استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها تناسب اندام
Home Workout for Men

Home Workout for Men

ورزش در خانه برای آقایان

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۴
تعداد دانلود۴۸ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۷۱
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Simple Design Ltd.
‏‏تناسب اندام با چربی‌سوزی و افزایش توده عضلانی از رهگذر تمرین‌های هوازی و مقاومتی که این برنامه برای شما به ارمغان می‌آورد به راحتی ممکن خواهد شد. بدن خود را تقویت کنید، شکم شش تکه داشتید باشد آن هم بدون اینکه نیازی به دستگاه بدنسازی خاصی داشته باشید!
‏ این برنامه تمرینات روتین برای گروه‌های عضلانی مختلف اعم از بازوها، سینه و قفسه، شکم، پا، سرشانه و عضلات پشت را در 21 سطح‌بندی مختلف طراحی کرده و هر مرحله را با قابلیت سفارشی‌سازی به شما ارائه می‌کند.
‏ هر حرکت مثل کرانچ، بارفیکس، پلانک، لانگز، اسکوات، بشین پاشو و غیره با ویدیوهای آموزشی همراه می‌شود تا شما را با جزئیات کامل و اجرای درست حرکت آشنا کند.
‏ تمام سیستم‌های تمرینی توسط نخبگان این رشته که دارای گواهینامه‌های علمی هستند تهیه شده است. با نصب این برنامه دیگر نیازی به مربی و باشگاه نخواهید داشت، کسانی که به دنبال بدن عضلانی هستند اما فرصت باشگاه رفتن ندارند از این پس می‌توانند با مربی شخصی خود در محیط خانه به ورزش بپردازند.
‏ شدت تمرینات گام به گام افزایش پیدا می‌کند. سه روز تمرین در هفته توصیه‌ی سازندگان برنامه به منظور کسب نتیجه مطلوب می‌باشد. با تعریف اهداف کوتاه مدت و هفتگی می‌توان انگیزه را دو چندان کرد.
‏ روزانه چند دقیقه تمرین کنید، توده عضلانی بسازید، چربی سوزی کنید و در خانه با تجهیزات اندک کار کنید. بازو و سینه‌ی برجسته با عضلات شش تکه شکمی دیگر یک آرزوی دست نیافتنی نخواهند بود، بلکه تبدیل به یک هدف کوتاه مدت خواهند شد که با استمرار تمرینات هفتگی به آنها خواهید رسید.
‏ ویژگی‌های برنامه:
‏ - ارائه بیست و یک سطح متفاوت از سیستم‌های تمرینی
‏ - ارائه تمرینات دایره‌ای به منظور بهبود قدرت عضلات
‏ - قوی‌تر شوید، چربی بسوزانید و عضله بسازید
‏ - زمان اعلان و یادآوری در برنامه ایجاد کنید
‏ - روال تمرینی دلخواه خود را ایجاد کنید
‏ - پیشرفت شما با جزئیات در برنامه قابل پیگیری است
‏ - روند تغییر وزنه‌های زده شده با نمودارها بررسی کنید
‏ - همراه با ویدیو و انیمیشن آموزشی حرکات با توضیح جزئیات
‏ نیازی به تجهیزات پیشرفته نیست، حرکاتی به شما معرفی می‌شود که با وزن بدن قابل انجام باشد. کافی است در خانه روزی چند دقیقه زمان صرف کنید تا بتوانید عضله‌سازی کنید. حتی اگر در خانه هم نباشید، بسیاری از این حرکات قابل انجام خواهند بود.
‏ اگر از عملکرد برنامه‌های مشابه راضی نبوده‌اید خیالتان راحت باشد که این برنامه با بهره‌‍گیری از بهترین نخبگان ورزشی تجربه متفاوتی را برای‌تان رقم می‌زند.
‏ اگر تنها ظاهر زیبا برای شما کافی نیست و به دنبال افزایش قدرت و توان بدنی نیز هستید، مطمئن باشید که برنامه ویژه اهداف شما تدوین خواهد شد.
‏ با استفاده از برنامه‌های تمرینی اینتروال که ویژه‌ی چربی‌سوزی است می‌توانید سریع‌تر به اهداف خود برسید. با تمرینات هوازی کالری بسوزانید و با تمرینات هیت و پرشدت بهترین نتایج را کسب کنید.
‏ بنابراین اگر به دنبال بهترین برنامه بدن‌سازی در خانه به ویژه برای مردان هستید، این برنامه را از دست ندهید.

نظرات و امتیاز ها

۲۷۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سیدمهیارمهرنیا
٢١ اسفند ١٤٠١

‏✓ قابل اعتماد ‏✓ تمرینات متنوع

۳ ۰
امیر
٢٨ بهمن ١٤٠١

عالی اگه هرروز و درست انجام بدی نتیجه میگیری

۸ ۳
Mahdi
٢٨ بهمن ١٤٠١

این ورزش سخت نیست

۶ ۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده