آشنایی با خرید درون‌برنامه‌ای مایکت

شما اینجا هستید:
ویدئو آموزش مقدماتی خرید درون‌برنامه‌ای را می‌توانید اینجا ببینید.
برنامه نمونه TrivialDrive را از اینجا دانلود کنید و یا در Github مشاهده نمایید.

در این بخش قصد داریم تا نحوه استفاده از این امکان را به شما آموزش دهیم. خرید درون‌برنامه‌ای یکی از امکانات مایکت است که فروش محتوای دیجیتال از درون برنامه‌ٔ شما را میسر می‌سازد. شما می‌توانید از این سرویس برای عرضه و فروش محتوای مختلف مانند محتوای قابل دانلود از قبیل موسیقی، تصاویر و محتوای غیر قابل دانلود مانند افزایش مرحله، حساب کاربری ویژه یا خرید سکه در بازی‌ها استفاده کنید.

وقتی از فروش محصولات درون‌برنامه‌ای اختصاصی مایکت استفاده می‌کنید، کلیه مراحل پرداخت توسط برنامه مایکت انجام می‌شود. بنابراین نیازی نیست که برنامه شما به صورت مستقیم پرداخت‌های مالی را انجام دهد. مایکت از همان روش خرید برنامه‌های پولی برای پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای استفاده می‌کند، بنابراین روند خرید برای کاربران بسیار آشنا خواهد بود و به راحتی می‌توانند خرید خود را انجام دهند.

در هر برنامه‌ای که در مایکت منتشر ‌می‌کنید می‌توانید از خرید درون‌برنامه‌ای استفاده کنید. به غیر از داشتن حساب توسعه‌دهنده که در پنل توسعه‌دهندگان مایکت برای انتشار برنامه‌ها ساخته‌اید، نیازی به ساختن هیچ حساب دیگری نیست. برای کمک به پیاده‌سازی خرید درون‌برنامه‌ای از مستندات خرید درون‌برنامه‌ای که در ادامه بیان شده است استفاده نمایید.

Was this article helpful?
Dislike 0