به‌روزرسانی نسخهٔ پرداخت درون‌برنامه‌ای مایکت

شما اینجا هستید:

با توجه به مشکل پرداخت درون‌برنامه‌ای مایکت در برخی دستگاه‌های شیائومی، SDK پرداخت مایکت در تاریخ ۱-شهریور-۱۳۹۹، به‌روز شد.

برای اینکه کاربری با دستگاه شیائومی بتواند از این سرویس در برنامهٔ شما استفاده کند باید ابتدا نسخهٔ مایکت را به‌روزرسانی کند، همچنین از نسخهٔ جدید برنامهٔ شما که حاوی SDK به‌روزشدهٔ پرداخت درون‌برنامه‌ای مایکت است، استفاده کند.

مایکت از نسخهٔ ۷.۴.۵ امکان برقراری ارتباط با SDK جدید را دارد.

برای به‌روز رسانی SDK کافی است، از پروژهٔ TrivialDrive (برنامهٔ نمونه) دو فایل IInAppBillingService.aidl (از مسیر com.example.android.trivialdrivesample.util) و IabHelper.java (از مسیر com.example.android.trivialdrivesample.util) را دریافت کرده و در مسیرهای فعلی پروژهٔ خود جایگزین (Replace) نمایید.

در صورتی که از یونیتی (Unity) استفاده می‌کنید، آخرین نسخه پلاگین را برای مدل‌ اول و مدل دوم دریافت کنید و از آخرین تغییرات آگاه شوید.

جهت تست عمکرد (بعد از جایگزینی این دو فایل)، مطمئن شوید از آخرین نسخه مایکت در دستگاه تست خود استفاده می‌کنید و یک خرید تستی انجام دهید.

توجه کنید که در صورتی که مایکت روی دستگاه کاربر نسخهٔ قبل از ۷.۴.۵ داشته باشد، مشکلی در پرداخت به وجود نمی‌آید، ولی روی دستگاه‌های شیائومی، همچنان مشکل سابق وجود دارد. در این صورت مایکت راهنمایی به کاربر نمایش خواهد داد.

Was this article helpful?
Dislike 0