایی که به دنبال آن هستند، بدهید. یک بستنی ساز خبره باشید و همه دختران و پسرانی را که به فروشگاه شما می آیند راضی نگه دارید. هنگامی که به همه مشتریان خدمات رسانی کردید، پول زیادی خواهید داشت تا تجارت دسر و شیرینی خود را در بازی بستنی ادامه دهید. تا به حال آرزو داشته اید که کامیون بستنی خود را اداره کنید. این بازی کیک، بازی پخت و پز غذای منجمد شما است. خوبی های یخ زده را از بستنی ساز رنگین کمان تکشاخ بیرون بیاورید و گرمای تابستان را با این خوراکی های یخی شکست دهید. تبدیل به یخ ساز آب نبات چوبی شوید و یخ را بیرون بیاورید و بهترین طعم را به آن اضافه کنید. بستنی فروشی ها آرزوی سرآشپزها در بازی های دخترانه است. در این بستنی‌بازی‌های دخترانه برای لذت بردن از طعم و مزه آماده شوید.
‏فروشگاه بستنی‌ساز فقط یک رئیس در بازی‌های دخترانه دارد. کیک های خوشمزه خود را در این کیک بازی ها درست کنید. این شما، آشپز دسر یخی. شما باید انتخاب کنید که کدام خامه را روی بستنی خود قرار دهید و چگونه روی خوراکی های یخ زده خود را بپاشید. دسرساز آب نبات یخی خود را بپزید و بسیاری از دسرهای خوش طعم را آماده کنید تا با مشتریان خود به اشتراک بگذارید. در این بازی های مخروطی بستنی، ویفر عالی را بپزید. مهارت های آشپزی به شما کمک می کند در این بازی دخترانه برنده شوید و بهترین آشپز باشید. بستنی های رنگین کمانی تک شاخ شیرین را که هوس کرده اند به آنها بدهید. دسرهای خود را در این بازی بستنی نه تنها خوشمزه‌ترین، بلکه زیباترین دسرها را با آبپاش، ویفر، چرخش و کامل‌ترین خامه درآورید.
‏سازنده بستنی کار ساده‌ای نیست. در صورت درخواست مشتری باید تمام رنگ های رنگین کمان را با هم ترکیب کنید و لذیذترین فنجان ها را بسازید تا در تجارت بمانید. با مهارت های خود در پخت، به یک شیرینی پزی حرفه ای و یک کیک ساز در سطح جهانی تبدیل شوید. مهارت های آشپزی خود را در این بازی های آشپزی تمرین کنید. غذای تک شاخ به شما کمک می‌کند تا از بین مردم متمایز شوید و در این بازی‌های دسر بستنی یخ‌زده برای دختران به اولین فروشگاه بستنی تبدیل شوید.
‏بستنی‌فروشی‌ها منتظر تابستان هستند تا فروش آنها افزایش یابد. شیرینی‌فروشی‌ها همگی برای درست کردن بهترین بستنی‌ها و دسرهای ممکن به‌عنوان آب‌نبات‌ساز یخی با هم رقابت خواهند کرد. به عنوان یک کیک ساز دسر یخی، غذای رنگین کمان تک شاخ را بهتر از همه آنها درست کنید تا کامیون بستنی شماره 1 در بازی های بستنی باشد.
‏میخ بستنی - ویژگی های کیک کوچک
‏ می توانید کامیون و گاری بستنی را به مشتریان خود برانید
‏دسرهای متنوع بپزید و با آب پاش و خوراکی تزئین کنید
‏همه بستنی ها و مخروط های شیرین مورد علاقه خود را برای سرو در این بازی های کیک!
‏گرافیک زیبا، آرامش بخش صدا و یک زمان کلی سرگرم کننده!

نظرات و امتیاز ها

۱۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ⓕⓐⓣⓔⓜⓔⓗ
١٧ تیر ١٤٠٢

بدتر از اینمی تونستید دریتکنید

میپسندم۹ نمیپسندم۶
عکس کاربر 🖤Mahdi🖤
٢٧ خرداد ١٤٠٢

خیلی بد بانت اون های که میگن نصب کنید که نت تون تموم بشه🤑

میپسندم۱۲ نمیپسندم۸
عکس کاربر سیندرلا
٢٦ اردیبهشت ١٤٠٢

این بازی بهترین بازی دنیا هست زبر زرنگ و تیزک

میپسندم۲۲ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده