استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Flying Pigeon Robot Bike Games

Flying Pigeon Robot Bike Games

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۲۳
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۴
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Vital Games Production
‏‏بازی پلیس کبوتر دوچرخه کبوتر پلیس Cop Robots را به یک ایده جدید در تبدیل بازی های روبات واقعی و بازی های ربات دوچرخه پلیس که کبوتر جاسوسی در برابر دشمنان ربات آینده گرایانه تبدیل کرده و رقبای خود را در این بازی های واقعی تبدیل روبات متوقف کنید. شهر آینده نگر در این بازی های روبات متحول توسط ربات اینده ، پلیس بازی تبدیل ربات دوچرخه ربات مورد حمله قرار می گیرد. بازی تحول آفرینی ربات های جدید در شهر بقاء آغاز شده است که در آن دشمنان ربات ماشین ماهیچه ای اجازه نخواهند داد تا ماموریت جاسوسی مخفی را به پایان برسانند. این تغییر شگفت انگیز پلیس دوچرخه پلیس روبات پلیس به ربات کبوتر پرواز به شما کمک می کند نبرد بزرگی را در برابر ربات ماشین ماهیچه ای ، دوچرخه ربات پیروز شوید زیرا پرنده پرواز در مأموریت جاسوسی مخفی مخفی خواهد بود. در ماموریت مخفیکاری ربات پلیس باید از تجربه جنگ آینده نگر خود ، مهارت های جاسوسی ماموریت خفا برای فرار از دشمنان در بازی های کبوتر استفاده کنید. برای تبدیل دوچرخه ربات پلیس پلیس ایالات متحده ، از این پس استفاده کنید ، زیرا این بازی تبدیل ربات ، شما را به افسانه دوچرخه ربات واقعی ، بازی ربات ماشین های عضله ای و بازی های شبیه ساز کبوتر جاسوسی تبدیل می کند. دوچرخه ربات پلیس و دوچرخه ربات پرواز را به ربات کبوتر پرواز برای مأموریت مخفی جاسوسی تبدیل کنید تا در بازی های ربات واقعی ، رقبای ربات ماشین ماهیچه ای خود را بکشید.

ویدئو معرفی بازی

‏ربات کبوتر توسط آژانس اطلاعاتی به منظور جاسوسی در تبدیل بازی های روبات که در آن کبوتر پلیس آمریکا به دوچرخه ربات پلیس ایالات متحده تبدیل می شود ، برای تعقیب و نابود کردن رقبای آینده نگر ، توسط آژانس اطلاعاتی آموزش داده می شود. بازی پلیس کبوتر دوچرخه کبوتر Transform Cop Robot Cop real Game بهترین بازی های جاسوسی کبوتر کبوتر و ویژگی های اکشن را برای کنترل یک کبوتر روبات آینده دار برای نبرد با ربات ماشین ماهیچه ای و لذت بردن از دوچرخه تبدیل روبات و حمله کبوتر در ربات پلیس بازی های پرنده ارائه می دهد. این بازی رایگان بازی روبات دوچرخه پلیس ربات پلیس جاسوسی بازی جاسوسی کبوتر شبیه ساز که در آن جاسوسی ربات کبوتر به عنوان عامل مخفی در بازی جاسوسی پلیس عمل می کند ترکیبی منحصر به فرد از تمام بازی های تبدیل شده ربات برای کاربرانی که عاشق بازی های اکشن ربات مربوط به اینده ، بازی شبیه ساز حیوانات ، جاسوسی پلیس هستند. بازی ها. بازی های دوچرخه ربات Futuristic و آماده کشف ربات کبوتر پرواز در مأموریت خفا در ربات پلیس در بازی های روبوت دوچرخه پلیس ایالات متحده است.
‏آنچه باعث می شود پرواز ربات کبوتر پرواز مخفی ماموریت پلیس جاسوسی یکی از بازی های تبدیل کننده واقعی ربات ها ، بازی های جاسوسی کبوتران و بازی های بقا باشد این است که ترکیبی از ماموریت های مخفی کاری مهم و مأموریت های نجات جاسوسی فوق العاده در تبدیل بازی های روبات به بازی های جاسوسی پلیس کبوتر است. . پرواز کبوتر جاسوسی ماموریت نجات مخفی برای جمع آوری پیام های مخفی برای نیروی اطلاعاتی خود را در بهترین بازی های تبدیل روبات پلیس و تبدیل به هیولا در راه خود. در بازی های روبات آینده گرایانه از موانع گرفتن عکس های مخفی از طریق چشم و آتش دشمنان در نبرد تیراندازی روبات های آینده و مأموریت مخفیکاری زنده می مانند. از بازی شبیه ساز کبوتر wifi رایگان در دستگاه های خود لذت ببرید و به ماجراجویی جاسوسی هیجان انگیز و هیجان انگیز بپردازید.
‏ویژگی های بازی های روبات کبوتر تبدیل ربات دوچرخه پلیس ایالات متحده:
‏• ماموریت های چالش برانگیز در دوچرخه ربات پلیس پلیس ایالات متحده شبیه ساز کبوتر
‏• ماموریت جاسوسی کبوتر در شهر و گرفتن عکس مخفی
‏گیم پلی اکشن بسته بندی شده با گرافیک HD واقع گرایانه و جلوه های صوتی جذاب
‏• محیط شهری عالی با گیم پلی اعتیاد آور
‏‏ربات‌های جدید اضافه شدند
‏چالش‌ها و سطوح جدید اضافه شدند
‏گرافیک و صداهای پیشرفته

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
MMMM
١١ اسفند ١٣٩٩

چرت چرت من خیلی بدم امد

۵ ۱
امیر حسین حسن نژاد
٢٠ آذر ١٤٠٠

مسخرست

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده