انتخاب اسکرین‌شات‌ها

 یکی از مهم ترین معرف های هر برنامه در مایکت آیکون ، اسکرین شات و توضیحات است . اسکرین شات های برنامه کمک می کند تا کاربران قبل از دانلود با محتوایی که پس از نصب با آن مواجه می‌شود آشنا گردد. بنابراین برای معرفی بهتر برنامه خود لازم است نکاتی را در نظر داشته باشید:

  • اولین اسکرین شات در واقع معرف ماهیت برنامه است و باید به نحوی طراحی شود که در نگاه اول بتواند اطلاعاتی از ماهیت کلی اپلیکیشن به کاربر ارائه دهد .
  • تصاویر باید معرف قابلیت ها ، طراحی ظاهری برنامه باشند به نحوی که کاربر را به دانلود ترغیب کند. به طور مثال تصاویر بازی منچرز و برنامه کیپاد به خوبی معرف قابلیت های برنامه است.
  • تمرکز اسکرین شات ها را روی معرفی ویژگی های برنامه خود بگذارید. در صورتی که در بروزرسانی برنامه خود ویژگی جدیدی را اضافه نموده اید اضافه کردن این قابلیت در تصاویر و بروزرسانی اسکرین شات ها از نکات قابل توجه است.
  • تصاویر بازی ها و برنامه های موفق و محبوب به صورت اتفاقی و بدون طراحی انتخاب نمی شود.در واقع باید به صورت داستانی باشد و هرکدام کنار یکدیگر تعریف کامل محتوا باشد .
  • می توانید پیام های کوتاه و گویایی را در تصاویر خود استفاده کنید. به طور مثال بازی Quiz of Kings (بازی آنلاین کوییز آف کینگز) و برنامه باد صبا علاوه بر معرفی ویژگی های برنامه پیام های کوتاهی را برای برقراری ارتباط با کاربران در تصاویر درج کرده اند.
Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: انتخاب آیکون
بعدی: قیمت گذاری و تخفیف