برنامه های اجتماعی

ارتباط داشتن با دیگران یکی از مهم ترین معیارهایی است که به زندگی ما معنی می بخشد و این بخش بنیادین زندگی ما هم با وجود موبایل ها و دستگاه های هوشمند تغییر زیادی کرده است. ما به راحتی با طیف وسیعی از آدم ها در ارتباط هستیم و فرقی نمی کند که کجای این کره ی خاکی باشیم، یک اینترنت باکیفیت کافی است تا با دوستی یا آشنایی گپ بزنیم.

دسته بندی اجتماعی در ابتدای شکل گیری با وب سایت ها و برنامه هایی مثل یاهو مسنجر، مای اسپیس، فیس بوک و… شناخته می شد و البته هنوز هم مهم ترین اپلیکیشن های این دسته، همان رسانه های اجتماعی (یا شبکه های اجتماعی) هستند.

زندگی خیلی از ما تحت تاثیر پلتفرم ها و اپلییکیشن هایی مثل توییتر، اینستاگرام، فیس بوک، تلگرام، پینترست و… است. ما از آن ها به عنوان پیام رسان برای چت کردن و گپ گروهی استفاده می کنیم، با آن ها اخبار را دنبال می کنیم، لحظات پرهیجان و خاطره انگیزمان را با بقیه به اشتراک می گذاریم و از احوال دوستان و فامیل با خبر می شویم. تصور کردن روزی بدون استفاده از یکی از این اپلیکیشن ها احتمالاً خیلی سخت خواهد بود. البته در کنار اسامی ای که بالاتر گفتیم، باید به ساخته های ایرانی مثل نزدیکا، هورسا، باهم، پاتوق و پیام رسان هایی مثل سروش، گپ و… هم اشاره کنیم که عموماً ساختاری شبیه به رسانه های اجتماعی معروف دارند.

اپلیکیشن های دیگری که در این دسته می توانید پیدا کنید، عموماً ابزارهایی برای استفاده یا تولید محتوا در رسانه های اجتماعی هستند. برنامه هایی مثل لایک بگیر یا فالوئر بگیر که می توانید از آن ها لایک یا دنبال کننده بخرید. یا ابزارهایی که به کمک آن ها می توان آمار عملکرد صفحه ی شما در اینستاگرام یا توییتر را رصد کرد و در نهایت برنامه هایی که با آن ها می توانید عکس یا فیلم از شبکه های اجتماعی معروف دانلود کنید.

شما می توانید جدیدترین و به روزترین اپلیکیشن های اجتماعی را از مایکت دانلود و نصب کنید.

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟