استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Army Criminal Transport Games

Army Criminal Transport Games

نسخه۵.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۲۷
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۹
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Fazbro
‏‏آیا شما آماده رانندگی با کامیون ارتش برای رانندگی تانک ارتش و پرواز با هواپیمای ارتش با بازی ماموریت حمل و نقل ارتش ایالات متحده با گیم پلی هواپیمای ارتش کامل از حمل و نقل ارتش ارتش ، شبیه ساز هواپیمای باری نظامی هستید که در آن حمل و نقل هواپیما هستید و همچنین نبرد عامل رانندگی مخزن. با ترکیب هیجان بازی های حمل و نقل ارتش با استراتژی درگیر در بازی های هواپیمای ارتش ، بازی هلی کوپتر پرواز در این شبیه ساز نظامی ، تجربه رانندگی با کامیون ارتش از هواپیما را به سطح بالاتری می رساند. یک بازی رانندگی کشتی ارتش سوم شخص بی نظیر ، بازی های حمل و نقل هواپیما در شبیه ساز ارتش ایالات متحده با بسته سرگرم کننده کامل بهترین بازی های ارتش با ویژگی های بازی های حمل و نقل هواپیما ارتش و چالش های بازی های رانندگی کامیون ارتش ایالات متحده ، بازی رانندگی کروز ارتش بخشی از بازی حمل و نقل ارتش . شما نه تنها فرصت پرواز با هواپیماهای نظامی یا هواپیمای حمل و نقل را دارید ، بلکه می توانید از حمل مجرمان ارتش ، جیپ و تانک های جنگی در شبیه ساز حمل بار لذت ببرید. برای انجام وظایف حیاتی در شبیه ساز ارتش به شما ماموریت بقا ارتش آمریکا در هنگام حمله ارتش محول شده است. بهترین چیز در مورد این شبیه ساز حمل و نقل این است که این بازی سرگرم کننده بازی های حمل و نقل ارتش و بازی های ارتش ایالات متحده برای هدایت تانک ها به پایگاه نظامی ایالات متحده ، بارگیری هواپیمای باری و کمک به نیروهای ارتش در یک جنگ تانک است.

ویدئو معرفی بازی

‏پس از پاسخ طاقت فرسا به هواپیمای حمل و نقل جنایتکاران ارتش در سال گذشته ، استودیوی FazBro مفتخر است که ارتش جنایتکاران حمل و نقل هواپیما 2.0 و همچنین یک سری بازی جنایی دیگر را برای گسترش امپراطوری حمل و نقل شما و سرگرم کردن شما با ساعت های نامحدود حمل و نقل اسیر ارتش به شما ارائه می دهد. .
‏بازی های حمل و نقل نظامی ، آماده باشید تا دریچه حمل و نقل بار نظامی را با هواپیمای زندانی زندان احساس کنید ، در حالی که آماده است تا با مجرمان زندان و زندانیان در ماموریت حمل و نقل ارتش ما پرواز کند ، یک بار دیگر کاپیتان باشید شما مسئول اسیر ارتش هستید حمل و نقل ، با کشتی ارتش کروز و حمل و نقل ارتش خارج از کشور ما در ارتش جنایتکاران حمل و نقل هواپیما 2.0.
‏با حمل و نقل محموله های نظامی ، مجرمان زندان با استفاده از بازی هلی کوپتر لذت بیشتری را می برند ، همه وظایف جدید Offroad Cargo Duty ، گیم پلی شخص سوم ، ارتش مسئولیت هواپیمای حمل و نقل را بر عهده دارد. نقش شما جمع آوری زندان ها از زندان و حمل و نقل با استفاده از حمل و نقل هواپیمای زندان و به دنبال آن وانت حمل جنایی و راننده کامیون ارتش است.
‏شما در حال انتقال ونیم زندان زندانیان ارتش و زندانیان ارتش در ون حمل و نقل زندانیان زندان ، حمل و نقل ارتش ما برای پرواز زندانی بدون خطا هستید. از لذت راننده اتوبوس ارتش ، خلبانی هواپیمای حمل و نقل زندانیان و حتی پرواز با هلیکوپتر ارتش ، بازی های رانندگی کشتی ارتش از همه در یک بازی لذت ببرید.
‏Army Criminals Transport Plane 2.0 با جدیدترین مدلهای 3D طراحی شده است تا تجربه ای عالی از داخل دادگاه و نگهداری سلول را برای شما رقم بزند.
‏با تجربه شما از بازی شبیه ساز پرواز زندانیان ، خلبان بودن هواپیمای ارتش ، خلبان هلی کوپتر ارتش و راننده کامیون ارتش برای شما چندان دشوار نخواهد بود. یکی از هیجان انگیزترین و چالش برانگیزترین بازی های رانندگی کشتی ارتش ، حمل و نقل ارتش ما در خارج از کشور ، راننده کامیون ارتش و بازی ون حمل و نقل جنایی را با وسایل حمل و نقل ارتش ارتش رانندگی ارتش انجام دهید. بر هر مانع هواپیمای حمل و نقل جنایتکاران ارتش که مانع وظیفه پلیس ارتش شما است غلبه کنید و حمل و نقل ارتش جنایتکاران و زندانیان زندان را با مأموریت حمل و نقل ارتش به موفقیت برساند.
‏ویژگی های کلیدی:
‏• کشتی کروز ارتش در مأموریت های حمل و نقل ارتش در حال رانندگی است
‏• محیط کاملاً جدید با گیم پلی شخص سوم برای رانندگی با کامیون ارتش
‏• مدل های سه بعدی جدید و کنترل های به روز شده اتوبوس زندان و کامیون ارتش برای حمل و نقل زندانیان
‏• زندانی را با بازی روان و روان به دادگاه و زندان واقعی با داخل کشور منتقل کنید
‏• شبیه ساز حمل و نقل هواپیما واقع بینانه
‏• وسایل نقلیه شگفت انگیز حمل و نقل ارتش مانند هلیکوپتر ارتش و کامیون ارتش
‏• چندین چالش زندانیان ارتش برای تکمیل

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر aiausbdbb udhe
١٣ اسفند ١٤٠١

بازی خیلی خو هم هست هم نیست ⁷

میپسندم۷ نمیپسندم۰
عکس کاربر E.N.E5775
٩ خرداد ١٤٠٢

نیاورد

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ابوالفضل
٣ اسفند ١٤٠٠

عالی بهترین بازی

میپسندم۱۴ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده