امور مالی و تصفیه‌حساب

برای اطلاع دقیق از میزان فروش برنامه‌های خود می‌توانید در منو سمت راست به منو مالی مراجعه نمایید. در این بخش قابلیت فیلتر کردن جهت مشاهده برنامه یا محصول خاص و یا در بازه زمانی تعیین شدهٔ شما وجود دارد. خروجی اکسل نیز از این بخش قابل دریافت است

درخواست تصفیه‌حساب

طبق قوانین مایکت افرادی که مبلغ حساب آنها یکصد هزار تومان شده باشد در انتهای هر ماه تصفیه با آن‌ها انجام می‌گردد. افرادی که مبلغ حساب آن‌ها بیشتر از یکصد هزار تومان باشد و درخواست تصفیه خود را در نیمه هر ماه ثبت کنند با آنها تصفیه در نیمه ماه صورت خواهد گرفت. توجه داشته باشید اطلاعات توسعه‌دهنده‌ای خود را بررسی نمایید و از صحت آن‌ها اطمینان حاصل نمایید. توجه داشته باشید در صورت عدم تایید حساب توسعه‌دهندگی امکان تصفیه‌حساب فراهم نخواهد بود. برای درخواست تصفیه‌حساب به منو مالی مراجعه نمایید و گزینه تقاضای تصفیه‌حساب را انتخاب نمایید.

توجه داشته باشید اگر به عنوان شخص حقیقی ثبت نام کرده اید نام و نام خانوادگی و شماره ملی باید به درستی و مطابق با تصویر کد ملی و شماره شبای صاحب حساب کامل شده باشد. تنها در صورتی که به کارت ملی دسترسی ندارید می‌توانید از تصویر شناسنامه استفاده نمایید.

در صورتی که به عنوان شخص حقوقی تمایل به ثبت نام در پنل توسعه‌دهندگان را دارید وارد کردن اطلاعات درخواستی اعم از تصویر روزنامه رسمی شرکت، تصویر گواهی ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده، تصویر کارت ملی مدیرعامل، شناسه ملی و کد اقتصادی شرکت جهت تصفیه‌حساب الزامی است.

در نظر داشته باشید در روند تصفیه از نیمه و انتهای هرماه تا  ۵ روز کاری برای واریز مبالغ به حساب‌تان زمان در نظر بگیرید.

Was this article helpful?
Dislike 0
بعدی: پروفایل توسعه‌دهنده