اعمال محدودیت‌های Target SDK برای توسعه‌دهندگان مایکت

همان‌گونه که می‌دانید باتوجه به محدودیت‌هایی که از سوی گوگل در Target SDK برنامه‌ها اعمال شده است. نصب برنامه‌هایی که Target SDK پایین‌تر از ۲۸ دارند، در دستگاه‌های با اندروید بالاتر از ۸ ، از طرف سیستم‌عامل با هشدار امنیتی مواجه می‌شود.
به همین دلیل مایکت برای جلوگیری از بروز این خطا برای کاربران و توسعه‌دهندگان، در نظر دارد که توسعه‌دهندگان را به به‌روزرسانی Target SDK برنامه‌های خود (به نسخهٔ ۲۸ و بالاتر) سوق دهد.
از تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰ انتشار برنامه جدید ، انتشار به‌روزرسانی جدید ،امکان نصب و به‌روزرسانی برنامه‌های با Target SDK پایین‌تر از ۲۸ با محدودیت مواجه خواهد شد.

توجه کنید که از تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰ برنامه‌هایی که Target SDK پایین‌تر از ۲۸ دارند، برای کاربران با دستگاه‌های بالاتر از اندروید ۸، ناسازگار خواهد بود. بنابراین با توجه به سرعت رشد نسخه‌های جدید اندروید و محدودیت‌های فعلی Google Play Protect، پیشنهاد می‌شود که هرچه سریع‌تر اقدام به به‌روزرسانی Target SDK نمایید.

در نظر داشته باشید که برای به‌روزرسانی Target SDK، حتما «مستند نیازمندی‌های مهاجرت به نسخه‌های جدید Target SDK» را بخوانید.

Was this article helpful?
Dislike 0
قبلی: برنامه کاری مایکت در ایام نوروز ۱۴۰۱
بعدی: کاهش ۵۰ درصدی سهم مایکت