استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Police Car Transport Truck Sim

Police Car Transport Truck Sim

نسخه۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۲۲
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷
حجم۸۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده GamePark
‏‏Police Tow Truck Driving: بازی های آفلاین بدون Wifi یک انتخاب نهایی بازی های کامیون یدک کش است. مانند بازی های رانندگی کامیون یدک کش پلیس 2021 – ارائه خدمات اورژانس پلیس در بازی های آفلاین بدون WIFI در: بازی های پلیس 2021. در رانندگی بازی های آفلاین. مطمئن شوید که یک کاپیتان حرفه ای در بازی شهر جرم و جنایت پلیس: بازی های آفلاین ماشین هستید. به موقع به وظیفه بازی پلیس در صحنه جرم برسید – در بازی های ماشین پلیس: با رانندگی ماشین پلیس و بازی های پارک ماشین مناسب.فقط پارک کنید و بازی های وظیفه پلیس را در اسرع وقت کامل کنید.

ویدئو معرفی برنامه

‏آیا بازی های حمل و نقل انجام داده اید؟ که مانند بازی های رانندگی حمل و نقل پلیس است؟ سپس این بازی کامیون یدک کش حمل و نقل پلیس بزرگ برای شما چیزی نیست. کامیون یدک کش یک کامیون حمل و نقل برای اتومبیل های شکسته است. وظیفه شما این است که مانند راننده کامیون یدک کش ماشین را به کامیون حمل و نقل بکشید. شبیه ساز کامیون یدک کش! این چالش حمل‌ونقل را بدون هیچ گونه تصادف یدک‌کشی در جاده‌های شلوغ شهر مانند حمل‌ونقل پلیس ایالات متحده تکمیل کنید.
‏آیا علاقه‌مندید بازی‌های شبیه‌سازی مانند این شبیه‌ساز رانندگی کامیون یدک‌کش پلیس را انجام دهید؟ این بازی شبیه ساز رانندگی کامیون یدک‌کش یکی از بهترین بازی‌های رانندگی و پارکینگ کامیون یدک‌کش است که شما این بازی را به عنوان یک افسر پلیس اورژانس انجام خواهید داد که مانند حمل‌کننده حرفه‌ای در یدک‌کشی با کامیون یدک‌کش کمک می‌کند. این بازی را به عنوان یک راننده کامیون یدک‌کش حرفه‌ای بازی کنید که به مکان اضطراری برسد و با نشان دادن مهارت‌های رانندگی کامیون حرفه‌ای خود، به عنوان راننده حمل‌ونقل ماشین یدک‌کش با خودروی تصادف برخورد کنید. فقط راننده یدک کش پلیس خبره می تواند این بازی شبیه ساز پارکینگ چند وظیفه ای کامیون یدک کش را بازی کند.
‏ماموریت حمل و نقل ماشین پلیس شهری شما طبقه بندی شده است که باید تمام وظایف را در یک زمان معین انجام دهید. در این بازی رانندگی کامیون یدک کش، وظایف زیادی برای سرگرمی شما طراحی شده است، مانند اینکه در یک ماموریت آتش نشان می شوید یا راننده آمبولانسی می شوید که جان ها را نجات می دهد و بیماران را به موقع به بیمارستان می رساند. بازی یک بازی چندوظیفه ای است که با مهارت های رانندگی از طعم آن لذت خواهید برد.
‏‏حمل و نقل کامیون پلیس خودرو - به‌روزرسانی جدید
‏+ حالت‌های جدید هیجان‌انگیز را بازی کنید.
‏+ تجربه کاربری بهتر.
‏+ بازی بهینه‌سازی شده برای دستگاه‌های کم رم.

‏از به‌روزرسانی جدید بازی‌های کامیون یدک‌کش پلیس لذت ببرید. . همه حالت‌ها را بازی کنید تا از لذت بی‌پایان لذت ببرید و بازخورد ارزشمند خود را برای بهبودهای بیشتر ارائه دهید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر عسل جون
٧ دی ١٤٠١

عالی بود عزیزان

میپسندم۸ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر حسین
١١ شهریور ١٤٠٢

عالیییی

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیر
٨ مهر ١٤٠١

جته

میپسندم۵ نمیپسندم۵

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده