برنامه کاری مایکت در ایام نوروز ۱۴۰۳

توسعه‌دهندگان گرامی، از اینکه یک سال دیگر نیز در کنار مایکت بودید و ما را شریک تلاش خود در جهت رشد و توسعه فضای دیجیتال این مرزوبوم دانستید، از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

به اطلاع می‌رساند، تمامی بخش‌های پنل توسعه‌دهنده‌ مایکت در هر بازه زمانی از سال جدید، قابل دسترس است و شما توسعه‌دهندگان عزیز می‌توانید نسبت به انجام عملیات مورد نظر خود اقدام نمایید. 

در نظر داشته باشید، با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال جاری، آخرین مهلت ارسال برنامه‌ها جهت بررسی و ارتباط با تیم مایکت از طریق پنل توسعه‌دهندگان تا انتهای سال یعنی ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود و در بازه زمانی ۲۸ اسفند تا ۱۳ فروردین هرگونه عملیاتی که نیاز به بررسی توسط تیم مایکت داشته باشد با تاخیر انجام خواهد شد.

شایان ذکر است، تصفیه‌حساب اسفندماه در دو مرحله صورت می‌گیرد. تصفیه‌حساب ۱ تا ۲۰ اسفند،‌ تا قبل از پایان سال جاری به حساب توسعه‌دهندگان واریز خواهد شد. 

تصفیه‌حساب بازه ۲۱ تا ۲۹ اسفند نیز در هفته اول کاری فروردین ماه ۱۴۰۳ انجام خواهد شد. این تصفیه‌حساب‌ شامل همه افرادی می‌شود که در پنل خود بیشتر از ۱۰ هزار تومان بستانکاری داشته‌ باشند. 

توجه ۱ :   جهت انجام مراحل تصفیه لازم است تا حساب توسعه‌دهندگی شما تایید شده باشد و شماره شبای اعلامی در پنل توسعه‌دهندگی به درستی درج گردیده باشد.

توجه ۲ :   همچنین تصفیه‌حساب اسفند توسعه‌دهندگان حقوقی منوط به ارسال و تایید فاکتور درآمد حاصل از فروش محتوای دیجیتال از بهمن ۱۴۰۲ و ماه‌های ماقبل آن است. بنابراین از شما خواهشمندیم برای قرار گرفتن در تصفیه‌حساب اسفند ۱۴۰۲ نهایت تا تاریخ ۱۵ اسفند فاکتورهای خود را ارسال نمایید.

توجه ۳:   توسعه دهنده گرامی در نظر داشته باشید با توجه به تصفیه صورت گرفته در ابتدای فروردین ماه، تصفیه بعدی مایکت در انتهای فروردین ماه انجام خواهد شد.

در پایان، ضمن سپاس از همراهی و همکاری شما توسعه‌دهندگان گرامی با مایکت، لحظاتی سرشار از آرامش، موفقیت و تندرستی را برای شما در سال ۱۴۰۳ آرزومندیم.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: محاسبه مالیات بر ارزش افزوده با نرخ ۱۰ درصد از ابتدای سال ۱۴۰۳
بعدی: تکمیل اطلاعات پروفایل در پنل توسعه‌دهندگان