معرفی فضاهای پربازدید

در این مطلب برخی از بخش های پربازدید مایکت را معرفی می کنیم تا با لیست ها و انواع بنرهای حمایتی مایکت آشنا شوید.

بنر پروموشن

بنر پروموشن یا بنر حمایتی در صفحه اول مایکت جهت معرفی بیشتر برنامه یا بازی ها نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که بنر پروموشن مایکت، بر اساس الگوی رفتاری هر کاربر و برنامه های نصب شده بر روی گوشی وی شخصی سازی می شود تا بهترین نتیجه از بنر گرفته شود. لذا همیشه بیش از یک بنر پروموشن جهت نمایش وجود دارد و بنر هر اپلیکیشن برگزیده شده برای پروموشن، صرفا به درصدی از کاربران مایکت نمایش داده می شود.

به طور مثال بنرهای زیر نمونه ای از بنر پروموشن برنامه دیجی کالا و بازی منچرز است.

بنر دسته بندی

بنر دسته بندی به بنر نمایش داده شده در صفحه دسته بندی بازی یا برنامه گفته می شود. جهت کسب اطلاعات درباره نحوه انتخاب دسته بندی برنامه ها می توانید به بخش انتخاب دسته بندی مراجعه نمایید. به طور مثال بنر برنامه ترب و بازی پسرخوانده را در صفحات دسته بندی خرید و استراتژی در زیر مشاهده می‌کنید.

تک برنامه

یکی دیگر از مدل‌های نمایش برنامه در صفحه خانه و صفحه بازی معرفی برنامه به صورت تک اپ است. در این مدل پروموت، دارا بودن اسکرین شات های مناسب و ویدئو با کیفیت در کسب نتیجه مناسب تاثیر شایان توجهی دارد. شما می توانید نمونه تک اپ برنامه آنتن و بازی جی تی کلوپ سرعت را مشاهده کنید.


لیست ویدئویی

آیتم یا لیست ویدئویی لیستی از ویديو های با کیفیت برنامه یا بازی ها است. جهت انتخاب برنامه برای نمایش در لیست ویدئویی یا نمایش تک ویدئو، دارا بودن ویدئوشات با کیفیت از ملزومات است. کاربران قبل از مشاهده ویدئو برنامه یا بازی شما ویدئوشات را بر روی ویدئو همانند یک بنر مشاهده می کنند بنابراین انتخاب ویدئوشات با کیفیت و جذاب می تواند در جذب کاربر کمک کند. نمونه آیتم ویدئویی بازی پرسیتی را در تصویر زیر مشاهده می نمایید.


لیست های منتخب

لیست های منتخب شامل دو لیست تازه های منتخب و به روز شده های منتخب است که در صفحه اصلی و صفحات مختلف نمایش داده می‌شود. لیست های منتخب صفحه اصلی از پربازدید ترین بخش های مایکت محسوب می شوند. برنامه یا بازی های منتخبی که ویژگی های جدید را به نسخه خود اضافه کرده باشند در لیست به روز شده منتخب در دسترس کاربران قرار می گیرند.


لیست های موضوعی

این نوع از لیست های مایکت به انتخاب تیم محتوای مایکت بر اساس نیاز های کاربران، ترند های روز و غیره انتخاب و چیده می شوند.


لیست های خودکار

لیست های خودکار بر اساس الگوریتم های خاصی به صورت سیستمی چیده شده و ورود به این لیست ها با درخواست امکان پذیر نیست . لیست های خودکار شامل لیست پیشنهادهایی برای شما ، در حال پیشرفت ، برترین های رایگان ، برترین های فروشی ، برترین های درون پرداخت است.

نکته مهم

در صورتی که برنامه شما معیارهای نمایش در بخش های پربازدید را داراست می توانید از طریق پنل توسعه دهندگی درخواست خود را به تیم بازاریابی ارسال کنید. توجه داشته باشید در نهایت انتخاب و نمایش برنامه در هر یک از لیست های غیرخودکار و بنر های مختلف برعهده تیم محتوای مایکت است و صرفا دارا بودن معیارهای نمایش کافی نیست.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: کارپرداز
بعدی: معیارهای نمایش در فضاهای پربازدید