استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سرگرمی
GT Ramp Stunt Bike Driving 3D

GT Ramp Stunt Bike Driving 3D

نصب در حال دریافت
نسخه۵۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۶/۲۹
تعداد دانلود۸۰۰
حجم۹۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Games Astra
‏‏برای بهترین بازی‌های مسابقه‌ای شیرین کاری دوچرخه‌سواری مگا رمپ آماده شوید. ارائه سریع ترین بازی های دوچرخه سواری mega ramp gt racing برای هیجان شدید. تجربه هیجان انگیزی در بهترین بازی شیرین کاری دوچرخه سبک داشته باشید. با هیجان بنشینید، از دوچرخه‌سواری و بازی‌های هیجان‌انگیز موتور سیکلت سبک ماجراجویی لذت ببرید. بازی‌های سبک دوچرخه‌سواری با محوریت بدلکاری رانندگی، یک بازی دوچرخه سبک را به شما ارائه می‌دهد تا در بازی‌های شبیه‌سازی با بازی‌های آهنگ‌های غیرممکن مگا رمپ سریع‌تر سوار شوید و رانندگی کنید. به‌عنوان بازی‌های دوچرخه‌سواری سبک واقعی، با تدبیر، بدلکاری رانندگی با دوچرخه سبک را انجام دهید. عاقلانه روی رمپ ها بپرید و راه خود را برای بازی های شیرین کاری سبک دوچرخه سواری هموار کنید. به طور مشابه، مسیرهای غیرممکن در هوا را برای بازی‌های مسابقه‌ای شیرین کاری‌های رمپ مگا رمپ ایجاد کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏سواری دیوانه‌وار در مگا رمپ شیرین کاری با دوچرخه سبک، خود را از ردیابی در بازی‌های مسابقه‌ای موتورسیکلت سبک gt نجات دهید. ماموریت را برای شکست دادن مسابقه‌های مگا رمپ شیرین کاری‌های سبک دوچرخه بپذیرید و از مسابقه دوچرخه‌سواری در مسابقه‌ای غیرممکن در مگا رمپ‌های نئونی gt stunts دوچرخه‌سواری و مسابقه فوق‌العاده دوچرخه‌سواری لذت ببرید. به عنوان یک دوچرخه سوار علمی-تخیلی و بازی های شبیه سازی شیرین کاری های دوچرخه سواری با دوچرخه سواری، رقیب باهوشی باشید. در همین حال، سعی کنید در مسیرها و جاده‌های رمپ‌های مسابقه‌ای نئونی بمانید و با سایر بازی‌های دوچرخه در Mega Ramp Light Bike Stunts: Bike Racing Games از کوبیدن و تصادف خودداری کنید. به عنوان یک موتورسوار رقابتی شروع کنید و در هوا مانور دهید، همانطور که یک چالش مسابقه بدلکاری دوچرخه سواری دیوانه‌وار را در مسابقه دوچرخه‌سواری سبک رانندگی با رمپ gt در بازی‌های دوچرخه انجام می‌دهید.
‏از مجموعه‌ای از فرصت‌ها استفاده کنید، بنابراین راننده و موتوری بصری باشید. قهرمان دوچرخه سوار در بازی های دوچرخه سواری مسابقه شیرین کاری و بازی های مسابقه شیرین کاری با دوچرخه فوق العاده. شیرین کاری های خطرناک موتور سیکلت در بازی شیرین کاری های مگا رمپ، شیرین کاری های سبک دوچرخه، ذهن شما را کاملا منفجر می کند. به آنها اجازه ندهید تعقیب کنند، با رانندگی سریع ضرب و شتم کنند و تبدیل به قهرمانی همیشه برنده نئونی مسابقه gt در بازی های دوچرخه سواری در بهترین شیرین کاری های سبک دوچرخه در رمپ های بزرگ برای شیرین کاری gt در بازی های دوچرخه سواری شوند. بازی‌های مسابقه بدلکاری با دوچرخه فوق‌العاده، موتورسوار را به بهترین ماجراجویی‌های دنیای شیرین کاری‌های حماسی در بازی‌های شبیه‌سازی مسابقه دوچرخه‌سواری مسابقه‌ای نئونی می‌برد. در بازی Mega Ramp Light Bike Stunts: Bike Racing Games اجازه ندهید تصادف کنند و به شما آسیب برسانند. قهرمان نهایی مگا بازی شیرین کاری با دوچرخه سبک باشید و در شبیه ساز مسابقه رانندگی شیرین کاری با آستانه کامل رقابت کنید. مسابقه بدلکاری با دوچرخه فوق‌العاده در بازی stunts maga ramp به شما یک مسابقه gt و تجربه پشت چرخ‌های سریع در بازی‌های بدلکاری را ارائه می‌دهد.
‏ویژگی‌های بازی Super Bike Stunt Racing:
‏سواری کاملاً دیوانه‌کننده و سبک دوچرخه سواری تجربه
‏دوچرخه‌های سبک سرگرم‌کننده برای سرگرمی بیشتر در بازی‌های دوچرخه‌سواری
‏بازی‌های مسابقه‌ای با دوچرخه سبک پرخطر، منحصربه‌فرد و دیوانه‌کننده بازی مسابقه‌ای مگا رمپ gt
‏پیست‌های مسابقه‌ای نئونی شدید هوابرد معلق در آسمان
‏فیزیک واقعی و نور کاربرپسند بازی های دوچرخه سواری
‏گرافیک خیره کننده در شیرین کاری با دوچرخه سبک بازی ramp stunts gt racing
‏حالت های هیجان انگیز با سطوح مختلف جالب در بازی های دوچرخه سواری سبک
‏بازی های مسابقه ای Super Bicycle Stunt gt را دانلود کنید و به ما بازخورد بدهید تا ما می توانیم بازی های دوچرخه سواری بیشتری را همراه با بازی های دوچرخه سواری برای شما بسازیم.
‏‏دوچرخه های بهینه شده
‏اشکالات رفع شد

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده