استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Gym Workouts Fitness Trainings

Gym Workouts Fitness Trainings

نسخه۱.۰.۴۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۹
تعداد نظرات۹
حجم۱۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده Appbotics Lab
‏‏تناسب اندام برای یک زندگی سالم ضروری است و تمرین عضلات بدنسازی کلید همه تحولات است. امروز سخت کار کن برای فردایی متفاوت. این برنامه تناسب اندام و برنامه تمرین عضلانی به شما فرصتی می دهد تا با دانستن BMI (شاخص توده بدن) عضله سازی کنید و کاهش چربی را بدون در نظر گرفتن وزن کم، وزن طبیعی یا اضافه وزن خود ارائه دهید. و BMR (میزان متابولیک پایه) در این بهترین برنامه تمرین ورزشی.
‏در این تمرین بدنسازی موبایلی، تقویت عضله و کاهش چربی برنامه بدنسازی را خواهید آموخت. نحوه انجام تمریناتی که به شما کمک می کند عضلات قوی و بدن V شکل بسازید و همچنین چگونه کالری و چربی بدن خود را بسوزانید. کاهش وزن از طریق برنامه تمرینی مربی بدنسازی موبایل برای کاهش وزن و لاغری عضلات بدن با تجسم تصاویر متحرک در این برنامه تناسب اندام و برنامه تمرین دهنده عضلات.
‏این برنامه تناسب اندام بدنسازی و برنامه تمرین دهنده عضلات نیز به شما کمک می کند انتخاب غذای برنامه غذایی با توجه به اینکه کدام و چه مقدار رژیم غذایی برای شکل دادن به بدن خود نیاز دارید. این یک برنامه تقویت‌کننده عضلات و باشگاه در نزدیکی من است که مجموعه‌های تمرینی و تکرارهای شما را مدیریت می‌کند.
‏گزینه تمرینی موجود است:
‏تمرین دو سر بازو
‏ورزش سه سر بازو
‏تمرین سینه< br>تمرین ساق پا و ساق پا
‏آموزش شانه
‏تمرین عضلات شکم
‏چرا برنامه تمرینی Gym Fitness Muscle Trainer?
‏بدنسازی مبتدی
‏بدنسازی پیشرفته
‏ کاهش چربی (12 هفته برنامه کاهش چربی)
‏کاهش چربی و افزایش عضلات (6 هفته برنامه کاهش چربی)
‏چالش 7 روزه
‏چالش 21 روزه
‏چالش 30 روزه
‏تمرین تقویت کننده عضلات
‏ > وزنه برداری
‏تمرین پاهای قوی
‏تمرین پشت عضلانی
‏تمرین HIIT
‏ویژگی های کلیدی برنامه تمرین ورزشی فیتنس عضلات بدنسازی
‏برنامه بدنسازی
‏به دنبال یک برنامه بدنسازی هستید؟ برنامه تمرینی عضله سازی و کاهش وزن ما را امتحان کنید! این برنامه تمرینات عضله سازی موثری دارد و تمام تمرینات عضله سازی توسط متخصصان طراحی شده است.
‏تمرینات کاهش چربی و تمرینات HIIT
‏شما بهترین تمرینات کاهش چربی و HIIT را خواهید یافت. (تمرینات اینتروال با شدت بالا) برای فرم بهتر بدن. با تمرینات کاهش چربی کالری بسوزانید و با تمرینات HIIT ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
‏برنامه تمرین قدرتی
‏این نه تنها یک برنامه عضله سازی و کاهش وزن است، بلکه همچنین یک برنامه تمرین قدرتی اگر هنوز به دنبال تمرینات عضله سازی، برنامه های عضله سازی، برنامه های بلند کردن وزنه یا برنامه های تمرین قدرتی هستید، این برنامه عضله سازی بهترین برنامه ای است که می توانید در بین برنامه های عضله سازی پیدا کنید.
‏Home Workouts
‏می خواهید تمرینات خانگی موثر داشته باشید؟ ما تمرینات خانگی مختلفی را برای ورزش در خانه ارائه می دهیم. ثابت شده است که تمرینات خانگی به شما کمک می کند در مدت زمان کوتاهی به اندام دلخواه برسید. شما تمرین خانگی را پیدا خواهید کرد که برای شما مناسب‌تر است.
‏ورزش‌های چندگانه
‏تمرین بالاتنه، تمرین پایین‌تنه، تمرین شکم و انواع تمرینات HIIT و خانه تمرینات در این برنامه موجود است.
‏مربی حرفه ای تناسب اندام
‏کلیه برنامه های ورزشی، وزنه برداری و تمرینات بدنسازی در این برنامه تمرینی و تناسب اندام توسط مربی حرفه ای تناسب اندام طراحی شده است. راهنمای ورزش و تمرینات بدنسازی از طریق ورزش، تمرین بدنسازی و ورزش، درست مانند اینکه همیشه یک مربی تناسب اندام شخصی در نزدیکی خود داشته باشید!
‏ماشین حساب تناسب اندام
‏تمرین تمرین دهنده عضلات تناسب اندام بدنسازی برنامه شامل یک ماشین حساب تناسب اندام است که کالری سوزانده شده شما را محاسبه می کند و سابقه هر تمرینی را که انجام داده اید نگه می دارد. همچنین BMI (شاخص توده بدن) و BMR (میزان متابولیسم پایه) شما را محاسبه می‌کند.
‏تغذیه
‏برنامه تمرین ورزشی Gym Fitness Muscle Trainer یک برگه تغذیه نیز دارد. شما می توانید اطلاعات درستی از مواد مغذی غذا و حقایق اولیه آن غذا به دست آورید. این به شما کمک می کند تا غذای مناسب را در زمان مناسب دریافت کنید.
‏چه کاری باید انجام دهید؟
‏1. دانلود نرم افزار Gym Fitness Muscle Trainer Workout.
‏2. هر تمرین تناسب اندام را انتخاب کنید.
‏3. هر مرحله نشان داده شده در انیمیشن را با توضیحات دنبال کنید.
‏4. در 30 روز به اندام مورد نظر خود برسید.
‏5. با افزایش عضله، وزنه برداری، کاهش وزن و کاهش چربی شکمی سالم بمانید.
‏‏تمرینات بدنسازی تمرینات تناسب اندام

نظرات و امتیاز ها

۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 𝙏𝙀𝙉𝙏𝘼
٢٦ بهمن ١٤٠١

Nice👌🏻

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حامد فرجی
٩ مهر ١٤٠٠

عالیه

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر Parsa
٢٨ تیر ١٤٠٠

خیلی خوبه

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده