انتخاب اسکرین‌شات‌ها

 یک اسکرین‌شات، آیکون و توضیحات یک برنامه، ابزارهای مهمی در معرفی آن برنامه به مخاطبین و کاربران در مایکت هستند. اسکرین‌شات‌های یک برنامه به کاربر کمک می‌کنند تا تصویر درست و دقیقی از آنچه پس از نصب برنامه با آن روبه‌رو است را در اختیار داشته باشد و با محتوایی که پس از نصب قرار است با آن مواجه شود، آشنا گردد. 

  • برای آن‌ که اسکرین‌شات‌ها بتوانند برنامه شما را به درستی به کاربران مایکت معرفی کنند، لازم است نکاتی را مد نظر داشته باشید:
  • اولین اسکرین‌شات، معرف ماهیت برنامه شما است و باید به نحوی طراحی شود که در نگاه اول بتواند اطلاعات دقیقی از فضای کلی محتوای برنامه شما را به کاربر ارائه دهد. 
  • اسکرین‌شات‌های بعدی باید معرف قابلیت‌ها و طراحی ظاهری برنامه شما را به نحوی به کاربر نمایش دهد که او را نسبت به نصب برنامه شما ترغیب کند. 

تصاویر زیر نمونه‌های صحیحی از اسکرین‌شات‌هایی است که برنامه‌ها را به درستی به کاربران مایکت معرفی می‌کنند:

در نظر داشته باشید که تصاویر بازی‌ها و برنامه‌های موفق و محبوب، به صورت اتفاقی و بدون طراحی انتخاب نمی‌شوند. تصاویر و اسکرین‌شات‌هایی که برای معرفی برنامه خود انتخاب و طراحی می‌کنید باید به صورت داستانی باشند و زمانی که در کنار یکدیگر قرار گرفتند مسیر تعریف محتوای برنامه شما را کامل کنند. 

نکات تکمیلی زیر به شما در انتخاب و طراحی اسکرین‌شات‌های برنامه کمک خواهند کرد:

  • در به‌روزرسانی‌ها، تصاویر جدیدی از امکانات و قابلیت‌هایی که به نسخه جدید افزوده شده‌اند، طراحی و تهیه نمایید.
  • می‌توانید پیام‌های کوتاه و گویا را در تصاویر خود استفاده کنید.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: انتخاب آیکون
بعدی: قیمت گذاری و تخفیف