استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Robot Transform Car Games 3D

Robot Transform Car Games 3D

نسخه۱.۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۱
تعداد دانلود۹ هزار
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Trendish
‏‏تبدیل چند ربات مقصد امروز شماست زیرا با نیازهای دنیای مدرن در Worlds of Robot به شیوه ای واقع گرایانه کنار می آید و بازیکن چیزهای زیادی برای یادگیری از این ماجراجویی تیراندازی ربات تبدیل خودرو دارد. بازی ربات گانگستر دارای استثنائاتی است که شما با استفاده از ربات که به تروریست های خطرناک بازی مبارزه با ربات ها شلیک می کند، استراتژی و تسخیر می کنید. با تبدیل ربات خود به کامیون در بازی های تبدیل ربات Car Transform نقش خود را به عهده بگیرید تا چهره شهر خود را از عوامل ضد صلح پاک کنید در بازی های تیراندازی با تفنگ تبدیل ربات تبدیل ماشین ربات. این پلتفرم برای شما کارآیی عمیقی دارد زیرا شما را در تماس زنده با کرایه‌های جنگ طبیعی بازی‌های ربات تبدیل خودروی اکشن-ماجراجویی قرار می‌دهد.
‏در بازی‌های تک‌نفره به یکی از ربات‌های قهرمان تیراندازی قهرمانانه بازی مبارزه با ربات در بازی‌های تک نفره تبدیل شوید. نیازی به ترس از استفاده از جدیدترین سلاح های بازی های FPS در Robot Transform Car Games 3D نیست زیرا گنجینه بی پایانی از سلاح های خودکار در زیر کمربند Car Transform خود دارید که اغلب در برنامه های مشابه صدق نمی کند. ماجراجویی عالی و عالی در انتظار شماست تا فضای تیراندازی جامعی از بازی های ربات آفلاین در بازی تبدیل ماشین ربات به شما ارائه دهد. با استفاده واقعی از مهمات چند بعدی بازی‌های ماشین روباتی محبوب، به تیراندازی به سمت بازی مبارزات روبات تبدیل و گانگستری ضد نیروهای ماجراجویی خود ادامه دهید. در این بازی تبدیل ربات می توانید از تک تک این دوره از بازی های پریمیوم در Car Transform بهترین روش برنامه ریزی شده بازی های هلیکوپتر روباتی لذت ببرید.
‏عشق تبدیل شدن به بخشی از Worlds of Robot از این شکل از بازی های تفنگ تبدیل ربات است زیرا این مدت طولانی است لیستی از سطوح آرزوی شما از بازی های تیراندازی Robot Transform تبدیل ماشین ربات. از نقش خود مانند یک جنگجوی واقعی بازی‌های ربات تبدیل لذت ببرید زیرا نورافکن بازی شما را از دنیای روزمره دور می‌کند و یکی از بهترین و در نهایت فضای ترسیم شده بازی‌های Robot Transform گانگستری را به شما می‌دهد. دلایل زیادی وجود دارد که شما در این دنیای مدرن از بازی‌های Car Transform، بخشی از Worlds of Robot شوید زیرا افتتاحیه‌های باشکوهی از بازی‌های بقا را به شما ارائه می‌دهد که در آن شما آموزش تیراندازی جامع بازی‌های تبدیل ربات هلیکوپتری را دارید.
‏این بازی تیراندازی ربات تبدیل و تبدیل چند ربات دارای آموزش عملی تیراندازی برای شما می باشد که با ارائه حالت های تیراندازی ربات های دشمن واقعی و طبیعی بازی های ربات گانگستری، شما را در مدت زمان کوتاهی به تیراندازی اول شخص بازی های جنگ جهانی تبدیل می کند. مانند افسانه Car Transform به عنوان تیرانداز بازی های تبدیل ربات کماندویی تک نفره بازی کنید. به شدت به شما توصیه می شود زیرا سبک زندگی شما را عمیقاً لمس می کند و دستورات و کنترل های به روز شده این بازی ربات Car Transform را به شما ارائه می دهد تا بهترین تجربه بازی ممکن را از بازی های Robot Transform به شما ارائه دهد. ممکن است این نسخه را به دلیل ارائه گرافیکی با کیفیت بالا از بازی های آفلاین تبدیل ماشین روبات که این برنامه را از بازی های روباتی محبوب متمایز می کند، دوست داشته باشید. این فعالیت تیراندازی ربات تبدیل خودروی گانگستری به قلب شما نزدیک است زیرا به شدت با فعالیت اخیر شما که در سراسر جهان در حال انجام است، مجاور است. این ارائه پست مدرن از برنامه‌های انتخابی را نصب کنید و با از بین بردن همه دشمنان بازی‌های تبدیل ماشین روبات آفلاین Robot Transform در این موقعیت کم فضا، حضور خود را علامت بزنید.
‏ویژگی‌های بازی:
‏* کنترل‌های بازی بدون زحمت، روان و انعطاف‌پذیر.< br>* جذب گرافیک HD برای بازیکنان.
‏* سلاح های فوق العاده ویژه با ماهیت خودکار.
‏* در دسترس بودن دستورالعمل های کامل از همه نوع.
‏* بهترین و برنامه ریزی شده لیست طولانی ماموریت های به هم پیوسته.
‏* هیجان انگیز و فضای تیراندازی احساسی.
‏* تقارن کامل در تمام صحنه های بازی.
‏* سفارشی سازی در این انتخاب باز پخش کننده.
‏از این تجربه کشف بازی های پیشنهادی لذت ببرید و بازخورد ارزشمند خود را در مورد این بازی به عنوان بازخورد و بازخورد به اشتراک بگذارید. بررسی ها برای ما بسیار دلگرم کننده است.
‏‏بازی بهینه شده
‏ویژگی جدید اضافه شد
‏اشکالات جزئی رفع شد

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده