استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ورزشی
Crazy Car Transport Truck Sim

Crazy Car Transport Truck Sim

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۳۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۷
حجم۷۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده InterBolt Games
‏‏بیایید برای بازی حمل و نقل ماشین دیوانه آماده شویم: بازی رانندگی کامیون که در آن ماشین ها، دوچرخه ها و حیوانات را در بازی کامیون حمل و نقل تحویل خواهید داد. در جایی که چندین کار از بازی های حمل و نقل ماشین را انجام می دهید، به یک راننده کامیون دیوانه حرفه ای تبدیل شوید. ما به دنبال یک راننده حمل و نقل باربری هستیم که بتواند ماشین های اسپرت را در بازی های کامیون حمل و نقل تحویل دهد و وظیفه رانندگی را از بازی های رانندگی کامیون در بازی های حمل و نقل انجام دهد. بازی شبیه سازی رایگان را پشت سر بگذارید تا از حمل و نقل حیوانات در بازی های حیوانات باغ وحش لذت ببرید. برای انجام چالش تحویل واقعی، شبیه ساز حامل خودرو 2021 را بازی کنید. قبل از رفتن به بازی کامیون تحویل برای حمل و نقل وسیله نقلیه، از شهری به شهر دیگر در بازی کامیون حامل 2021، کمربند ایمنی خود را ببندید. دانلود سیم کارت حمل و نقل ماشین دیوانه: بازی های رانندگی ماشین. اگر تجربه حمل حیوانات از بازی های کامیون باری دارید، این بازی ماجراجویی رانندگی آرزوی شما را در بازی های رانندگی حمل و نقل برآورده می کند. مهارت های رانندگی را که در بازی های آموزشگاه رانندگی آموخته اید ثابت کنید زیرا شما تنها راننده کامیون وسیله نقلیه ای هستید که می توانید تمام موقعیت ها را در بازی های حمل و نقل حیوانات اداره کنید.
‏انتقال دهنده وسیله نقلیه: بازی های کامیون حمل بار حیوانات
‏از حمل و نقل ماشین دیوانه واقعی لذت ببرید: بازی رانندگی کامیون برای تحویل وسایل نقلیه در بازی های حمل و نقل: بازی های حیوانات باغ وحش. آیا در بازی کامیون حمل و نقل مهارت های رانندگی بالایی دارید؟ آیا دوست دارید بازی ماجراجویی رانندگی را انجام دهید که در آن باید ماموریت های رانندگی بازی های ماشین حمل و نقل را تکمیل کنید؟ ما یک کامیون حمل و نقل ماشین دیوانه Sim ساختیم که در آن شما یک راننده کامیون می شوید تا در بازی های کامیون حمل و نقل، وسیله نقلیه سنگین را از یک مکان به مکان دیگر هدایت کنید. این بهترین بازی رانندگی کامیون حامل با تحویل نامحدود اتومبیل، دوچرخه و حیوانات در بازی های رانندگی اتومبیل برای لذت بردن از بازی های حمل و نقل ارتش است. کامیون دیوانه بزرگ را از گاراژ اتومبیل بردارید و سفارش یک سرمایه دار اتومبیل را برای تحویل اتومبیل و وسایل نقلیه با بارگیری و تخلیه اتومبیل، دوچرخه و حیوانات دریافت کنید. از بازی واقعی کامیون تریلر 2021 با بازی های رانندگی کامیون لذت ببرید. با انجام بازی کامیون تحویل در دسته بازی های حمل و نقل اتومبیل دیوانه، جایزه راننده خودرو را دریافت کنید. مسئولیت شبیه ساز حمل و نقل وسیله نقلیه را در بازی های حمل و نقل حیوانات به سمت شهر بر عهده بگیرید و نقش یک راننده کامیون دیوانه را رهبری کنید.
‏حالت های بازی حمل و نقل خودرو را بازی کنید
‏ حالت حمل و نقل خودرو
‏برای حمل و نقل خودروها با کامیون حمل‌ونقل خود در بازی‌های رانندگی آماده شوید و مانند بازی‌های مدرسه رانندگی به یک راننده کامیون دیوانه کلاس جهانی تبدیل شوید.
‏ حالت حمل و نقل دوچرخه
‏با پیچ و تاب بازی رانندگی موتور سیکلت شروع کنید که در آن ماموریت شما حمل دوچرخه های سنگین و راننده دوچرخه بودن است که در بازی شبیه سازی کامیون دیده نمی شوند.
‏ b>حالت حمل و نقل حیوانات
‏بازی رانندگی ماشین به شما امکان می دهد حیوانات مزرعه، حیوانات جنگل و حیوانات وحشی را از یک مکان به مکان دیگر در بازی های حیوانات شهری تحویل دهید. بنابراین، فرمان حمل و نقل حیات وحش را در زمان اختصاص داده شده به سمت مقصد به عهده بگیرید.
‏از بازی‌های حمل‌ونقل خودرو 2021 و بازی رانندگی خارج از جاده لذت ببرید
‏بازی حمل‌ونقل ماشین دیوانه: رانندگی کامیون بازی و کامل درایو کامیون تریلر طولانی بازی های کامیون حمل و نقل. بازی ماشین دیوانه یکی از بهترین بازی های حمل و نقل حامل از سایر بازی های حمل و نقل ارتش یا بازی های مدرسه رانندگی، بازی های ماشین رانندگی و بازی های کامیون خارج از جاده است. شبیه ساز رانندگی حامل 2021 شما را به ماجراجویی نهایی در بازی های حمل و نقل ماشین هدایت می کند. شما یک راننده وسیله نقلیه شبیه ساز کامیون هستید که می توانید ماشین ها را به خوبی از طریق بازی های رانندگی ماشین تحویل دهید. بهترین شبیه ساز حمل و نقل وسیله نقلیه با صداهای دلنشین اینجاست تا مهارت های رانندگی خود را آزمایش کنید.

نظرات و امتیاز ها

۷ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
yamacm
٣١ مرداد ١٤٠٠

از اشغال هم اشغال تره . یه ستاره هم زیاده

۱ ۳
کاربر ناشناس
٣٠ اسفند ١٣٩٩

بد بدددددددددددددددد خییییییییییییییلییییییییییییی بد

۴ ۵
محمد امین
٢٨ اردیبهشت ١٣٩٩

عالی بود فقط مرحله کم داشت

۸ ۵

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده