نحوه تصفیه حساب

در ابتدا اطلاعات اکانت توسعه‌دهنده‌ای خود را بررسی نمایید و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل کنید. قابل ذکر است در صورت عدم تایید حساب توسعه‌دهندگی تصفیه‌حساب صورت نخواهد گرفت.

در صورتی که به عنوان شخص حقیقی در مایکت ثبت نام کرده‌اید، نام، نام خانوادگی و شماره ملی باید به درستی و مطابق با تصویر کارت ملی و شماره شبای صاحب حساب تکمیل شده باشد.تنها در صورتی که به کارت ملی دسترسی ندارید می‌توانید از تصویر شناسنامه استفاده نمایید. اما در صورتی که به عنوان شخص حقوقی تمایل به ثبت نام در پنل توسعه‌دهندگان را دارید وارد کردن اطلاعاتی چون تصویر روزنامه رسمی شرکت، تصویر گواهی ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده، تصویر کارت ملی مدیر عامل، شناسه ملی و همچنین کد اقتصادی شرکت جهت تصفیه حساب الزامی است.

افرادی که مبلغ حساب آنها بیش از  یکصد هزار تومان باشد، در انتهای هر ماه به صورت خودکار تصفیه صورت می‌پذیرد.

در نظر داشته باشید درآمد ماهیانه در انتهای هرماه محاسبه شده و تصفیه حساب پس از ۳ الی ۵ روزکاری واریز می گردد.

نحوه دریافت ریز جزئیات مالی

توسعه‌دهنده گرامی برای اطلاع دقیق از میزان فروش برنامه‌های خود می‌توانید با مراجعه به پنل توسعه‌دهندگی و انتخاب گزینه مالی از منو سمت راست، ریز جزئیات موارد مالی خود را به صورت فایل اکسل دریافت کنید. همچنین در این بخش با انتخاب گزینه فیلترها امکان نمایش اطلاعات بر اساس یک برنامه مورد نظر و بازه زمانی تعیین شده‌ وجود دارد.

نحوه دریافت و صدور فاکتور

برای دریافت فاکتور ماهانه به منو مالی و گزینه راهنمای صدور فاکتور مراجعه نمایید و با تعیین سال و ماه مورد نظر اقدام به مشاهده و صدور فاکتور نمایید.

*قابل توجه است تمامی تصفیه حساب ها مطابق با فاکتور ارائه شده در این قسمت انجام می گردد و هر گونه مغایرت با فاکتور مورد تایید نمی باشد.

نحوه صدور و دریافت فاکتور پنل تبلغات مایکت

برای دریافت فاکتور رسمی پرداخت های ۱ام تا۱۵ ام هر ماه نهایتا تا روز ۱۵ ام همان ماه و پرداخت های ۱۶ ام تا آخر ماه نهایتا تا آخر همان ماه مهلت دارید که با مراجعه به بخش تیکت ها، با ایجاد تیکت جدید برای ثبت درخواست خود اقدام کنید. قابل ذکر است درج اطلاعات شخص حقیقی و یا اطلاعات حقوقی به همراه ارائه کد پیگیری و شماره ترمینال پرداخت آنلاین در هنگام ثبت درخواست الزامی است.
توجه داشته باشید در صورتی که درخواست خود را خارج از بازه زمانی اعلام شده ارسال کنید امکان صدور فاکتور وجود ندارد.

*صدور فاکتور رسمی برای شخص حقیقی و یا حقوقی امکان پذیر است.

حداقل مبلغ برای دریافت فاکتور رسمی “یک میلیون تومان” است .
Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: نحوه‌ی محاسبه کارمزد شاپرک
بعدی: پروفایل توسعه‌دهنده