برنامه کاری مایکت در ایام نوروز ۱۴۰۰

توسعه‌دهندگان گرامی

 در سال ۱۳۹۹ علیرغم تمام سختی‌ها توانستیم با همراهی شما پیشرفت بسزایی را در مایکت داشته باشیم. در سال پیش رو نیز امیدواریم تا با همراهی شما عزیزان سالی سراسر موفقیت پیش‌ رو داشته باشیم.

مانند سنوات گذشته هیچ یک از بخش‌های پنل توسعه‌دهنده‌ای مسدود یا محدود نخواهد شد و در هر بازه زمانی می‌توانید نسبت به انجام عملیات مورد نظر خود اقدام نمایید. تیم مایکت تلاش می‌کند تمامی برنامه‌هایی که تا پایان روز ۲۵ اسفند از طریق پنل توسعه‌دهندگان ارسال می‌شوند را قبل از پایان سال بررسی کند. بررسی برنامه‌ها و ارتباط با تیم مایکت در بازه ۲۶ اسفند تا ۱۴ فروردین با قدری تاخیر انجام خواهد شد.

تصفیه‌حساب مالی در دو مرحله صورت خواهد گرفت. مرحله اول تصفیه‌حساب اسفند به ازای تمامی تراکنش‌های از ۱ تا ۲۲ اسفند ماه خواهد بود و مبالغ مربوطه تا قبل از پایان سال به حساب توسعه‌دهنگان واریز خواهد شد. همچنین تصفیه‌حساب روزهای ۲۳ تا ۳۰ اسفند در نیمه اول ماه فروردین سال ۱۴۰۰ انجام خواهد گرفت. در این تصفیه‌حساب همه افرادی که بیشتر از ۱۰ هزار تومان در پنل خود بستانکار باشند لحاظ خواهند شد و تصفیه صورت خواهد گرفت.

با تشکر فراوان از همراهی شما توسعه‌دهندگان گرامی با مایکت، سال خوشی را برایتان آرزومندیم و امیدواریم سالی پر از سلامتی و پیشرفت پیش رو داشته باشید.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: تغییرات در دسته‌بندی مایکت
بعدی: همکاری مایکت و برنامه توسعه زیست بوم شرکت‌های خلاق