استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Multi Robot Transform Games: Space Robot Car Games

Multi Robot Transform Games: Space Robot Car Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۱
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۴۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده InterBolt Games
‏‏بازی تبدیل ربات بزرگ - بازی‌های ربات ماشین پرنده
‏اجازه می‌دهیم بازی‌های جنگ ربات جدید مکانیک را بازی کنیم تا از مبارزه ربات‌ها در جدیدترین بازی‌های ربات با ترکیبی از بازی‌های تبدیل چند ربات و نبرد تیمی ربات‌های تبدیل‌کننده ماشین لذت ببریم. دانلود بازی ربات تانک و بازی ربات هلیکوپتر برای شروع بازی های نبرد ربات های آینده. وارد دنیای بازی های ربات گوزن شوید که در آن بازی تبدیل ماشین چند رباتی خود را با ترکیب جدید بازی های تبدیل ربات مکانیکی ارائه می کنیم. بازی ربات ماشین فرمول را بازی کنید و بازی های ربات های عقاب پرنده و ربات های هلیکوپتری را در یک بسته بازی ماشین ربات تانک شلیک کنید. جنگ های چند رباتی پیشنهاد بازی های ربات های مختلف شامل بازی ربات تانک و بازی ربات هواپیمای بدون سرنشین است. اگر می خواهید یک بازی ربات مکانیکی با بازی های دگرگونی ماشین و حالت مسابقه اتومبیل رانی و همچنین جنگ تحول چند ربات را به شما توصیه کند. از ربات های پهپاد پرنده با قدرت های تغییر دهنده و سفارشی سازی لذت ببرید، این بازی تبدیل ربات مکانیکی برای شما عالی است. این بازی ربات عقاب یکی از بهترین بازی های تبدیل ربات است که تا به حال از آن لذت برده اید. روبات‌های پرنده باورنکردنی و ربات‌های تیرانداز با قدرت‌های فوق‌العاده، گیم‌پلی جدیدی را به کاربر ما می‌دهد که نبرد ربات‌های بزرگ را در بازی ربات‌های مکانیکی دوست دارد.
‏بازی تبدیل ربات‌های چندگانه - بازی‌های ربات تبدیل خودرو
‏این چند ربات بازی ماشین مانند بازی تبدیل ربات ماشین نیست. ما قصد داریم یک بازی ربات تبدیل کننده ماشین را به شما پیشنهاد دهیم که در آن بهترین ویژگی ها و گیم پلی را ارائه می دهیم. بازی تبدیل چند ربات 2021 ساخته شده از حالت های جنگی متعدد. این بازی جدید تبدیل ربات مکانیکی طراحی شده است که تنها بازی تبدیل ربات است که در آن شما با ربات های مکانیکی در یک بازی جنگی کامل بازی خواهید کرد. حالت شروع حالت ماموریت است که در آن شما باید با ربات های شرور باطل رقابت کنید تا در جنگ های تبدیل چند ربات با ماموریت ربات روبرو شوید. در نبرد سه بعدی ربات تانک نهایی در شهر روباتیک مدرن تبدیل به ربات قهرمان فوق العاده شوید. برای حفظ آرامش محیط با ربات های عقاب فوق العاده قدرتمند و ربات های زنبور عسل بروید و مبارزه کنید. این بازی ربات هواپیمای بدون سرنشین را دانلود کنید، حالت دوم حالت تیراندازی با ماشین مسابقه است که در آن شما می‌توانید در حالت‌ها و مسیرهای مختلف، طعم پرسرعت مسابقات اتومبیل رانی را بچشید. آخرین مسابقه مرگ تیمی بازی روبات‌های دشمن در نبرد تبدیل ربات مکانیکی 2021. ما از بازخورد یا علاقه بازیکنان ارزشمند خود که وقت خود را صرف بازخورد می‌کنند قدردانی می‌کنیم، بنابراین ما با طراحی جدیدی از جنگ ربات‌ها با روبات‌های تبدیل‌کننده ماشین روبرو هستیم. به عنوان یک ربات مکانیکی در مسابقه مرگ تیمی در مقابل ربات‌های مکانیکی در جنگ‌های چند روباتی بازی کنید.
‏بازی ربات تانک جنگی و بازی ربات گوریل را دریافت کنید تا از سرگرمی بازی‌های ربات تبدیل گوزن لذت ببرید. این بازی ربات آهو همچنین شامل ویژگی‌های تبدیل ماشین ربات فرمول بازی‌های ربات عقاب و بازی‌های پهپاد بود.
‏ویژگی‌های کلیدی Robot Car Transformation: جنگ‌های چند روباتی
‏• هواپیماهای جنگنده چند رباتی و چند ربات دگرگونی ها.
‏• گرافیک با کیفیت بالا و محیط شهری زیبا.
‏• کنترل های روان و آسان ربات های مکانیکی و ربات های ماشینی.
‏• انیمیشن های منحصر به فرد و داستان های بازی جذاب.
‏• تبدیل ماشین بزرگراه و حالت های TDM .

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده