استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سبک زندگی
Anti Terrorist Robot Shooting

Anti Terrorist Robot Shooting

نصب در حال دریافت
نسخه۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۴
تعداد دانلود۴ هزار
حجم۵۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده Big Baller Studios
‏‏برای شروع بازی بازی تیراندازی با روبات ضد تروریستی ارتش ایالات متحده که پر از اکشن کماندویی است، آماده شوید. شما مهارت هایی را به عنوان اقدامات کماندوی ارتش مانند استراتژی و نحوه زنده ماندن در ماموریت های ضد تروریستی در حالی که به عنوان یک تیرانداز FPS بازی می کنید، یاد خواهید گرفت. با اجتناب از تیراندازی FPS توسط دشمنان در جاده های ناشناخته حرکت کنید و سندیکا را نابود کنید. در بازی تیراندازی FPS سرزمین خود را از چنگال نیروهای ترور آزاد کنید. آیا می توانید هدف را زیر آتش سنگین نگه دارید و در ماموریت ضد تروریستی بجنگید در حالی که موشک در اطراف شما منفجر می شود؟
‏تمرین دقیق و دقیق هدف منجر به دقت بیشتر در اقدامات کماندویی ارتش ایالات متحده می شود. به عمق منطقه دشمن سفر کنید تا اهداف پنهان را از بین ببرید. ربات ارتش آمریکا آخرین امید است. ضد حمله تروریستی با اقدامات کماندویی در حومه شهر بهترین تجربه تیراندازی با FPS را به شما می دهد. هر ماموریت ضد حمله تروریستی دارای علائم مختلفی است که در آن شما تنوع بازی ربات های ارتش ایالات متحده را دارید. در حمله FPS شرکت کنید تا به یک قهرمان بازی ضد تروریستی در تیراندازی کماندویی سبک واقعی تبدیل شوید. مهارت های جاودانه نهایی خود را در ماموریت ضد تروریستی ثابت کنید. هرگز نقطه ضعف خود را به دشمنان نشان ندهید و در بازی تیراندازی FPS مصمم باشید.
‏خود را برای دفاع از شهر خود در برابر آن تروریست های خطرناک مجهز کرده اید. از مهارت های تیراندازی FPS خود در اکشن کماندویی استفاده کنید زیرا این افراد بی رحم هستند. به عنوان ربات ارتش وارد دنیایی پر از حملات تروریستی، مکان های امن، خنثی کردن بمب ها یا نجات گروگان ها شوید. حرکات خود را به عنوان تیرانداز ضد تروریستی بدون هیچ گونه ترسی در بازی ضد تروریستی تصمیم بگیرید. در ماموریت ضد تروریستی به عنوان یک ربات ارتش شجاعانه حرکت کنید و به نیروهای حریف خود بگویید که هیچ ترسی از هیچ گونه تهدید خارجی ندارید. شما در حال انجام وظیفه ربات ارتش ایالات متحده هستید و برای خرید سلاح برای اقدام واقعی کماندویی بارگیری می کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده