امور مالی و تسویه حساب

برای اطلاع دقیق از میزان فروش برنامه‌های خود می‌توانید در منو سمت راست به منو مالی مراجعه نمایید. در این بخش قابلیت فیلتر کردن جهت مشاهده برنامه یا محصول خاص و یا در بازه زمانی تعیین شدهٔ شما وجود دارد. خروجی اکسل نیز از این بخش قابل دریافت است

درخواست تسویه حساب

طبق قوانین مایکت افرادی که مبلغ حساب آنها یکصد هزار تومان شده باشد در انتهای هر ماه تسویه با آنها انجام می گردد. افرادی که مبلغ حساب آنها بیشتر از یکصد هزار تومان باشد و درخواست تسویه خود را در نیمه هر ماه ثبت کنند با آنها تسویه در نیمه ماه صورت خواهد گرفت. توجه داشته باشید اطلاعات توسعه دهنده ای خود را بررسی نمایید و از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید. توجه داشته باشید در صورت عدم تایید حساب توسعه دهندگی امکان تسویه حساب فراهم نخواهد بود. برای درخواست تسویه حساب به منو مالی مراجعه نمایید و گزینه تقاضای تسویه حساب را انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید اگر به عنوان شخص حقیقی ثبت نام کرده اید نام و نام خانوادگی و شماره ملی باید به درستی و مطابق با تصویر کد ملی و شماره شبای صاحب حساب کامل شده باشد. تنها در صورتی که به کارت ملی دسترسی ندارید می‌توانید از تصویر شناسنامه استفاده نمایید.

در صورتی که به عنوان شخص حقوقی تمایل به ثبت نام در پنل توسعه دهندگان را دارید وارد کردن اطلاعات درخواستی اعم از تصویر روزنامه رسمی شرکت٬ تصویر گواهی ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده٬ تصویر کارت ملی مدیرعامل٬ شناسه ملی و کد اقتصادی شرکت جهت تسویه حساب الزامی است.

در نظر داشته باشید در روند تسویه از نیمه و انتهای هرماه تا  ۵ روز کاری برای واریز مبالغ به حساب تان زمان در نظر بگیرید.

Was this article helpful?
Dislike 0
بعدی: پروفایل توسعه دهنده