استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Car Driving GT Stunts Racing 2

Car Driving GT Stunts Racing 2

نسخه۱.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۲
حجم۵۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده High SpeeD
‏‏بازی‌های مسابقه اتومبیل رانی دیوانه - بازی‌های جدید بدلکاری ماشین 2021!!
‏شما بازی های اتومبیلرانی زیادی بازی کرده اید اما این بازی جدید Crazy Car Racing Games - New Car Stunt Games 2021 یکی از بهترین بازی های اندروید است. می‌توانید با کنترل‌های شگفت‌انگیز ماشین‌های سوپر اسپورت با محیط بازی‌های سه بعدی شگفت‌انگیز، ماشین را در مسیرهای بزرگ غیرممکن برانید. شما واقعا از این بازی ها لذت می برید.
‏در این بازی های مسابقه ای به دنیای اتومبیل رانی که در آن هیچ محدودیتی در سرعت ماشین وجود ندارد، در این بازی های اتومبیل رانی دیوانه به یک راننده شیرین کاری حرفه ای gt تبدیل شوید - بازی های بدلکاری جدید ماشین 2021. بازی بدلکاری اتومبیل رانی، جایی که آخرین فرصت را دارید تا مهارت های رانندگی خود را تقویت کنید و به یک بازی اتومبیل رانی بپیوندید، استاد بدلکاری ماشین اسپورت شوید که در پرش دیوانه کننده ماشین روی سطح شیب دار بزرگ، واقعاً کار دشواری برای رانندگی با ماشین gt است. با حداکثر سرعت، اما به شما یک تقویت کننده نیترو داده می شود که به مسابقه دهنده برای رسیدن به سرعت در مگا رمپ کمک می کند. این شیرین کاری های مسابقه اتومبیل رانی دیوانه به شما یک ماجراجویی کاملاً جدید از رانندگی با ماشین در بازی های اتومبیل رانی مگا رمپ می دهد. ممکن است بازی‌های بدلکاری زیادی در مسابقات اتومبیل رانی انجام داده باشید، اما این اتومبیل رانی منحصر به فرد است و ویژگی‌های بسیار متفاوتی از دنیای اتومبیل رانی دارد. برای هیجان زده شدن به داخل ماشین بپرید، گاراژ پر از ماشین های اصلاح شده با ماشین های پر سرعت است. بازی‌های نهایی اتومبیل رانی gt با سفر انتخاب ماشین اسپرت مورد علاقه‌تان شروع می‌شود و رانندگی با ماشین آغاز می‌شود. حالت های مختلف رانندگی در این بازی های مسابقه اتومبیل رانی دیوانه وجود دارد - بازی های بدلکاری ماشین جدید 2021. از حالت های مختلف شیرین کاری های رانندگی دیوانه وار در رمپ های بزرگ لذت ببرید، می توانید با به دست آوردن سکه ها و امتیازات، قفل تمام ماشین های فوق العاده موجود در گاراژ را باز کنید. بازی های ماشینی. اولین حالت رمپ مگا رامپ رانندگی شیرین کاری، حالت رایگانی است که در آن می‌توانید نحوه رانندگی در مسیرهای غیرممکن را یاد بگیرید.
‏از بازی شیرین کاری‌های مسابقه اتومبیلرانی gt مانند یک مسابقه‌دهنده لذت ببرید و پرش دیوانه‌وار غیرممکن با ماشین را روی سطح شیبدار بزرگ انجام دهید. که واقعا هیجان انگیز و سرگرم کننده است. حالت دوم از بازی های ماشین سواری حالت شیرین کاری است که در آن فقط مسابقات اتومبیل رانی افراطی به شکل شیرین کاری اتومبیل های دیوانه در مسیرهای مسابقه بسیار دشوار وجود دارد. برخلاف بازی‌های آنلاین، در این بازی مسابقه اتومبیل رانی مگا رمپ فقط باید شیرین کاری‌های ماشین gt انجام شود. شما می‌توانید بهترین مسابقه‌دهنده ماشین‌های اسپورت باشید، اما باید هنگام رانندگی در حالت شیرین کاری این بازی‌های مسابقه‌ای نهایی gt بسیار مراقب باشید، اما به زودی پس از مسابقه شدید، تبدیل به استاد بدلکاری ماشین مسابقه خواهید شد. مسابقه با هدف شروع می شود، هر ماموریت هدف متفاوتی دارد که باید در این شیرین کاری های رانندگی دیوانه کننده ماشین انجام شود. قدرت شما سرعت است، گاراژ شما پر از ماشین های فوق العاده است که منتظر رانندگی هستند!!!
‏پس منتظر چه هستید؟ دستگاه‌های خود را بردارید و این شیرین کاری‌های رانندگی دیوانه‌کننده را دانلود کنید تا به یک مسابقه‌دهنده حرفه‌ای در دنیای مسابقه تبدیل شوید.
‏ویژگی‌های Crazy Car Racing Games - New Car Stunt Games 2021
‏=> بهترین ماشین‌های جدید در این بازی‌های اتومبیل رانی.< br>=> مسیرهای جدید و سطح شیب دار برای رانندگی با ماشین.
‏=> انتخاب نقشه و ماشین مسابقه جدید.
‏=> مسیرهای واقعی برای بازی های اتومبیل رانی مسابقه ای
‏=> گرافیک با کیفیت Full HD از برترین بازی های ماشین دیوانه .
‏=> بهترین حالت های جدید بازی های اتومبیل رانی 2021.
‏=> صداهای واقعی بازی های ماشین.
‏‏اشکالات رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۱۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر اژدهای کوماندو
٣ مرداد ١٤٠١

خیلی سخته و پر هیجان

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر سونیک
٢٥ بهمن ١٣٩٩

سخت حوصله سر بر هم هست دانلود نکنید. و بروزرسانی نکنید هیچ تغییری نمیکنه

میپسندم۱ نمیپسندم۳
عکس کاربر —͟͟͞͞𖣘ᎷᎪᎻᎠᏆᎽᎪᏃᎠᎪΝᏆ亗
٢٥ بهمن ١٣٩٩

عالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده